Přejít na obsah


Fotka

Pojďme lovit spolu - PHA a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 17:11

Ahoj, Jsem lovec začátečník :-) Lovit sám má sice něco do sebe, ale s někym je to určitě o něčom jinym :-) Takže bych se rád přidal k někomu kdo je taky sám a chce to změnit. Holka, nebo kluk to je jedno. I třeba parta více lidí. Plánuju lovit v podzemí, po kopcích, Prahu v ulicích a tak různě.. Hlavně kvůli místum kam se člověk dostane. Mě je 25 roků, pro představu. Takže parťák/čka může bejt třebas o -+ 5 let starší/mladší.. Poslal bych sem fotku, ale zase tu z toho nechci dělat seznamku.. Ale kdyby to někdo chtěl, tak problém s tim nemám. + hymna: :-D
  • 0

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 17:35

Malá noticka, hymnu už máme jinou ;)



  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 123zelva

123zelva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:50

Ahoj, pokud by ti nevadilo ze to není -+5 ale deset let tak bych se rada pridala.
  • 0

#4 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 16:42

máš SZ
  • 0

#5 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 16:57

Zegga napsal/a:
Malá noticka, hymnu už máme jinou ;)
http://www.ftprim.cz/mp3/ftf_sms_brno_edit.mp3


Jako pardon, ale odpovídat tímhle na téma "hledám někoho v Praze" je poněkud, ehm, provokativní :-D
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#6 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 17:07

Já se take klidne kdykoliv pridam, pokud tedy nevadi, ze ten vek je o nejaky ten krizek vyse, ale spousta tech co mne znaji potvrdi, ze chodim zasadne za sipkou bez ohledu na teren a jsem celkem vhodna do ruznych neprobadanych prostor a obzvlaste miluji nocni lovy :-D Jo a zlí jazykove tvrdi ze jsem sebedestruktivní :-D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#7 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 12:13

Ahoj, ta vekova odchylka je vetsi, ale coz... Odkaz sem hazu:

http://pck.desitka.cz/onas

Věk jádra skupiny: Skoro 17 (já), 15, 14, 14

Pokud máš, zájem, ozvi se. ;)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#8 nereidka

nereidka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 13:15

Já se taky ráda přidám! Je mi 25 a přítele geocaching moc nebere. Můžu, asi jako každý pracující, každý den po páté hodině. Budu se těšit :)
  • 0

#9 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:21

:o Tak to je dobra predstava, ze kazdy pracujici muze kazdy den po pate hodine :D:D Logicky z tohoto vyroku negaci a otocenim implikace vyplyva, ze ja kdyz nemuzu kazdy den (resp. dokonce zadny den) po pate hodine, nejsem vlastne pracujici. Tak proc teda chodim do prace? :|
  • 0

#10 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:24

To jsme rádi že si nám to vysvětlil....:)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#11 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:30

Modrak napsal/a:
:o Tak to je dobra predstava, ze kazdy pracujici muze kazdy den po pate hodine :D:D Logicky z tohoto vyroku negaci a otocenim implikace vyplyva, ze ja kdyz nemuzu kazdy den (resp. dokonce zadny den) po pate hodine, nejsem vlastne pracujici. Tak proc teda chodim do prace? :|

A ja kdyz delam na nepravidelne 24hodinove smeny :-D ? Hmmm, a ja si dodnes myslela jak jsem vlastne zamestnana - flakacka jsem :-D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#12 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:34

Ahoj všem, od pátku budu v Praze poblíž křižovatky Evropská a Alžírská. V pátek a v sobotu, odhadem tak po 21. hodině již budu mít volno, takže bych nějaký společný noční odlov např. v Šárce uvítal.
  • 0

#13 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:48

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
od pátku budu v Praze poblíž křižovatky Evropská a Alžírská. V pátek a v sobotu, odhadem tak po 21. hodině již budu mít volno, takže bych nějaký společný noční odlov např. v Šárce uvítal.

Za sarkou s baterkou .... pry luxusni zalezitost :-) jj v kolik a kde?
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#14 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 22:34

Po dnešních odpoledních zprávách by to možná na výlet do Šárky chtělo i větší společnost než jen dvojici. Přidá se ještě někdo? Já asi budu moci až tak kolem 21:30. LD
  • 0

#15 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 22:51

v pátek už něco mám.. v sobotu bych ale s Váma šel.
  • 0

#16 Tcha.cz

Tcha.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 23:22

Pokud by se šlo v sobotu nebo v neděli můžeme se také přidat. Sice z Evropské a ze šárky již něco máme, ale to jsou tam i věci co nemáme a nebo vznikli až po naší cestě. V pátek leda po práci takže po 22h co se věku týče pár 31/21
  • 0

#17 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 23:31

Ahoj všem zájemcům o Šárku. Takže v úvahu připadají dva termíny: 1. pátek, 4. 3. 2011 ve 22:00. 2. sobota, 5. 3. 2011 ve 22:00. V neděli já určitě nemohu. Osobně se více přikláním k pátku. Skore: pátek:sobota = 1:0 Těším se na všechny. LD
  • 0

#18 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 23:49

patek :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#19 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 0:14

God damned... V pátek jdem vod sedmi motolskej potok ale chcem to dát celý, ne jenom pro keš a zpět. Ale kdyby sem mel jeste trochu síly, tak se vozvu. Hoď mi do SZ telefon... Dík.
  • 0

#20 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 8:06

Aktuální skore: pátek : sobota = 2 : 0
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama