Přejít na obsah


Fotka

keškoměrka - gadget


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 21:45

fremen.cz přišel s myšlenkou keškoměrky jako gadgetu pro win vista/7. Když může existovat gadget, který zobrazuje fáze Měsíce nebo počítá čas do začátku víkendu, tak může být i gadget ukazující stav fronty schvalování kešek. Po stažení a instalování se stav fronty aktualizuje jednou za hodinu nebo se může provést manuální refresh stiskem tlačítka.
stažení: keškoměrka gadget
  • 0

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 22:25

Hezké B) Rád použiju, díky!;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 22:43

...funguje, díky
  • 0

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 22:58

@ rou_ovi: mazec, dík... dokonce i s grafikou ještěrky B) Pokud by byl prováděn další vývoj, dovolím si něco do "ToDo" - gadget se k ostatním gadgetům přichycuje nějakým divným způsobem, to samé platí při přichycení u spodního okraje obrazovky - možnost změny barvy podkladu z nějakých přednastavených - zaoblít více rohy, třeba počasí je má hezky kulaté - tlačítko refresh bych vypustil a udělal jako refreshovací čudl ještěrku - opravit šířku gadgetu, je oproti všem větší, takže vyčuhuje ven testováno na Win7 HP
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 23:05

to fremen: fajn, díky za připomínky. Nevím, jestli se to dá nazvat vývoj, ale podívám se na to. - Co se týče zaoblení tak jsem se u toho vyvstekal dost. Zkrátka částečnou průhlednost PNG to nějak nepodporuje, dělá to fialovej rámeček. - Se změnou podkladu se nepočítá. Pokud máš nějaký vlastní, tak si přejmenuj keskomerka.gadget na keskomerka.zip ... rozbal, nahraď gadget_bg.png svým obrázkem ... zazipuj ... přejmenuj zip na gadget .. přeinstaluj ;) - refresh za ještěrku dobrej nápad - šířku jsem nemohl na sedmičkách posoudit, protože ty už nemají sidebar. Našel jsem, že 130px je standard pro Visty. Kdyžtak mi, prosím, změř, kolik tedy měří ostatní gadgety
  • 0

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 23:10

ad šířka:# Gadgets in the concise/docked state are 130 pixels wide. Include 5 pixels of drop shadow, 2 pixels on the left side and 3 on the right.

zdroj: http://msdn.microsof...y/dd834142.aspx


takže pokud nemáš shadow, tak 125px, myslím ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 23:17

fajne ... ale zejtra
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 23:22

v poho... ani jsem nečekal, že to bude tak moc rychle po nahození návrhu ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 0:11

Pozadí jsem vykuchal z jiného gadgetu... ale nepovedlo se mi jej zmenšit a přitom zachovat průhlednost okrajů. Přikládám to co jsem vykuchal a tváří se to, jako že je to průhledné ty okraje...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 13:45

tak jsem našel závadu... když se PC/NTB uvede do režimu spánku/hibernace, tak po "oživení" měřidlo ukazuje prázdno
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 13:51

fremen.cz napsal/a:
tak jsem našel závadu... když se PC/NTB uvede do režimu spánku/hibernace, tak po "oživení" měřidlo ukazuje prázdno


To dela i ve chvili, kdy NTB najizdi po startu win a jeste neni pripojen k internetu. Pak se refresh musi udelat i 3x, coz je celkem otravne...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#12 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 18:00

to fremen: Tenhle obrázek dokážu taky vyrobit, ale ten gadget ho prostě osekal. Naštěstí na tohle jsem už přišel. Berte tohle teda jako BETU a já časem udělám pořádnou odladěnou verzi. ;)
  • 0

#13 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 21:10

Nechci bejt rejpavej, ale byla by minimalne slusnost se optat zdroje (gc-plzen.net) zda se to muze provazat. ;-) P.S. ovsem za predpokladu, ze to je s timto provazane... neinstaloval jsem, pouze jsem odtusil zdroj. ;-)
  • 0

#14 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 0:33

chemic77 napsal/a:
Nechci bejt rejpavej, ale byla by minimalne slusnost se optat zdroje (gc-plzen.net) zda se to muze provazat. ;-)

P.S. ovsem za predpokladu, ze to je s timto provazane... neinstaloval jsem, pouze jsem odtusil zdroj. ;-)

Ano, stahuje to od tamtud. Dobrá připomínka.
  • 0

#15 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 0:52

nová verze 1.1 na stejné adrese
- povolení od poskytovatele obrázku
- zúžený vzhled kvůli lepšímu chování ve Vistách
- zaoblené rohy
- při nepřístupném internetu častější detekce připojení
- ruční refresh pomocí ještěrky

x Prosím otestovat zmiňované problémy s přechodem z režimu spánku a se zpožděným připojením k internetu. V nové verzi jsem už nic takového nezaznamenal. Dík
  • 0

#16 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 8:18

dobrá práce... ;) hlášení: nainstaloval jsem na notes, na noc jej uvedl do režimu hibernace, po probuzení měřák ukazuje x pořád se to nějak divně přichytává
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#17 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 21:56

fremen.cz: Já teda s přichycením nemám problémy (Win7), zkus kliknout na gadget právým myšítkem, dát Přesunout, zmáčkni nějakou šipku na klávesnici a pak už je to nastavení polohy krásně jemný :)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#18 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 22:23

No já mám taky WIN7 a hejbat s ní nejde, ale že by to vadilo, to ne, holt jsme si počasový gadget šoupl :-)
  • 0
Vložený obrázek

#19 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 9:10

Slavek_CZ napsal/a:
No já mám taky WIN7 a hejbat s ní nejde, ale že by to vadilo, to ne, holt jsme si počasový gadget šoupl :-)


Zkus to chytit za políčko pod křížkem, mě to jde bez menších problémů......
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 13:40

NEvim, chova se mi to strasne line, kdyz to premistuju, kousa se to a prichytava se to divne ke spodni liste...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama