Přejít na obsah


Fotka

smutné oznámení - kačer Mischelin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 0:05

Vážení kolegové kačeři, byl jsem pověřen napsat zde velmi smutnou zprávu, že nás dne 28. 2. 2011 tragicky opustil náš kolega, kamarád a autor spousty keší na východě Prahy, újezdský kačer Mischelin. Kdo jste ho znali nebo jste se s ním potkali na keškách/eventech, věnujte mu prosím tichou vzpomínku... V této souvislosti moc prosím o dočasnou trpělivost ohledně údržby na Mischelinových keších, situaci kolem těchto keší řešíme spolu s jejich spoluautorem a nejbližším Mischelinovm kamarádem, kačerem Ludvojem.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 0:27

Jejda :-( Loni jsem sbíral při pobytu ve Škvorci část série (povedený), letos jsem měl v plánu druhou půlku... Tyhle zprávy jsou vždycky smutný. Upřímnou soustrast všem blízkým.
  • 0

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 1:03

Sejdeme se tam všichni na LTF...

Vložený obrázek
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 1:18

Akorat jsem se vratil zvenku, jdu to zalogovat a ted tohle. Na ty prolejzacce na moste jsem byl nedavno, to se mu povedlo. Koukam ze mam i Mischelinovo CWG. A na GC20AD0 jsem si dovolil dat mu NM, visi tam dotedka, ten logbook uz nevymeni :( Uprimnou soustrast.
  • 0

#5 pansy1

pansy1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 3:08

Pridavame se. Uprimnou soustrast. Snad tam nahore pro nas ostatni nejake kesky mezitim zalozi... Honza s Ladou - pansy1
  • 0

#6 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 6:31

Tak to je velmi smutná zpráva,Michael byl prima parťák na cesty. Upřímnou soustrast.
  • 0

#7 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 6:37

Další člověk, který se vydal cestou, kterou chodí každý sám. :( Upřímnou soustrast pozůstalým.
  • 0

#8 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 7:31

Jenom kousek. Jenom kousek cesty sám... To tedy zabolelo - když jsem tu před pár desítkami hodin cosi navrhoval, netušil jsem, že mu tam vlastně organizuju společnost. Mischeline, měj tedy s námi, co jsme zůstali kousek pozadu zatím trpělivost, však se jednou na tom posledním eventu shledáme.
  • 0

#9 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 7:52

Mam nalezeno nekolik jeho cachi v Ujezde nad Lesy, povedli se mu.
... requiescat in pace...
... Uprimnou soustrast...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#10 Cool.Majkl

Cool.Majkl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:56

To snad ne :( . Mischelin byl můj velmi oblíbený autor kešek a můj kačerský vzor . Bohužel jsem nikdy neměl tu možnost se s ním setkat :( . Upřímnou soustrast i ode mne. Tímto bych chtěl vzkázat i něco malinovi a ludvojovi. Pokud by jste potřebovali jakoukoliv pomoc s keškama v újezdě, neváhejte mi napsat (výměna logbooků, oprava kešek), rád pomůžu mému vzoru ...
  • 0

#11 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:58

Sice jsem ho osobně neznal, ale na jeho kešky si brousím zuby už hodnou chvíli, takže jeho jméno mi neznámé není. Vsem pozustalym uprimnou soustrast-myslím, že když odejde kačer, je to pro všechny správné kačery, jako by odešel člen party-rodiny. Rozhodně, pokud se jeho kamarád rozhodne kešky ponechat, při jejich odlovu, věřte mi, nebudu mít zrovna lehko na srdci...:-/ Jsem z těch, kteří věří a vlastně i ví, že tam někde už čeká řada keší k publikaci pod jeho jménem...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#12 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:13

:( Upřímnou soustrast Mischelinovým přátelům. I nám, co jsme ho nepoznali, zanechal v podobě svých kešek fůru vzpomínek, takže tu s námi kousek jeho stále zůstává, a to je dobře.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#13 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:18

Ještě v lednu jsme spolu měnili CWG z jeho bonusové keše Újezdník :-( Osobně jsme se sice neznali, ale dle e-mailové konverzace to byl patrně pohodový člověk. :-(
  • 0

#14 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 12:22

Život je občas pěkná svině... :( Tak mischeline, ať se ti tam nahoře daří.
  • 0

#15 Koudy.S

Koudy.S

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 14:11

Také přidávám upřímnou soustrast. Mam odlovenou většinu jeho keší a ma je opravdu pěkne. Velka to škoda..:(:(
  • 0

#16 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 14:22

R.I.P.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#17 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 17:45

Dekuju za kesky, ktere jsi pro nas udelal tady dole a tesim se na ty, ktere pro nas chystas tam nahore. Jednou jsem se s tebou setkala a byl jsi prima clovek
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#18 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:09

Odpočívej v pokoji kolego...
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#19 Saturamis

Saturamis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:02

Měl jsem tu čest odlovit několik jeho keší. Nyní mu můžeme popřát jen aby si zahrál super božské wherigo.
  • 0

#20 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:08

Sice jsem ho vůbec neznal, ale i tak přeji upřímnou soustrast. Smrt kačera je opravdu pro celou komunitu kačerů zpráva, jako by umřel někdo z rodiny. Takže ještě jednou : Upřímnou soustrast.
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama