Přejít na obsah


Fotka

Cache Lesni knihovnicka - zmeny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2006 - 18:40

Po vselijakem uvazovani jsem se rozhodl ponekud zmenit uvodni faze hledani Lesni knihovnicky. V nove verzi neni potreba v podstate nic zjistovat doma ani pocitat uvodni souradnice, ty dostanete zadarmo. Jsou o par metru jinde nez byly ty dosavadni, takze koho to zajima, nezapomente si upravit waypoint! Dalsi zmena je v tom, ze na uvodnich souradnicich se neskryva mikrocache, ale jisty napis, ktery poslouzi jako zaklad pro 'desifrovaci klic', s jehoz pomoci pak ziskate dalsi instrukce. Neni to zdaleka tak slozite jak to mozna zni, zvladne to i prvnacek, pokud uz umi vsechna pismenka :] - jen je potreba nezapomenout si doma vytisknout a vzit ssebou dve tabulky. /// Z mystery se tim v podstate stava spis multi, mozna tedy dojde i ke zmene typu cache... uvidime... doufam ze nova podoba se bude libit! jestli se tam teda vubec nekdo vypravi, kdyz zatim za tri mesice to nalakalo jen jednoho cloveka :]]] // dulezita poznamka na zaver, kterou jsem malem zapomnel rict: pokud by snad uz nekdo mel domaci pripravu hotovou, nemusi plakat, ze ji delal nadarmo. minimalne do konce kvetna ponecham puvodni prvni mikrocache na miste, takze zahajit hledani je docasne mozne obema zpusoby, novym i tim starym....
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2006 - 19:23

No já už jsem si domácí přípravu udělal, ale stejně mně to vyjde až někdy během prázdnin :-/ ještě drobná poznámka: Změnit typ cache z mystery na multi (nebo jakkoliv jinak) nelze.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2006 - 20:14

No já už jsem si domácí přípravu udělal, ale stejně mně to vyjde až někdy během prázdnin :-/ ještě drobná poznámka: Změnit typ cache z mystery na multi (nebo jakkoliv jinak) nelze.

To uz jsem zjistil, ale rikal jsem si, ze se treba jeste poptam na vyssich mistech. No ono se to asi nezblazni, vzhledem k tomu, ze v te prvni casti se lusti 'tajemny' kod a dalsi postup stage po stage je naprosta zahada, clovek vi vzdycky jen jaky je dalsi krok a dal nevidi... Doufam ze kolem tehle 'dulezite' malickosti zase nevznikne mohutny flame war o pravidlech, moralce, etice a pribuznych tematech...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama