Přejít na obsah


Fotka

Happy birthday...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2006 - 11:12

Hola hola, vsem na vedomi se dava, ze Pc-romeo opet dela mirne zmatky a upozornuje na posunuti zacatku narozeninoveho eventu jiz na ctvrtou hodinu odpoledni a soucasne upozornuje na objednanych cca 40 porci gulase, ktere budou udelany jen pro nas a verim, doufam, ze prijdou vhod po jiste narocnem pracovne-geocacherskem ctvrtku. ;)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2006 - 13:05

Tim gulaskem ty zmatky zrejme vyzehlis, PC :D
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2006 - 19:31

Díky za upozornění, budu si to muset přehodit v práci :-) . Gulášek rozhodně přijde vhod. Dikes!!!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 0:27

Stvrta hodina je dost sibnuty cas, to tam pridu skolopovinni :) Kazdopadne do kolkej hodiny vecernej sa to planuje?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 7:49

Stvrta hodina je dost sibnuty cas, to tam pridu skolopovinni :) Kazdopadne do kolkej hodiny vecernej sa to planuje?

No i pro mě je to dost velká šibenice. Sedět ve 4 v hospodě, to vzhledem k pražské dopravě znamená ve 2 vzít kramle z práce. To nevím jak se povede. Takže určitě dorazím, ale s časem si nejsem jist.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 11:16

Ondro, mozem sa blbo spytat... Komunikoval si vobec s niekym ohladom tohoto eventu? Je tu jediny clovek ktoremu sa hodi ten termin?

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 12:31

Ondro, mozem sa blbo spytat... Komunikoval si vobec s niekym ohladom tohoto eventu? Je tu jediny clovek ktoremu sa hodi ten termin?

vzhladom na to, ze na druhy den sa konaju 2 eventy (Pardubice a Jeseniky), tak sa tie geonarodeniny mohli slavit tam, bolo by to jednoduchsie :) Takto eventujeme kazde 2 tyzdne :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 13:06

vzhladom na to, ze na druhy den sa konaju 2 eventy (Pardubice a Jeseniky), tak sa tie geonarodeniny mohli slavit tam, bolo by to jednoduchsie :) Takto eventujeme kazde 2 tyzdne :)

Bylo by možné třeba dělat eventy o víkendech? Já bych třeba i do Prahy rád zajel, ale ve čtvrtek se to zrovna moc nehodí :-(
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 14:02

vzhladom na to, ze na druhy den sa konaju 2 eventy (Pardubice a Jeseniky), tak sa tie geonarodeniny mohli slavit tam, bolo by to jednoduchsie :) Takto eventujeme kazde 2 tyzdne :)

Ne vsichni ted ale muzou jet do Pardubic nebo Jeseniku. Ja jsem treba rad, ze bude event v Praze. No a narozky ma cesky geocaching zkratka 1.6. a ne jindy.
Cas me taky trochu zarazil. Tak doufam, ze tam v 19-20 (driv se mi urcite dorazit nepodari) jeste nekdo bude.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 13:41

Bylo by možné třeba dělat eventy o víkendech? Já bych třeba i do Prahy rád zajel, ale ve čtvrtek se to zrovna moc nehodí :-(

tak prid na geojeseniky :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 21:31

Cas zacatku 16:00 neni nutny cas nastupu... Ale zkratka , kdyz bude nekdo chtit, klidne muze prijit i driv. Samozrejme se ocekava ze konec nebude prilis brzo... Zalezi na tom kolik lidi se pujde vyspat pred cestou do Jeseniku. Klicniku, muj posledni event - Geohratky, byl prave kvuli Brnakum od brzkeho odpoledne a byl o vikendu... Co vic bys jeste chtel?Drevokocure - koukni na lsiting, na logy a vsichni ti kdo jsou prihlaseni jsou evidentne ok a termin jim vice-mene vyhovuje.Eventy se bezne delaji ve ctvrtek a to ze je druhy den dalsi event, ac uplne jinde mi pripada naprosto nepodstatne. Nikdo nema povinnost se takovychto eventu ucastnit, ani jednoho. Ja jsem to udelal schvalne presne v den "narozenin" a je uz kazdeho problem jestli se podle toho zaridi...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama