Přejít na obsah


Fotka

Délka multinek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 11:43

Zdravím, - při odlovech v Německu jsem si všiml, že je dobrým zvykem u multin uvádět alespoň odhadem délku odlovu buď časově nebo v kilometrech. Považuji to za dobrý nápad, pomáhá to při plánování odlovů. Ze zkušenosti: Pokud má člověk jen hodinu čas ( v mém případě na služebce) a ví, že se dá multina v té době zvládnout, (informace v listingu - např. celkový odlov zabere 1 hodinu nebo multina měří cca 3-4km) ulehčí mi to rozhodnutí, zda se na ní vydám. Stejnětak při výletu s dětmi je dobré vědět, jak dlouho zhruba je na odlov potřeba. Vím, že se to částečně řeší atributy, ale málokdo je používá a navíc moc velký výběr atributů času nebo vzdálenosti taky není.... Je možné toto při zveřejňování kešek zohlednit a nechat tyto údaje uvádět v listingu?
  • 0

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 21:48

Ahoj, toto je otázka na autory, nikoliv reviewery. Povinnost mít v listingu délku není, přesto to řada autorů, kteří uvažují přesně jako ty, dělá a do listingu délku či dobu odlovu píše (i já u svých multin toto uvádím, zpravidla píšu kolik asi zabere multi časově). Taky mi je záhadou, proč tuto poměrně základní věc řada autorů neuvádí, přeci není tak těžké se vžít do role kačera který bude takovou multi lovil a který logicky bude potřebovat aspoň zhruba vědět, jak je rozsáhlá. Ale bohužel, revieweer to sice může autorovi doporučit, ale je to jen a jen na autorech samotných, snad se najde více takových, kteří budou toto do svých multin psát...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama