Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.9.617


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
136 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 11:21

Tcha.cz napsal/a:
dá se nějak jednoduše odmazat zbytečné wayponty?
Třeba u všech nalezených kešek mi jsou wayponty tak nějak již nanic.


Smazat to jde tak,z e si proste oznacis ty waypointy, ktere nepotrebujes, a das volbu "smazat waypoint". (Proto se ta volba tak jmenuje. :D)

Ale je uplna blbost se takovymhle mazani zabyvat, je to zcela zbytecne. krom toho, ze i u nalezenych maji treba finalny waypointy vyznam. Uz jen proto, ze napriklad statistika nadmorske vysky je pocitana prave z finalnich souradnic a ne z vychozich.

Ale hlavne, ty waypointy zabiraji zcela zanedbatelne misto, fakt nechapu, proc by se mel nekdo obtezovat a pridelavat si praci s jejich odmazavanim?
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 11:23

Firestone- napsal/a:
Jj při instalaci nových verzí GG jsem to vždycky odškrtával. Jenže jak se zavedly ty automatické instalace/upgrady skrze samotný GG, tak tam pak ta možnost není.


Nikdo tu moznost netaji, neodstranuje, ani ti ji neubira. Geoget ti nabidne aktualizaci geogetu, a jedine, co za tebe udela, je ze ti sam stahne tu uplne normalni instalacku a spusti ti ji. Dal ten proces probiha pod tvoji kontrolou, a vse je uplne stejne, jako kdyby sis to stahnul rucne a sam si tu instalacku spustil.
  • 0

#43 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:47

Nenašel jsem vhodnější místo, tak to napíšu sem. Měl jsem problémy s připojením a přitom jsem pracoval s Geogetem. Chtěl jsem si prohlédnout jednu cache, Geoget se rozhodl, že načte nějaká data (mapy) z internetu ... a čekal ... a čekal ... a čekal ... a čekal ... a čekal ... a nic. Po pár minutách mi nezbylo než ho odstřelit správcem úloh. Nešlo by tam pro takovéto případy přidat nějaký časový limit?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:57

casovy limit tam je, pokud si dobre pamatuji, tak 20s. Jenze kdyz je tam tech obrazku vice, tak se ty casy scitaji...
  • 0

#45 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 8:53

Jen dotaz: Když mám u keše hodně WP s názvy R1, R2 ... RA, RB ... RW, prostě opravdu hodně WP, jak je ve výpisu seřadit podle abecedy ? EDITED: AHA, už vím, podle ID to nejde, podle názvu ano ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#46 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 14:31

měl bych dotázek - nainstaloval jsem si tuhle novou verzi a k tomu i nového firefoxe 4... Ale dneska, když jsem si chtěl postahovat další kešky do gogetu a následně do gps, jsem narazil na problém přiimportu těch stažených keší do geogetu. Po jejich načtení mi to vyhodí nějakou hlášku o chybě parsování a tím končím... :-( V geogetu se vůbec neukáží... :-( Dělal jsem to jako vždy tak, že na GC.com si uložím tu stránku jako aspx a to pak načtu do geogetu... nebo spíš načítal jsem... Nevíte někdo, kde je chyba? Díky moc za pomoc...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#47 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 15:43

Tak to není jen v souvislosti s Firefoxem 4, ale dělá to i při uložení stránky přes Google Chrome... :-(
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 6:42

Skusil jsem si pres FF4 ulozit listing, a normalne se mi do GG naimportoval. Takze jakou konkretni chybu ti to napsalo?
  • 0

#49 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 8:00

když si vlezu na stránku kešky, dám uložit stránku, která se mi uloží jako cache_details(234).aspx (mám jich tu už staženo hodně :), následně jí chci importovat do GeoGetu (Ctrl + I), ale po načtení souboru mi to vyplivn etabulku, kde je červeně napsáno: cache_details(234).aspx: Chyba parsování. Když dám zobrazit podrobnosti, tak tam mám napsáno: Jméno: Cache_details(234).aspx Druh: HTML cache listing Vadné datové hodnoty GUID CacheID Trvání: 0,0s
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 8:14

No a me to chodi. takze bud to ukladas blbe, nebo blbne nejaka konkretni keska. Bohuzel, jeste jsi nerekl, o kterou konkretni kesku jde.
  • 0

#51 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 8:17

PropertYcz napsal/a:
když si vlezu na stránku kešky, dám uložit stránku, která se mi uloží jako cache_details(234).aspx (mám jich tu už staženo hodně :),


To je divné. Jak a co vlastně ukládáš ? Typ ASPX je velice podivný, měl bys to ukládat jako stránku bez obrázků v HTML (nikoliv jako kompletní stránku MHT). Jdeš na to přes hlavní menu prohlížeče ? A co používáš ? Stránky uložené z IE nefungují.
  • 0

#52 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:03

Jujda, když to uložim jako webovou stránku, pouze HTML a uložim to bez download akcelerátoru, tak to jde do GeoGetu přidat... Předtím jsem to ukládal stejně, jen přes akcelerátor, ale fungovalo to taky... Každopádně děkuji moc za pomoc a pošťouchnutí tím správným směrem... ;-) Díky díky díky...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#53 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:47

Ja bych ti poradil: porid si Geojarry, tahle otrocina rucne kes za keskou prece nema smysl.
  • 0

#54 Honza410

Honza410

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:59

vím o kešce kterou nemůžu najít na netu :(
  • 0

#55 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 10:10

Honza410 napsal/a:
vím o kešce kterou nemůžu najít na netu :(

a proč to píšeš do tohoto tématu? Naprosto mimo. (a konkrétně na nepublikované keše JE tady konkrétní téma, stačí trochu hledat)
P.S. např. http://www.geocachin...690#post_267690
  • 0

#56 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 10:10

Honza410 napsal/a:
vím o kešce kterou nemůžu najít na netu :(


a zkusil jsi http://www.opencaching.com/?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#57 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 10:12

dr.vota napsal/a:
a proč to píšeš do tohoto tématu? Naprosto mimo.


protože je jaro a z hnízd vylétají novopečení kačeři a plácají na forum dotazy o všem a je jim tak nějak jedno kam... za posledních 14 dnů je to dosti silným jevem...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#58 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 10:59

PropertYcz: aha, takze evidentne problem toho akceleratoru. Ono nejrychlejsi by bylo, kdybys tu napsal kod kese a treba prilozil i ten soubor, ktery se snazis imporovat. Pripadne uplne nejlepsi je to, co ti bylo poradeno ted - pouzivej GJ a nemusis se starat o blbosti.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#59 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 16:14

S474N: ono nešlo jen o jednu konkrétní kešku... dělalo mi to u všeho co jsem stáhnul (asi 60 kešek)... :-) Ten GJ vypadá jako bezva věcička, jen mám trošku strach, aby mi nebyl zablokován účet, vzhledem k jeho ilegálnosti na GC.com...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#60 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 16:21

Pokud nebudes stahovat tisice listingu, tak ti nic nehrozi. Kdyz si jednou za tyden stahnes kese v okoli 15km kolem tveho bydliste, bude to naprosto v pohode.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama