Přejít na obsah


Fotka

fronta při schvalování


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2011 - 18:57

Ahojte revívři, děkuji za vaši mnohdy nedoceněnou práci..... Když se u kešky objeví problém (kolize, diakritika v názvu atp.), revívr na to upozorní. Já to musím opravit. Potud chápu. Co se stane s mou keší po opravě a upozornění v revívr note, že je keš připravená dál? Skočím na konec "fronty" nebo do té doby blokuju frontu nebo je odsouvána níž ale ne na konec, nebo jak to je? Docela by mě zajímalo, jak to probíhá, to celé schvalování, zvlášť když se vyskytne problém. Díky
  • 0
mishiczka1

#2 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2011 - 20:05

Ahoj, ve frontě je klíčem k řazení GC kód keše, čili tvé následné editace listingu po upozornění reviewerem nemají na pořadí keše ve frontě žádný vliv, GC kód je neměnný. Nicméně když se na keši vyskytne problém, tak ji reviewer poté co napíše připomínku "přeskočí" a vrátí se k ní např. až projde všechny ostatní keše v jeho části fronty - dělal jsem to tak i já a dělají to tak jistě kolegové, je to logické, prostě na tvou keš se poté co provedeš opravu dostane až v dalším průchodu fronty reviewerem (je možné i dříve, pokud napíšeš k listingu pak reviewer note vzkaz a reviewer si ho v mailu přečte, ale obecně záleží na tom, kolik keší bez problémů i s problémy bylo ve frontě za tebou, tj. kdy se reviewer opět může probírat frontou znova). Takže žádné extra pravidlo v tom nehledej-prostě čím víckrát ti to musí reviewer připomínat, tím víckrát se ke keši ve frontě musí vracet a tím déle ti to vypuštění bude trvat, to dá rozum...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama