Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

firefox 4


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#41 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:12

Funguje

Archi1 napsal/a:
Ví nekdo jestli funguje FF4 s CS sporkou? Díky


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#42 dengler1

dengler1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:53

Ctrl+T otevre prazdny panel, mne jde o otevreni odkazu v novem panelu
  • 0

#43 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:53

dengler1 napsal/a:
Ctrl+T otevre prazdny panel, mne jde o otevreni odkazu v novem panelu


prostřední tlačítko myši ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#44 dengler1

dengler1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:58

Vim, uz se to tu vicemene vyresilo, jen jsem reagoval na berczovu odpoved, ktera byla trosku mimo ;)
  • 0

#45 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 14:58

Funguje Vam někou skript GCComment pro Greasemonkey v FF4 ? Nebo je zas zavada jen na mem prijimaci.

http://userscripts.o...ipts/show/75959
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#46 berczo

berczo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 15:05

dengler1 napsal/a:
Vim, uz se to tu vicemene vyresilo, jen jsem reagoval na berczovu odpoved, ktera byla trosku mimo ;)


sry, špatně jsem si to přečetl
  • 0
Garmin GPSmap 62s + Blackberry 8900

#47 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 19:57

Solim napsal/a:
Funguje Vam někou skript GCComment pro Greasemonkey v FF4 ?


Zavada neni na tvem prijimaci, nefunguje, jakmile bude mit autor cas tak to opravi v nektere dalsi verzi.

#GCComment does not work with #Greasemonkey in #FF4. Will try to fix that in the next version.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#48 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2011 - 12:03

Na FF4 mi taky nefunguje skript mapswitch. Je to jen u me, nebo v celym baraku? Ten jsem dost pouzival...
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#49 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 11:42

Myslíte, že může upgrade na FF4 souviset s tím, že se mi na mapě na GC.cz přestaly zobrazovat kešky? Zkoušel jsem různě měnit nastavení, ale nic nepomáhá. Díky za rady.
  • 0

#50 Bimbrlata

Bimbrlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 8:39

Tak já jsem z toho taky špatný. Ráno si chci stáhnout nové kešky do oregona, otevřu listing, dám nahrát do GPS a píše mi to že taky nějaké NOT. Zkoušel jsem instalovat co se dá a pořád jen NOT NOT NOT - ještě chvíli a poletí to všechno oknem. Na novém FF mi taky vadí, že dřív byla možnost u tlačítka zpět dát malou šipku dolů a šlo skočit zpět třeba o 10 stránek najednou. tohle mi u novýho hooodne chybí. zvlast když ani nevidím kam se vracím. ach jo.
  • 0
www.bimbrlata.cz

#51 mufin01

mufin01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:01

Bimbrlata napsal/a:
Na novém FF mi taky vadí, že dřív byla možnost u tlačítka zpět dát malou šipku dolů a šlo skočit zpět třeba o 10 stránek najednou. tohle mi u novýho hooodne chybí. zvlast když ani nevidím kam se vracím. ach jo.


Když klikneš na tu šipku pravým tlačítkem, tak se otevře nabídka předchozích stránek ;)
  • 0

#52 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:48

novej firefox je otřesnej,nejdřív se mi nezobrazovali kešky,potom se mi nezobrazovala mapa,a nakonec to nechce najít ani gc.com,neustále hlásí u téhle stránky(a asi dalších 3) spojení se serverem přerušeno,je to přeskinovaná mnohem horší verze opery,a ty nároky na výkon,de to okamžitě z pc :@
  • 0

#53 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 19:27

Dnes pri logovai jsem odhalil dalsi neprijemny bug - FF4, resp. GSMonkey script LogMaximizer blokuje button "Submit Log Entry". Je neaktivni, nelze tudiz logovat
  • 0

#54 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 8:06

majkeld napsal/a:
Dnes pri logovai jsem odhalil dalsi neprijemny bug - FF4, resp. GSMonkey script LogMaximizer blokuje button "Submit Log Entry". Je neaktivni, nelze tudiz logovat

Tak ten skript prostě odstraň, nepotřebuješ ho. FF4 má stejnou funkčnost už zabudovanou.
Pozn.: I dřív byl tento skript zbytečný, doplněk Reszable Textarea byl univerzální. Teď už jsou zbytečné oba.
  • 0

#55 Bimbrlata

Bimbrlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 14:51

mufin01 napsal/a:

Bimbrlata napsal/a:
Na novém FF mi taky vadí, že dřív byla možnost u tlačítka zpět dát malou šipku dolů a šlo skočit zpět třeba o 10 stránek najednou. tohle mi u novýho hooodne chybí. zvlast když ani nevidím kam se vracím. ach jo.


Když klikneš na tu šipku pravým tlačítkem, tak se otevře nabídka předchozích stránek ;)


Díky Mufe - to fakt funguje - super. a k tomu prvnimu dotazu by jsi prosim radu nevedel??
  • 0
www.bimbrlata.cz

#56 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 15:34

Přidávám se, dík. To mě taky vadilo, ale už jsem si zvykal.
  • 0

#57 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 17:04

ProKesTom napsal/a:

majkeld napsal/a:
Dnes pri logovai jsem odhalil dalsi neprijemny bug - FF4, resp. GSMonkey script LogMaximizer blokuje button "Submit Log Entry". Je neaktivni, nelze tudiz logovat

Tak ten skript prostě odstraň, nepotřebuješ ho. FF4 má stejnou funkčnost už zabudovanou.
Pozn.: I dřív byl tento skript zbytečný, doplněk Reszable Textarea byl univerzální. Teď už jsou zbytečné oba.


Vypnul jsem ho, to jo. Ale co mi ted hodne chybi byla vychytavka "Auto Visit" pro vybrane trackables. Jiny funkce mi byly celkem ukradeny, barvicky do logu a jine stejne nepouzivam
  • 0

#58 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 14:02

Mně zase Firefox 4 nainstalovaný ze Seznamu.cz (včetně doplňků - např. Lištička) přestal stahovat souřadnice do Garmina. Chtěl pořád něco aktualizovat, ale pak se k tomu neznal... Přitom IE souřadnice stahoval. Nainstaloval jsem zpět FF3 a aktualizoval ho (na FF4) z Nápovědy. Podařilo se a od té doby stahuje bez problémů.
  • 0

#59 Neviskovi

Neviskovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 13:05

Solim napsal/a:
Jo zabralo to. Comunikator byl v zasuvnych modulech i v rozsireni a v obou se jevil jako 2.9.3. Tak jsem ho z rozsireni obebral restartoval FF a uz jede. Dik za pomoc.


Tak jsem si oddechla, 2 dny se tu s tím communikatorem mořím a po tvojí radě je to konečně v pořádku :-):D
  • 0

#60 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 14:15

Solim napsal/a:
Funguje Vam někou skript GCComment pro Greasemonkey v FF4 ? Nebo je zas zavada jen na mem prijimaci.

http://userscripts.o...ipts/show/75959


Uz je opravena verze a zas funguje.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama