Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

První pomoc nováčkovi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:18

petulinka1 napsal/a:
fremen.cz: uz dlouho si chci koupit neco poradnyho na kese, s nadeji sem klikla na ten odkaz a ceny mi vyrazily dech.... :o :D


tak busto si koupíš boty u asiatů za 499,- co se ti po prvním dešti rozpadnou a budeš cítit každý kamínek nebo si koupíš boty pořádné... RockPoint je dobrá volba, popř Sportisimo... ovšem nepočítej s tím, že tě ty botky budou stát 500,-, ale spíš tak kolem 1000 až 2000. Ale zase ti vydrží a nebudeš se muset bát, že ti sleze z nohy po prvním šlápnutí do kaluže ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#22 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:22

fremen.cz napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
fremen.cz: uz dlouho si chci koupit neco poradnyho na kese, s nadeji sem klikla na ten odkaz a ceny mi vyrazily dech.... :o :D


tak busto si koupíš boty u asiatů za 499,- co se ti po prvním dešti rozpadnou a budeš cítit každý kamínek nebo si koupíš boty pořádné... RockPoint je dobrá volba, popř Sportisimo... ovšem nepočítej s tím, že tě ty botky budou stát 500,-, ale spíš tak kolem 1000 až 2000. Ale zase ti vydrží a nebudeš se muset bát, že ti sleze z nohy po prvním šlápnutí do kaluže ;)

Sportisimo??? Tak tam bych pohory opravdu nekupoval..už proto že naprosto netuší co prodávaj, takže nejsou schopný poradit....ale zase sou občas dobré boty levné protože jak řikám netuší co prodávaj. Stejně bych se radši přikláněl k rockpointu nebo hudáči či hanibalu.....ale různé intersporty a podobné.....ty sou dobrý tak jako na kopačky....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#23 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:31

Lenkar napsal/a:
Dík všem, to mám koukám co dělat to přechroupat, doufala jsem, že to bude snažší :D

Ono to není těžké. Kór v dnešní době, je spousta informačních zdrojů... Dřív to bylo horší.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#24 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:48

@ Ondrus: mno... občas někdy mají představu o tom co prodávají, ale tak jako tak je lepší si ty boty vybrat sám z toho co tam mají RockPoint samozřejmě bez výhrad, jen jak vidno lidi zarážejí ty ceny, když mají dát 1500-2500 za boty, kvalitní boty
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#25 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 15:03

fremen.cz napsal/a:
@ Ondrus: mno... občas někdy mají představu o tom co prodávají, ale tak jako tak je lepší si ty boty vybrat sám z toho co tam mají

RockPoint samozřejmě bez výhrad, jen jak vidno lidi zarážejí ty ceny, když mají dát 1500-2500 za boty, kvalitní boty


Dobrá...ale pořád si myslim že líp člověku poraděj v těhlech specializovnejch obchodech.....když o tom člověk nic moc neví...
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#26 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 15:59

Já jen vždycky žasnu, jakým směrem se různé diskuze ubírají. Někdo chce poradit a najednou bác, je to debata o tom, kde koupit boty :-) Jinak si ale nemyslim, že kvůli geocachingu je nutné si kupovat nové boty. Nějaké, alespoň trochu na chození, se doma vždycky najdou ne?
  • 0

#27 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 16:02

fremen.cz napsal/a:
jen jak vidno lidi zarážejí ty ceny, když mají dát 1500-2500 za boty, kvalitní boty

jisteze me ty ceny zarazeji...kdybych vydelavala, mozna bych se na to divala jinak, ale jakozto obycejna studentka zdravky sem rada, kdyz mam aspon na ty boty od ťamanů....
ale dost uz bot, ujeli jsme tak trochu vic od puvodniho tematu ;) i pepa.z.pocernic uz nas varoval :o
  • 0

#28 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 18:20

Lenkar napsal/a:
.... jeden z plánů je hledat keše při jízdě na koni ... :P

Tak ja bych take prispel do diskuse jednou vecnou poznamkou. U kazde kese jsou takzvane Atributy, jsou to takove cernobile ikonky v pravem sloupecku. Ty atributy oznacuji ruzne dostupnosti kese, treba ze je vhodna pro deti, ze je vhodna pro vozickare, ze je dostupna 24h denne atd. a naopak kdyz je atribut preskrtnuty tak to znamena ze naopak neni vhodny pro... atd. Pisu to v navaznosti na to, ze hodlas hledat na koni, jeden z atributu muze byt take Horses alloved, neboli ze tam muzes na koni, tak tenhle atribut se ti bude jiste hodit.
Takhle vypada ta ikona: Vložený obrázek
Preju hodne nalezenych kesek a hlavne hodne zazitku ;) ;)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#29 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 18:23

já mám koně povoleny... jen by mne zajímalo, jak bude lovit např Stránská skála Up & Down s koněm /joke :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 19:57

lubik napsal/a:

Lenkar napsal/a:
.... jeden z plánů je hledat keše při jízdě na koni ... :P

Pisu to v navaznosti na to, ze hodlas hledat na koni, jeden z atributu muze byt take Horses alloved, neboli ze tam muzes na koni, tak tenhle atribut se ti bude jiste hodit.
Takhle vypada ta ikona: Vložený obrázek
Preju hodne nalezenych kesek a hlavne hodne zazitku ;) ;)

Akorát problém je, že těch atributů může být velmi omezené množství, tuším 10. A "horse alloved" si myslím nepatří mezi ty nejdůležitější, takže ho asi málokdo použije.
  • 0

#31 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 20:02

Bych řek že i moonschaft je horse alowed....minimálně ponny..:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#32 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 20:18

fremen.cz napsal/a:
tak busto si koupíš boty u asiatů za 499,- co se ti po prvním dešti rozpadnou a budeš cítit každý kamínek nebo si koupíš boty pořádné... RockPoint je dobrá volba, popř Sportisimo... ovšem nepočítej s tím, že tě ty botky budou stát 500,-, ale spíš tak kolem 1000 až 2000. Ale zase ti vydrží a nebudeš se muset bát, že ti sleze z nohy po prvním šlápnutí do kaluže ;)


No, nedávno jsem v Hudy (naštěstí) úspěšně reklamoval Hanwag Canto, asi nejdražší lehký botky, jaký jsem kdy měl (4.200 Kč ?).
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#33 Honza410

Honza410

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 21:17

ahoj poradítemi prosím kde mám psat na netu co jsem našel ? :(
  • 0

#34 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 21:21

Najdeš si tu kešku na mapě otevřeš její listing a vpravo nahoře máš zalogovat se nebo log in v angličtině na to klikneš a vyplníš ten krátký formulářík.... jinak smozřejmě to buda taky na geowiki....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 21:22

Honza410 napsal/a:
ahoj poradítemi prosím kde mám psat na netu co jsem našel ? :(

Ach jo.
http://wiki.geocachi...k_v_geocachingu
Na předchozí stránce jsou tyhle odkazy 4x!!!
číst, číst, číst
  • 0

#36 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 21:45

Bych řek že i moonschaft je horse alowed....minimálně ponny

..
No jo a bike allowded. Pot těch lávkách kolem lapáků :D
  • 0

#37 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:20

Ahoj pokud bys měla zájem někdy zajít na kešky v Praze tak mne určitě zkontaktuj hledám někoho na společný odlov blíže v majlu díky Spadi (spadi@seznam.cz) již i tento víkend se chystám někam vyrazit to platí i pro ostatní společnosti na toulkách po Praze a okolí se nebráním..
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#38 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 12:24

Kde je wiki už víš 4x, ale na pořádný článek tě nikdo nenavede. Mne nejvíc pomohl článek na Navigovat: http://navigovat.mob.../sc-3-a-1312930
Je to asi nejstravitelnější zdroj (tedy po videu). Zkus ho a nenech se odradit zatvrzelými wikipedisty ;-)
  • 0

#39 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 13:45

Na svých začátcích jsem používal wiki, a nemůžu si stěžovat...všechno jsem si tam našel a pohoda...jo a boty doporučuju Hi-Tec, ať už jakýkoliv;), teď mají ve sportisimu dokonce akci;)
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#40 daliborf

daliborf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 13:57

Take si muzes zalogovad "discovered" tohoto TB: http://is.muni.cz/th...omova_prace.pdf
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama