Přejít na obsah


Fotka

nastavení profilu GEOCACHING.COM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Druid.Panoramix

Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 5:03

ahoj, když najdu kešku, zaloguji a ownerovi přijde odemně e-mail. to je ok, ale pak mi chodí e-maily i od ostatních lidí, kteří tuhle kešku našli taky. takže pak mi chodí stovky e-mailů od lidí, kteří našli stejné kešky, jako já. poradí mi někdo, jak upravit profil (nebo listing samotné kešky) tak, aby mi od každého nálezce nechodil jeho e-mail, že kešku našel. Díky
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 6:10

Co je v předmětu toho e-mailu co ti chodí? mám takové tušení, že je máš na watchlistu, takže stačí jít na http://www.geocachin.../watchlist.aspx a "Odstranit všechny keše z watchlistu".
  • 0

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 8:30

Taky bych to tak viděl. Jestli neklikáš právě i na tuhle volbu - "přidat keš do watchlistu" - protože pak ti chodí všechny události kolem keše. To se používá třeba když chceš vysledovat řešení něčeho, s čím nemůžeš hnout :) , nějakého eventu, abys zachytil jeho opakování, nějaké keše, kde je poškození a čekáš, kdy se obnoví, nějakého pěkného coinu, cos potkal a chceš ho sledovat chvíli... a tak. Abys to dělal u VŠECH keší, je nesmysl, to by ti za chvíli mailová pošta zrušila účet pro spamování :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:18

Tiskar94 napsal/a:
Co je v předmětu toho e-mailu co ti chodí? mám takové tušení, že je máš na watchlistu, takže stačí jít na http://www.geocachin.../watchlist.aspx a "Odstranit všechny keše z watchlistu".

a ještě na další stránce POTVRDIT, jinak to nefunguje
  • 0

#5 Druid.Panoramix

Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 4:13

chodí mi e-maily, v předmětu je název keše (například KRIVÁŇ) a v textu je vlastně log, který tam napsal človíček, který kešuli ulovil. kouknul jsem do toho WATCH a měl jsem jich tam šest, dal jsem to pryč. díky
  • 0

#6 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 18:26

Druid.Panoramix napsal/a:
ahoj, když najdu kešku, zaloguji a ownerovi přijde odemně e-mail. to je ok, ale pak mi chodí e-maily i od ostatních lidí, kteří tuhle kešku našli taky. takže pak mi chodí stovky e-mailů od lidí, kteří našli stejné kešky, jako já.
poradí mi někdo, jak upravit profil (nebo listing samotné kešky) tak, aby mi od každého nálezce nechodil jeho e-mail, že kešku našel. Díky

:o:o:o
  • 0

#7 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 19:02

rasg napsal/a:

Druid.Panoramix napsal/a:
ahoj, když najdu kešku, zaloguji a ownerovi přijde odemně e-mail. to je ok, ale pak mi chodí e-maily i od ostatních lidí, kteří tuhle kešku našli taky. takže pak mi chodí stovky e-mailů od lidí, kteří našli stejné kešky, jako já.
poradí mi někdo, jak upravit profil (nebo listing samotné kešky) tak, aby mi od každého nálezce nechodil jeho e-mail, že kešku našel. Díky

:o:o:o

Děkujeme za věcný příspěvek do diskuze :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama