Přejít na obsah


Fotka

gc.cz na smartphone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2005 - 15:46

Tohle je asi rovnou na Honzu, ale treba nekdo tusi. Zkousel jsem prohlednout stranky gc.cz v IE na spartphone s Windows Mobile 2003. Nejprve se zobrazi stranka:
Prohlizec podporuje WAP. Jak chcete pokracovat?
WAP
HTML
Pokud zvolim WAP, krasne surfuju wapove stranky. Pokud zvolim HTML, po chvilce nacitani IE spadne. Jasna chyba IE. Opera stranky nacte (bohuzel je Opera jeste hrozne nedodelana a neda se moc pouzivat. Diakritika, focus na odkazech zmatene preskakuje). Stejny problem je znam s www.seznam.cz. Tak mne napadlo, jestli by podle logu web serveru nebylo mozne urcit, co tam IE tak "smrtelne" vadi. gc.com chodi krasne. ;-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 16:51

No nic, odpovim si sam. Problem je minimalne s . Resp. zrejme nekde uvnitr toho stylu. Budu jeste zkoumat dal. www.seznam.cz ma ale na smartphone 2003 v IE stejny problem. ;-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 21:18

tak na PPC2002 to jeste chodi. nevim, jak to mam zkouset s tim smartfone SDK :(


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 16:54

Shit, sezralo mi to ten link: type="text/css" rel="stylesheet" href="global.css?reload" media="screen".
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 19:58

Mě na symbianu gc.cz chodi. Akorat cachemapa mi nefunguje, načte se obrazek mapy a všechny cache se seředí pod ní. Zkoušel jsem to ve vestavěnym prohlížeči i na Opeře pro symbian. Pro moji potřebu hohatě stačí wapová verze, takže že my něco na SX1 nejede mě vůbec netlačí, přecejenom displej 176x220 bodů je na internet trochu malej...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 22:43

Ja pouzivam emulator ve VS 2005. IE krasne sleti i tam. Koser emulator. ;-) Windoze CE mohou byt stejne, ale to IE asi bude trosku jine. Zkusim sbalit ty binary k emulatoru a rozchodit bez studia. Pak bych ti je poslal. Docela mne bavi jak dokazou emulovat i pomalost tech zarizeni. ;-) Jinak to ber jen jako hec. Sport. A pokud neni cas, kasli na to. Je jasne, ze to neni zadne prohlizeni na desktopu. Ale na hrani to vubec neni spatne. :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2005 - 17:32

Prolistuj historii fora. Uz se to tu resilo. Ne primo se smartphone, ale konkretne s pda... ;) Coz je ale system stejny. :) Bohuzel, nejde to, slo to a nepujde to. (?).
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2005 - 12:28

Dovolim si to ohlasit misto Honzy, kteremu vrozena skromnost neda se chlubit. Diky jemu za to, ze gc.cz je mozno prohlednout i v SP s WinCE s IE prohlizecem. Konkurence se Simbianem by mela ficet take. Ale tam nevim jaky prohlizec defaultne v telefonu bezi. Opera je sice velmi rychla, ale diakritiku nezvlada a bojim se, ze ani TR planovany tusim nekdy na brezen v tomhle nic nezmeni. Snad se pletu. Jeste jednou diky! O.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2005 - 17:19

Souhlasi, chodi to i na PPC. Ted to z nej pisu. Je to parada. Dik moc.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2005 - 10:09

Souhlasi, chodi to i na PPC. Ted to z nej pisu. Je to parada. Dik moc.

IPAQ+WM2003 - bez problemu :-). Diky Vam obema Honzo i Budule.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama