Přejít na obsah


Fotka

GC10EQT - Muchomůrky bíle - změna z multi na mystery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 18:47

Vzhledem k ukradení pamětní desky nutné pro vyluštění multiny zaznělo mnoho názorů, aby byla keš změněna na mystery... Tato keš je referenční keš pro statistiky na gc.cz Zdá se vám lepší změnit typ keše nebo tuto multinku archivovat a pustit novou mysterku?
  • 0

#2 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 18:56

sobikovi napsal/a:
Vzhledem k ukradení pamětní desky nutné pro vyluštění multiny zaznělo mnoho názorů, aby byla keš změněna na mystery... Tato keš je referenční keš pro statistiky na gc.cz

Zdá se vám lepší změnit typ keše nebo tuto multinku archivovat a pustit novou mysterku?

keš nemám odlovenou ale co jsem pochopil tady z diskuze, tak dříve šlo o to najít fyzicky desku a vypočítat..... dnes desku najít na netu a vypočítat, takže za mě hlasuji pro změnu na mystery ;)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#3 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 18:57

...já bych kešku nerušil - taky jsem dělal přípravu doma
  • 0

#4 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 19:12

taky jsem pro změnu typu
  • 0

#5 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 10 duben 2011 - 19:24

Stačí změnit typ.

Nakolik je pravděpodobné že se deska vrátí, komu to vlastně patřilo?
V nějakém článku jsem četl že cena pamětní deska je snad 250 tis., což se mi zdá dost, co třeba benefiční geocoin ;)
(Prosím nekamenovat.)
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 19:50

Pouhá změna typu dělá paseku ve statistikách, takže v nejbližších dnech dojde k archivaci multinky a spuštění nové mysterky... ... takto si myslím je to 100% čisté.
  • 0

#7 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 19:53

sobikovi napsal/a:
Pouhá změna typu dělá paseku ve statistikách, takže v nejbližších dnech dojde k archivaci multinky a spuštění nové mysterky...
... takto si myslím je to 100% čisté.


A jaký měla tato anketa smysl??? Nebyt to ty, tak si myslím že si honíš příspěvky.....

Zeptáš zda A nebo B, pět lidí řekně A, žádný B... ty řekneš Ok, uděláme B .....

Logiku asi nejde najít......
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#8 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 10 duben 2011 - 20:21

PaTTrick napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Pouhá změna typu dělá paseku ve statistikách, takže v nejbližších dnech dojde k archivaci multinky a spuštění nové mysterky...
... takto si myslím je to 100% čisté.


A jaký měla tato anketa smysl??? Nebyt to ty, tak si myslím že si honíš příspěvky.....
Zeptáš zda A nebo B, pět lidí řekně A, žádný B... ty řekneš Ok, uděláme B .....
Logiku asi nejde najít......


Sice to dělá paseku, ale já myslel, že jsi optimista a předpokládáš že deska se vrátí... takže se vrátí i původní typ B)
A jinak souhlas s PaTTrickem:D
  • 0

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 20:32

...statistiky si dělám, ale že bych nerozdýchal že se mě tahle keška změní si teda nemyslím
  • 0

#10 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 6:55

sobikovi napsal/a:
Pouhá změna typu dělá paseku ve statistikách, takže v nejbližších dnech dojde k archivaci multinky a spuštění nové mysterky...
... takto si myslím je to 100% čisté.

Co znamená "paseka ve statistikách" ?
Co znamená "100% čisté" ?
Nejsem zastánce zbytečné archivace, pokud nová keška je v podobném stylu jako původní. Uvědom si, jak to bude zábavné pro tu převážnou část, která už ji jednou navštívila. Bude muset znovu to stejné, pokud nechce mít v mapě ikonku "nenavštíveno".
  • 0

#11 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 7:14

takže to bude tatáž krabička jen s jiným kódem? a můžu si hned zalogovat FTF když už vlastně jsem v logbooku? ;) Myslím že změna typu u existující keše by byla smysluplnější.
  • 0

#12 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 8:11

No to je fakt vybornej napad, delat novou kes kvuli zmene typu. A co takhle kdyz se zmeni terenni obtiznost, treba nejakym vnejsim zasahem? Zaarchivujes trojku, publikujes misto ni dvojku a vsichni tam pujdou znovu? Abys neudelal bordel ve statistikach? To snad ne. A udelat z tohodle mysterku je to samy. BTW co kdyz casem tu desku nekdo obnovi? Pak zas zaarchivujes mysterku a publikujes multinu? Bude tedy uz treti kes a vsichni tam pujdou potreti? Kolikrat vlastne tu desku muzou ukrast? Neblbni, normalne to predelej na mysterku, do listingu dopis ze lidi kradou, takze pokud zrovna je deska na miste tak si ji prectete, pokud neni tak si to vygooglujte a hotovo.
  • 0

#13 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:17

A navíc je to referenční keš GC.cz. Když jí archivuješ, přijdeme o referenční kešku. Změna typu bude rozhodně vhodnější a nenadělá rozhodně tolik "bordelu".
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#14 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:32

Prijde mi jako blbost to archivovat jen kvuli zmene typu, kdyz to byla mysterka uz od sameho zacatku (alespon pro mne). No, ale novym snadnym bodem asi taky nepohrdnu, takze mi to je celkem fuk.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 10:52

Abych uklidnil zbytečné emoce, je požádáno o změnu z multi na mystery, listing je už připraven po lehké úpravě, takže brzo znovu jedeme dál...

Jinak pokud jde o názory, zda archivovat či nearchivovat, pak je tady zase jiná skupina, která bude řvát, že jim to dělá bordel ve statistikách a když je to nový typ keše, tak že si ji vlastně taky mohou znovu odlovit, atd. atd. Je to hra a jestli si chce někdo odlovit jednu keš 2x na stejném místě, je to jen a jen jeho věc... já bych to nedělal.

Bohužel se obávám, že deska obnovena nebude a pokud ano, tak ne v takovéto podobě. Kdyby náhodou k obnově desky došlo, nechal bych samozřejmě keš již jako mystery a nevracel již archivovanou multinu.

  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:23

Tak keš zase v provozu jako mystery. Hodně zdaru při hledání té správné desky... Existují 2 různé verze!
  • 0

#17 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:27

Paráda....velká škoda tý desky....tohlencto fakt moh udělat jeno nějakej kulturní barbar....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama