Přejít na obsah


Fotka

Geoget - export HTML - Hint - POI Loader


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 April 2011 - 20:20

Ahoj, prosím o radu, co dělám špatně, když se v exportu do HTML sice ukáže řádka s hintem - ale je prázdná? A ani export do GPX hint nemá. ... A gpx v exportu pro POI eTrex a po jeho naloudováníé pomocí POI loaderu ukáže typ keše, vcelikost, obtížnost název a autora. Dá se mu nějak vnutit, aby ukázal hint?
  • 0

#2 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 13 April 2011 - 20:43

...protože ve výchozím stavu není nastaven v šabloně pro export zobrazení hintu - musíš si to odkomentovat
  • 0

#3 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 13:35

V PS padu jsem si zobrazila všechny soubory, které byly v adresáři export. (mají koncovku "pas"). Nemohu najít řádku, která je zakomentovaná a mohla by se týkat zobrazení hintu. Jsem vcelku pokročilý uživatel a s HTML a PHP si poradím, ale koncovka pas ... ani nevím k čemu patří a ani nevím, zda hledám onu zakomentovanou řádnou na správném místě. Prosím poposuň mne blíže k řešení.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 13:43

Tak nejdrive je treba si ujasnit o cem se mluvi... Polkud myslis HTML export v geogetu, tak ten hinty pise. Pokud tam je, ale prazdny, tak u te kese hint proste neni, nebo nemas stazeny listing kese. pripona PAS zxnaci zdrojovy kod v Pascalu, ve kterem jsou ty exporty naprogramovane. ale sahat do nich nemusis, hinty vypisuje. Pokud pouzijes PoiEtrex, tak ten take hinty pise, pokud existuji. Je to ostatne videt na tech ukazkovych obrazcich, co jsou u tohoto pluginu na webu.
  • 0

#5 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 17:44

Ha .. tak to nemám stažený listing keše. To jdu vyzkoumat proč píše neznámý listing ... proč jej nestahne.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 17:58

nepise tam treba, ze je to PMO kes?
  • 0

#7 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 18:05

Hu. O víkendu jsem se pokoušela něco stahovat. A stahlo to listingy i hinty ... Včera jsem dohledávala pluginy - například právě ten Export E-trex pro POI. A nevím, co jsem kde špatnjě nastavila. Listingy jsou jen s Kodem a mapou. Jinak píše neznámý listing bodu. nu a tedy samozřejmě nestahne ani hint. Poraďte prosím kam se podívat k nalezení problému?
  • 0

#8 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 18:36

Tak .... Osel su asi já. Pokud vytvořím databázi a importuji gpx vytvořené pomocí pocket query na GC, naimportuje vše, jak má. Já se ale pokusila do nově vytvořené databáze importovat pouze LOC soubor. Seznam kešek samozřejmě ukázal, a k tomu jen mapky. Asi jsem si návody zle přečetla a přehlédla. Asi mi nebylo jasné, kdy a jak vlastně importuje listingy. loc mu prostě nestačí. Díky za čas...
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 18:46

LOC nestaci jednoduse proto, ze v nem zadny listing ani neni. ;) Ono se staci do nej podivat, a je to pak jasne.
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 14 April 2011 - 18:47

LOC soubor neobsahuje listing ani hint
  • 0

#11 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 7:23

Tralala ... naimportuje to typ, obtížnost, velikost, hint, code i název. Tralala :-) děkuji. Pokud jsou keše v oddělení kešek, dají se poslat do ulovených a tedy se dají zobrazit jen ty neulovené. Je nějaká šance, jak vymazat, nebo zneviditelnit to, co jsem už ulovila? (Garmin Etrex VIsta HCx) (Samozřejmě myslím ty v oddělení POI.)
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 7:46

Jedine oznacit jako nalezene. Mazat nejde.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 8:07

Gord - to jde, pokud je keška naloudována v oddělení kešek. Ale já si je teď nahrávám pomocí POI loaderu do Users POI. A tam možnost oznařit nalezené nemohu najít. ... Dle logiky POI bodů to asi nepůjde. Ale .... třeba někdo zde přišel na nějaký fígl....
  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 9:33

Aha, tak to jsem si nevsim, ze jde o POI - omluva. Tam to pochopitelne nejde. To se v GPS nijak upravovat neda.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 11:25

Vsara napsal/a:
Gord - to jde, pokud je keška naloudována v oddělení kešek. Ale já si je teď nahrávám pomocí POI loaderu do Users POI. A tam možnost oznařit nalezené nemohu najít. ... Dle logiky POI bodů to asi nepůjde. Ale .... třeba někdo zde přišel na nějaký fígl....


Já to dělám tak, že si uložím nový bod s ikonkou otevřené truhly a tím se překryje původní POI ikonka.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#16 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 15 April 2011 - 12:14

Když se tu zmínila POI ikonka, chtěla bych se zeptat, jak do eTrex Legend HCx dostanu vlastní POI ikonky. Přes POILoader a GeoGet se mi už povedlo si nahrát hromadu vlastních bodů, ale na mapě se mi nezobrazí. Jen přes menu "Hledej" se mi vypíše seznam nejbližších.
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 13:02

Nevim jak u Legenda, ale u Oregona jde nastavit, pri jakem meritku se ikonky zobrazuji. A implicitni je ... hadej co? ... takova hodnota, ze se zobrazuji az pri hodne velkem priblizeni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 13:22

L.a.u napsal/a:
Když se tu zmínila POI ikonka, chtěla bych se zeptat, jak do eTrex Legend HCx dostanu vlastní POI ikonky. Přes POILoader a GeoGet se mi už povedlo si nahrát hromadu vlastních bodů, ale na mapě se mi nezobrazí. Jen přes menu "Hledej" se mi vypíše seznam nejbližších.


1) Ikonku pojmenuj stejně jako nahrávaný GPX a nahraj přes POI loader.
2) V nastavení mapy je možné nastavit, od jakého přiblížení, se body zobrazí. To platí pro všchny POI, ne jen pro vlastní.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2011 - 13:30

Pokud pouzijes muj POIeTRex skript, tak tam uz ikonky mas. na weby je i ukazka, jak to v tom eTrexyu pak vypada. V te GPSce si v nastaveni mapy muzes zvolit, od jakeho priblizeni mapy se ti maji zobrazovat "uzivatelske body". To nastavuje i to POI.
  • 0

#20 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 15 April 2011 - 16:40

HaLuMa napsal/a:
Pokud pouzijes muj POIeTRex skript, tak tam uz ikonky mas. na weby je i ukazka, jak to v tom eTrexyu pak vypada.

V te GPSce si v nastaveni mapy muzes zvolit, od jakeho priblizeni mapy se ti maji zobrazovat "uzivatelske body". To nastavuje i to POI.


BINGO! Už jsem i našla, kde se to nastavuje. Já jsem právě pochopila, že by to mělo ukazovat ikonky a já je neviděla. Díky za "nakopnutí" :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama