Přejít na obsah


Fotka

Kešování v Holandsku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Bubak

Bubak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 20:19

Jaké máte zkušenosti s kešováním v Holandsku? Nějaký tip na super keš v Rotterdamu? Díky za odpovědi
  • 0
Vodomilní obratlovci nepatrných rozměrů nejsou ničím jiným, než vodomilnými obratlovci.

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 20:54

Malé zkušenosti mám, udělal jsem si výlet na jih do okolí Venlo a Maastrichtu. Co se týče keší ve městě a parcích, tak většinou malé, velikost filmovky či nanovky. Na kraji města jsem narazil i na větší, většinou zavařovací sklenice kolem jednoho litru, takže coinů se dá zbavit. Co se týče keší mimo město, tak ty už jsou větší. I když já jsem narazil na serii věnovanou pomníčkům a to byla jedna filmovka vedle druhé, navíc na zemi a dost vlhké. Zaměření keší bylo podle mě standardní, velkou nepřesnost jsem neobjevil, listing nebo hinty mají většinou i v angličtině, ale i tak doporučuji přípravu a přeložit doma. Největší problém jsou asi zeměkešky. U většiny jsou naučné tabule, kde se má něco zjišťovat. Bohužel ty jsou jen jedním jazykem (holandština) a angličtinu by tam člověk pohledal opravdu jen vyjímečně. Taky tady se mi stalo poprvé, co by mi smázli log na earthce. Ale je to nádherná země, navíc bez kopečku a tak ideál na kolo nebo pěšky (já šel pěšky).
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 JankaaTomick

JankaaTomick

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 21:31

Holandske mestske kesky jsou raj pro milovniky mikro a jeste lepe velikosti nano. Ty jsou tam fakt hoooodne popularni. Jinak kese v Rotterdamu nejsou spatne:) Takze GL
  • 0

#4 Bubak

Bubak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 20:41

Díky, docela se bojím těch nano!
  • 0
Vodomilní obratlovci nepatrných rozměrů nejsou ničím jiným, než vodomilnými obratlovci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama