Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#201 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 21:51

Díky, trošku to pomohlo. Jen ještě ty šířky sloupců, dal jsem do každého TD v prvním řádku
<td style="width: 11%;
, ale on to dělá proporcionálně podle obsahu.
Takhle mi to ale pro dnešek stačí díky, stačí malé zlepšení každý den, než nad tím trávit noc.
  • 0

#202 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 22:11

Že je beata mapa tak trošku ofline, to bych pochopil. Najdu, zaloguju, ale ikonka se mi na smajlíka hned nezmění. Ale občas to při zoomování zcela ztratí personalizaci a už ji při přiblížení nevrátí. Stává se to ještě někomu? Počkám asi až se ta beta stane hlavní verzí, zatím se to s tímto vědomím dá používat dobře. Myslím, že až to půjde, že na starou mapu rád zapomenu. Co se týče rozměrů a stylů, tak listing se stává součástí celé stránky, zřejmě se do ní inkluduje. To co tu popisují přede mnou jsou kaskádové styly. Možná by se dalo přestylovat i to implicitní chování, jen pozor, zkoušet na VŠECH dostupných prohlížečích a na různě širokých monitorech. Takže do toho radši nehrabat. Mám zkušenosti, že hlavně při chybě v uspořádání elementů to vypadá v každém prohlížeči jinak, a to většinou strašně.
  • 0

#203 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 22:33

poohDA napsal/a:
Díky, trošku to pomohlo. Jen ještě ty šířky sloupců, dal jsem do každého TD v prvním řádku

<td style="width: 11%;
, ale on to dělá proporcionálně podle obsahu.
Takhle mi to ale pro dnešek stačí díky, stačí malé zlepšení každý den, než nad tím trávit noc.


Zkus za <table ...> a před první <tr> dát následující řádky:

<col style="width: 11%;" />
<col style="width: 11%;" />
... (zopakuj tolikrát, kolik máš sloupců). Mělo by to fungovat, aspoň mně to pomohlo.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#204 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 7:17

ono je to cely domrseny temahle kouskama javascriptu:
resizeObject(".UserSuppliedContent table");
resizeObject(".UserSuppliedContent div");
removeSizing(".UserSuppliedContent td");
scaleObject(".UserSuppliedContent img");

obejit by se to dalo i tim, ze se sirky sloupcu nadefinuji pres jeden radek a v nem <th>, ktery (zatim) neresizujou..

edit: nasrat smajlikum
  • 0

#205 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 7:21

to co jsem napsal nahore znamena, ze at das do <td> style="width:123px;" nebo width="123px", vzdycky ti to sejmou tim javascriptem. stejne jako zmensi vsechny tabulky a divy, ktery maji vic jak 750px na sirku. zaroven u obrazku v UserSuppliedContent (= listingy i profily) kontroluji velikost nadrazenyho prvku a kdyz se tam obrazek "nevleze", zmensi ho, prdnou k nemu tu uzasnou lupu a original se ukaze az po kliknuti
  • 0

#206 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 9:31

Diky všem, to TH by taky asi pomohlo, jenže tam bych zas musel řešit border. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem do každého sloupce na dal 6x nbsp; , takže jsem ho přesvědčil, že nejdelší text v každém sloupci je všude stejný. Ještě koukám, že nefunguje "text-align: center;" grrrr kde jsou ty staré dobré časy. UPDATE: "text-align: center;" nefunguje v tagu <TABLE , když to dám do každého jednodtlivého <TD tak to funguje. Takže tímto můžeme tohle patlání uzavřít.
  • 0

#207 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 12:01

problem se zarovnanim ma svoje koreny tadyhle:

http://www.geocachin...css/tlnMain.css (line 1590)
.UserSuppliedContent table, .UserSuppliedContent td
{
vertical-align: top;
text-align: left;
}

cpat ke kazdymu <td> extra style="" nebo class="AlignCenter" se mi prici :/
  • 0

#208 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 12:20

A co tabulku obalit vycentrovaným DIVem? Nám to pomohlo, ale samozřejmě ne vždy to je cesta k žádoucímu layoutu listingu.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#209 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 12:25

ja resil jen statistiky, neb kese jsem zatim zadny nezalozil. a tam jsem dost zapasil prave s tim resizovanim obrazku.. se zarovnanim v <td> jsem se tak nejak smiril :)
  • 0

#210 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 20:25

trochu sem prolítnul vlákno, ale nenašel komentář k c:geo, ale od změny na 'cooool' design mi na Androidu tento prográmek nefunguje (možná to je jen náhoda a nemá to s tím nic společného) ale prostě už nemůžu ukládat, vyhledávat, nic ..
  • 0

#211 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 20:33

predpokladam, ze problem je jen v tom, ze se ta aplikace nedokaze prihlasit na gc.com, protoze se zmenily nazvy policek v prihlasovacim formulari. nezbyva nez cekat na update
  • 0

#212 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 6:54

jakuma.cz napsal/a:
trochu sem prolítnul vlákno, ale nenašel komentář k c:geo, ale od změny na 'cooool' design mi na Androidu tento prográmek nefunguje (možná to je jen náhoda a nemá to s tím nic společného) ale prostě už nemůžu ukládat, vyhledávat, nic ..


Já měl stejný problém a pomohla pouze odinstalace a následná instalace(aktualizace nestačila)
  • 0

#213 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:48

Paráda, když si nových beta mapách zapnu "enable personalization", tak mi zmizí komplet všecky kešky (a to ani nedávám Hide my finds). Přepnu-li na starou mapu, tak i po zatržení Hide my finds se mi tam ty nalezené kešky zobrazují. Ach jo.:(:@ Mimochodem, dá se na nových mapách na gc.com generovat Pocket query jako na starých? Člověk se na zoomoval na určitou oblast a ono si to vzalo souřadnice středu mapy... Na bet mapě není odkaz Create Pocket Query. Docela mi ta volba chybí.
  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#214 Hedvika

Hedvika

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:53

Ahoj, mám dotaz - jsem sama, komu na beta mapách po kliknutí na "Enable Personalization" zmizí všechny kešky z mapy?:o
  • 0

#215 Hedvika

Hedvika

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:58

jmeli napsal/a:
Paráda, když si nových beta mapách zapnu "enable personalization", tak mi zmizí komplet všecky kešky (a to ani nedávám Hide my finds).
Přepnu-li na starou mapu, tak i po zatržení Hide my finds se mi tam ty nalezené kešky zobrazují.
Ach jo.:(:@


Chvíli jsem neaktualizovala stránku. Jinak bych viděla, že sama nejsem... Tak se omlouvám za zbytečný dotaz.
  • 0

#216 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 8:58

Nejsi sama (viz jmelí o příspěvek nad tím tvým ;)) - zkrátka to mají rozbitý.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#217 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:14

willicz napsal/a:

jakuma.cz napsal/a:
trochu sem prolítnul vlákno, ale nenašel komentář k c:geo, ale od změny na 'cooool' design mi na Androidu tento prográmek nefunguje (možná to je jen náhoda a nemá to s tím nic společného) ale prostě už nemůžu ukládat, vyhledávat, nic ..


Já měl stejný problém a pomohla pouze odinstalace a následná instalace(aktualizace nestačila)


Díky moc. Koukám že jsem programátory podcenil. Vše už OK
  • 0

#218 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 10:13

Až teď se dívám, že nový vzhled trochu rozhodil statistiky z GSBuilderu. Je potřeba čekat na novou verzi nebo se to dá nějak opravit ručně?
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#219 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:22

Sakra dneska jim to chodí zajímavě. Když zatrhnu personalizaci tak mi zmizí všechny ikonky z mapy.
  • 0

#220 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 12:52

Arne1 napsal/a:
Sakra dneska jim to chodí zajímavě. Když zatrhnu personalizaci tak mi zmizí všechny ikonky z mapy.

Skutečně. Zatržítka vypínají jiné druhy ikon než mají.
  • 0

Gondo+Moni





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama