Přejít na obsah


Fotka

Routing v Garmin Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 14:21

Ahoj,chtěl bych se zeptat jak je to s routingem v Garmin Legend.Dostal jsem ho ke kolu,no lépe řečeno koupil jsem si GPS a dostal kolo :-D k tomu mapu TOPO 50 koukal jsem že umí i routování,ale nevím jak na něj,jestli se to nastavuje v GPSce nebo nejdřív v počítači.Dík za rady
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 15:58

Ahoj,chtěl bych se zeptat jak je to s routingem v Garmin Legend.Dostal jsem ho ke kolu,no lépe řečeno koupil jsem si GPS a dostal kolo :-D k tomu mapu TOPO 50 koukal jsem že umí i routování,ale nevím jak na něj,jestli se to nastavuje v GPSce nebo nejdřív v počítači.Dík za rady

Obavam se, ze te zklamu, Legend auto routovani z mapy neumi. Sam ho vlastnim, a verim ze do firmwaru
by se to klidne i veslo, jenze klasicky cb Legend uz je nejspis odepsana zalezitost, co se tyce nejakeho vyvoje
novych funkci ze strany amiku. Ti maji sve barevne a na SD karty skoro za stejnou cenu co tady cb Legend...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 18:45

klasicky cb Legend uz je nejspis odepsana zalezitost, co se tyce nejakeho vyvoje
novych funkci ze strany amiku. Ti maji sve barevne a na SD karty skoro za stejnou cenu co tady cb Legend...

... dost mozna prave proto se jich Garmin snazi zbavit jak to jde, treba i nabizenim velkoretezcum do zvlastnich akci evidentne za pakatel ('vemte si ctyri kamiony, co my s tim, a mate to skoro zadarmo') ... Slysel jsem teda i verzi, ze mel Garmin pocit, ze jsou u nas GPSr jako takove malo rozsirene a hlavne malo zadane, tak je potreba do toho kopnout... takhle zaplacl dve mouchy jednou ranou. mozna tri: dej lidem cb pomalou GPSr s omezenou pameti, kazdej treti zacne za pul roku touzit po barevne, rychlejsi a schopne pouzivat karty... a hned mame trochu prizivenou poptavku :]
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2006 - 15:19

... dost mozna prave proto se jich Garmin snazi zbavit jak to jde, treba i nabizenim velkoretezcum do zvlastnich akci evidentne za pakatel ('vemte si ctyri kamiony, co my s tim, a mate to skoro zadarmo') ... Slysel jsem teda i verzi, ze mel Garmin pocit, ze jsou u nas GPSr jako takove malo rozsirene a hlavne malo zadane, tak je potreba do toho kopnout... takhle zaplacl dve mouchy jednou ranou. mozna tri: dej lidem cb pomalou GPSr s omezenou pameti, kazdej treti zacne za pul roku touzit po barevne, rychlejsi a schopne pouzivat karty... a hned mame trochu prizivenou poptavku :]

Je to tak, ja si nejdrive koupil Garmina od nejakeho typka co koupil kolo v Mountfieldu a ted uz mam 60CSx, takze u me jejich marketing.tah zabral ;-)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama