Přejít na obsah


Fotka

Výroba routovatelné mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2006 - 18:02

Zvažuji zkusit výrobu malé routovatelné mapy pouze z cest a vytvářím si .plt soubory jejich průběhu.

Není mi ale jasné, jak postupovat při dotyku a křížení cest.

Jaká další data a jak si ješte musím připravit, kromě průběhu požadovaných cest?

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2006 - 18:38

Zvažuji zkusit výrobu malé routovatelné mapy pouze z cest a vytvářím si .plt soubory jejich průběhu.

Není mi ale jasné, jak postupovat při dotyku a křížení cest.

Jaká další data a jak si ješte musím připravit, kromě průběhu požadovaných cest?

Asi bych se podival na stranu programu cGpsmapper, tam nejake takove povidani je, je i konference k tomuto programu a tvorbe routovacich map. Je to ale ve verzi ktera umoznuje kompilovat routujici mapy dost drahy program a ani jinak to neni moc jednoduche. Ja osobne bych radsi rubal uhli nez delat routovatelnou mapu :-).
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2006 - 21:35

Zvažuji zkusit výrobu malé routovatelné mapy pouze z cest a vytvářím si .plt soubory jejich průběhu.

Není mi ale jasné, jak postupovat při dotyku a křížení cest.

Jaká další data a jak si ješte musím připravit, kromě průběhu požadovaných cest?

ja se pokousel delat routovatelnou mapu tez, pomoci demo verze cgpsmapperu personal, pote co jsem odstranil vsechny syntakticke chyby a chyby integrity se mi sice mapu podarilo zkompilovat - v mapsource jsem ji ale neotevrel. (resp. MS spadnul)... mapa ale mozna mela vic nez deklarovanych 2000 routovacich bodu
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2006 - 21:31

Asi bych se podival na stranu programu cGpsmapper, tam nejake takove povidani je, je i konference k tomuto programu a tvorbe routovacich map.

Nasel jsem link na tu konferu : http://groups.yahoo....s/messages/5654
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2006 - 22:55

ja se pokousel delat routovatelnou mapu tez, pomoci demo verze cgpsmapperu personal, pote co jsem odstranil vsechny syntakticke chyby a chyby integrity se mi sice mapu podarilo zkompilovat - v mapsource jsem ji ale neotevrel. (resp. MS spadnul)... mapa ale mozna mela vic nez deklarovanych 2000 routovacich bodu

2000 routovacích bodů je omezení demoverze cgpsmapperu?
Předpokládám, že routovací bod je křižovatka, kde se dá odbočit ...
No na otestování by to mohlo stačit .....

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 10:05

se mi sice mapu podarilo zkompilovat - v mapsource jsem ji ale neotevrel. (resp. MS spadnul)...

Mi se cizí routovatelné mapy do MS podařilo nainstalovat, ale MS vždy spadnul při vytváření trasy. Asi to funguje jen v gps která je mnohem blbuvzdornější , kdo ví.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 2:03

2000 routovacích bodů je omezení demoverze cgpsmapperu?
Předpokládám, že routovací bod je křižovatka, kde se dá odbočit ...
No na otestování by to mohlo stačit .....

ne to je omezeni verze Personal... Demo personalu ma vsecky funkce jako full personal, jen je limitovano 30 dnama a pridava do vysledny mapy mesto "CREATED BY UNREGISTERED CGPSMAPPER"
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 11:36

Mi se cizí routovatelné mapy do MS podařilo nainstalovat, ale MS vždy spadnul při vytváření trasy. Asi to funguje jen v gps která je mnohem blbuvzdornější , kdo ví.

Funguje to i v MS, Jsem byl zvědavý, za jak dlouho a kdo na to přijde :-)). Asi tam mas nejakou logickou chybu.
(pro ty, kdo to chteji vedet ode mne - ja to nevim. Je to jen reakce na vlakno customizace map)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 12:23

Funguje to i v MS, Jsem byl zvědavý, za jak dlouho a kdo na to přijde :-)). Asi tam mas nejakou logickou chybu.
(pro ty, kdo to chteji vedet ode mne - ja to nevim. Je to jen reakce na vlakno customizace map)

Ty žárlíš, viď? :-)

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 12:34

Ty žárlíš, viď? :-)

:) , ne, ja to taky nactu a vyzkousim. Jsem rad, ze nas nekdo nasmeroval. A jsem rad, ze se to nezvrhlo v zadny flame. 50V3 tim uzuz hrozilo, ale udrzelo se ve vcelku rozumnych mezich. Budeme se vsichni tesit na novinky picodasu, moznosti ruznych zobrazeni, ... a hodne nalezenych a zalozenych peknych pokladu.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 14:34

Jsem rad, ze nas nekdo nasmeroval.

Přesně tak jsem to myslel, že naťuknu a uvidím, jestli se někdo chytne. Proč pořád jen něco vysvětlovat, že? ;-)

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2006 - 16:04

Přesně tak jsem to myslel, že naťuknu a uvidím, jestli se někdo chytne. Proč pořád jen něco vysvětlovat, že? ;-)

Soukromníci :-)
Ale takhle daleko já ještě nejsem, zkusím najít nějaký routovaco-mapový tutoriál :-)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama