Přejít na obsah


Fotka

Neni keska, neni geocoin. Achjo. UFOni uz nejsou mezi námi.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2006 - 22:39

S lítostí v srdci oznamujeme, ze nás navzdy (?) opustila oblibena (55 logs) keska GCPX6T UFO plácek / UFO ground
by Petak&Barunka. Bohuzel s sebou do hrobu vzala i Mionuv druhy geocoin. Jak sam majitel trpce poznamenal, tato mince si moc neuzila, ale jeji osud byl docela intenzivni. Riddle Inn, Pruvodce po nicem, smrt. Poteste Miona, kdo muzete, na myslenku TB docista zanevrel.
Je svym zpusobem zajimave, ze jsme tyz den hledali druhy geocoin, a tez nenasli (v souseni kesi GCNM7C Jezirka/Pools, ta je zatim v poradku - dokud ji nesezerou mravenci). Obe mince mel naposledy v ruce Humbuk Team. Nic proti, ale nejste momentalne GEOprokletí?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2006 - 23:24

S lítostí v srdci oznamujeme, ze nás navzdy (?) opustila oblibena (55 logs) keska GCPX6T UFO plácek / UFO ground
by Petak&Barunka. Bohuzel s sebou do hrobu vzala i Mionuv druhy geocoin. Jak sam majitel trpce poznamenal, tato mince si moc neuzila, ale jeji osud byl docela intenzivni. Riddle Inn, Pruvodce po nicem, smrt. Poteste Miona, kdo muzete, na myslenku TB docista zanevrel.
Je svym zpusobem zajimave, ze jsme tyz den hledali druhy geocoin, a tez nenasli (v souseni kesi GCNM7C Jezirka/Pools, ta je zatim v poradku - dokud ji nesezerou mravenci). Obe mince mel naposledy v ruce Humbuk Team. Nic proti, ale nejste momentalne GEOprokletí?

No fakt nevim co si o tom mam myslet, obe mince jsem u sebe mel uz docela dlouho ovsem z duvodu zkouskoveho obdobi ted nemam na hledani vubec cas, na tyhle dve cache jsem se dostal vicemene nahodou jelikoz jsem se zrovna pohyboval v tech mistech. Tak jsem tam coiny nechal at je uz nedrzim u sebe. V pripade UFO placku, jak pises v logu, cache odnesli lesaci - to je holt smula no...A v pripade jezirek - fakt nevim, ale muzu 100pro zarucit ze jsem tam minci vlozil a nikdo me pri ukryvani cache nevidel. Nekdo tomu rika prokleti, nekdo proste smula...
Honza D - Humbuk Team (zbytek teamu s temito mincemi nema nic spolecneho)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2006 - 22:22

No, ja jsem dneska taky nenasel jednoho coina na miste, kde mel byt, dva uz mi ukradli (jeden z vyse zminenych Jezirek), takze az se zase odnastvu a nejakyho si poridim, tak ho snad poslu rovnou nekde v cizine...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 10:17

To skoro vypada, ze cache Jezirka je asi proflakla a nekdo si tam uz chodi pro zajimave predmety a coiny, jakmile zjisti, ze je tam nekdo zaloguje :-( To jsou ty situace, kterych jsem se uz dost dlouho obaval, ze jednou nastanou. Mozna cache nasli nahodne deti (jako Prazske hrady mikro) a ted si pravidelne chodi kontrolovat, zda jim tam nekdo nezanechal nejakou odmenu. V horsim pripade jde o cachera, co si vytvari sbirku coinu :-((
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 10:19

No, ja jsem dneska taky nenasel jednoho coina na miste, kde mel byt, dva uz mi ukradli (jeden z vyse zminenych Jezirek), takze az se zase odnastvu a nejakyho si poridim, tak ho snad poslu rovnou nekde v cizine...


Zahraničí není také jisté..:-(
Ve finsku mi zmizel náš první a jediný TB Big Raven:-((
Čest jeho památce!
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 13:37

To skoro vypada, ze cache Jezirka je asi proflakla a nekdo si tam uz chodi pro zajimave predmety a coiny, jakmile zjisti, ze je tam nekdo zaloguje :-( To jsou ty situace, kterych jsem se uz dost dlouho obaval, ze jednou nastanou. Mozna cache nasli nahodne deti (jako Prazske hrady mikro) a ted si pravidelne chodi kontrolovat, zda jim tam nekdo nezanechal nejakou odmenu. V horsim pripade jde o cachera, co si vytvari sbirku coinu :-((

At ho mravenci sezerou! :o(
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 13:39

Obnovit na novém místě jako MOC a bude po ptákách. Není-li obnova možná, pak bohužel archivace. Myslím, že v případě obou keší by neměl být problém nalést o okruhu 160 m vhodné místo k uložení cache, vhodných geopařezů je tam dost.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 13:42

At ho mravenci sezerou! :o(

Náš předchozí příspěvek není reakcí na Malou Havranici, ale na Miona. Kdyby to nebylo všechno k pláči, tak bych se zasmál. :o()
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama