Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#61 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 12:51

dal jsem WIDTH 770 a mam to asi ok..
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 12:58

mikrom: no jde o to, ze nektere ty nadpisy "necti" tu sirku, jine zase ano. Schvalne se podivej na localhost, tam je to videt uplne krasne. Bohuzel se mi nepodarilo najit zadnou souvislost a taky nechapu, ze ignoruji ten NEXTWIDTH.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#63 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:20

V ggstatu je:
if (/^\s*Header(\s+)(.*)/) {
      if ( $width_next == 0 ) { $width_next = $width_wide;}
      printHeader($2,$width_next,@colors);
      $width_next = 0;
    }

Takze podle me to nikde neignoruje NEXTWIDTH. Leda by mezi prikazem NEXWIDTH a Header byl jiny prikaz, ktery promennou $width_next vynuluje.

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#64 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:24

Nicmene, ted koukam, ze Header je delany pres atribut WIDTH a nikoli pres style="width:XXpx;". To je na MaFu. To by vysvetlovalo, ze to nebude fungovat po zasahu toho sileneho javascriptu. Ten se nespousti na vsechny prvky, atakze by se to tim vysvetlit dalo. (Nezkoumal jsem, ktere prvky script ovlivnuje a kdy, takze vic neporadim.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#65 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 13:57

kdyz visco, me je opravdu ful kaj to vypada na localhostu :P
  • 0

#66 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:10

Gord: tak to mozna bude ono. Zajimave je, ze nektere nadpisy se tedy generuji jinak. mikrom: to me vcelku taky, ale tam je to videt nejlepe. V kazdem pripade, ono je to videt i treba v mem profilu, jen se chce zamerit na sirku tech nadpisu - nektere jsou odskocene a jine jsou od kraje do kraje. Prave ty od kraje do kraje jsou v pripade localhostu pres celou sirku prohlizece a proto je to videt lepe. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#67 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 14:32

Vsechny nadpisy generovane prikazem Header se generuji stejne. POkud se nektere nadpisy generuji jinym zpusobem, nemohou byt timto prikazem pochopitelne ovlivneny. Takze je otazka, kterych nadpisu se to tyka. Jina vec je, ze nektere nadpisy bloku se mohou generovat do tabulek, jine ne. V tabulkach jsou objekty s atributem WIDTH modifikovany javascriptem (to tu jiz mnohokrat psal MaFa). Jake jine objekty script modifikuje netusim. Mas-li chut, klidne to prozkoumej, urcite to bude zasluzna prace. Budeme chytrejsi a muzem generovat odolnejsi html kod. Ja na to cas nemam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 16:34

Takze konkretne:

nadpis "O mne", rotazeny pres celou sirku, definovan:
div width='700'

nadpis "Nálezy podle měsíce", neroztazeny, definovan:

div style='width: 700px;


Stejne tak je to dal, proc jsou tedy nektere nadpisy definovane pres DIV WIDTH a nektere pres DIV STYLE WIDTH? Co jsem se dival, tak vsechny ty, ktere jsou definovany HEADER, tak maji "spatny" zapis. Pujde to napravit?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#69 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 17:15

No jo, pár hlaviček nemělo změněný formát, v další verzi bude všechno ve style.
  • 0
MaFa

#70 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 12:01

zz-som napsal/a (30.05.2011 22:30):
Po asi max 14ti dnech jsem spustil GG, nainstloval updaty a chtěl udělat upgrade statistik na profilu. Jak vždycky bylo vše bez problému, tak teď se to kouslo hned na začátku. Dopracoval jsem se k chybovému hlášení (viz.příloha). No a tam jsou takové cosi, co opravdu nevím co s tím. Je to samostatně spuštěný ggstat.exe s dodanými šablonami a snad v co nejjednodušším zadání. No a výstupní soubor z něj nevypadne. :( PLS ví někdo co s tím?

L@Troj napsal/a:
Mám stejný problém jako zz-som. Statistiky předtím fungovaly bez problému.
Naposledy se myslím aktualizoval GgsExpr na verzi 1.3.8

Po opravě a aktualizaci to fungovalo správně. Poslední aktualizace to zase rozhodily a statistiky znovu nefungují.
Už jsem se v těch aktualizacích ztratil a ani si nepamatuji co to předtím opravilo.
Nějaká rada/oprava? Děkuji.
  • 0

#71 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 12:19

Nevim jakou aktualizaci myslis, GgStat jsem naposledy menil 25.5.2011 na verzi 1.1.33. Pokud ti tedy statistiky fungovaly s GgStat 1.1.33, tak se musis po problemu podivat jinde. Pokud se problem tyka W7, tak jelikoz nemam zadny pocitac s W7 musim konstatovat, ze GgStat NENI podporovany na W7.
  • 0
MaFa

#72 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 13:08

Ano, mám W7 a generování statistik mi vždy fungovalo. Tuším, že se aktualizoval AutoStat (ano, to by patřilo do jiného vlákna) a pak tuším GgsExpr na verzi 1.3.9. Jiná aktualizace pluginů myslím nebyla. Před chvílí jsem vrátil zpět AutoStat na předchozí verzi 3.0.1.0, to ale nepomohlo. Starší verzi GgsExpr nemám a nenašel jsem. Napsal jsem to sem, protože se to tu jednou už řešilo. Ale dobrá, zkusím se tedy optat Gorda nebo položit dotaz v GgStat - pluginy.
  • 0

#73 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 13:18

Nevim, mam pocit, ze uz jsem tu psal, ze GgsExpr s tim chybovym hlasenim nemuze mit nic spolecneho, protoze vubec nedojde ke spusteni GgStatu, ktery by mel ggsExpr spustit. Hledej chybu na svem PC. Vzpominam si, zes instaloval 1.33betu a s tou ti to chodilo (alespon tak jsem to tehdy pochopil). V soucasnosti mame GgStat, GgsExpr i Autostat vyzkousene na vsech Win, ktere prichazeji v uvahu a jejich posledni verze (vydane po 5.6.2011) jsou vyzkouseny na WinXP, Win Vista (32+64), Win7 (32+64). Vsude to pracovalo spravne i s ceskymi nicky a s cestinou v cestach k databazi. Pripoustim, ze zmeny, ktere tu popsal Subi, jeste nejsou implementovany vsude (presneji myslim, ze zbyva uz jen zverejnit GgStat). Ale dle meho ta chybova obrazovka, na kterou se odvolavas, s cestinou fakt nesouvisi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#74 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 14:01

gord napsal/a:
Nevim, mam pocit, ze uz jsem tu psal, ze GgsExpr s tim chybovym hlasenim nemuze mit nic spolecneho, protoze vubec nedojde ke spusteni GgStatu, ktery by mel ggsExpr spustit. Hledej chybu na svem PC. Vzpominam si, zes instaloval 1.33betu a s tou ti to chodilo (alespon tak jsem to tehdy pochopil).

Hm.
Tomu prostě já nerozumím 1.33beta i 1.33 fungovaly. Opravdu netuším, kde hledat chybu. Nevím co to zase rozhodilo. Já sám nic nikde neměnil.
:(
  • 0

#75 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 14:25

Zrejme mas nejaky bordel v tom docasnem adresari, zkus ho smazat - myslim ten:C:\USERS\LAE7C1~1\AppData\Local\Temp\par-L__a
  • 0
MaFa

#76 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 14:32

Pokud jsi nikde nic nezmenil, je nelogicke, aby se to zacalo chovat jinak. Takto pocitace nefunguji. Nekde ke zmene doslo, i kdyz ty si ji neuvedomujes.

Pokud si pamatuju, jiste je to tu k nalezeni, tak jsi tvrdil, ze 1.33 nefunguje. Na MaFovu radu jsi zkusil downgrade 1.33beta a pak ti to zcalo fungovat.

Tato chybova hlaska rika, ze se nepodarilo najit modu URI.pm. K tomu muze dojit budto zmenou v perlovem programu, pri jeho kompilaci nebo nejakym zasahem na tvem pocitaci.

Zkus prejmenovat GgStat.exe (ten, ktery se vola z autostatu!) na GsStat.zip. Pak se do nej podivej, v adresari script bude soubor GgStat.pl a v nem najdi cislo verze. Pokud to neni 1.33beta, pak si stahni tu betu a vyzkousej to znovu.

Druhou moznosti je zkontrolovat, zda neni DATADIR umisten nekde, kde je na ceste nejaky podivny znak (napr. znak s diakritikou). V tom pripade bych doporucoval presunout DATADIR na nejake rozumnejsi misto.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#77 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 15:27

MaFa napsal/a:
Zrejme mas nejaky bordel v tom docasnem adresari, zkus ho smazat - myslim ten:C:\USERS\LAE7C1~1\AppData\Local\Temp\par-L__a

Smazal jsem. Asi je problém s češtinou v uživatelském účtu Láďa.
C:\USERS\LAE7C1~1\AppData = C:\Users\Láďa\AppData

gord napsal/a:
Pokud jsi nikde nic nezmenil, je nelogicke, aby se to zacalo chovat jinak. Takto pocitace nefunguji. Nekde ke zmene doslo, i kdyz ty si ji neuvedomujes.

Pokud si pamatuju, jiste je to tu k nalezeni, tak jsi tvrdil, ze 1.33 nefunguje. Na MaFovu radu jsi zkusil downgrade 1.33beta a pak ti to zcalo fungovat.

Psal jsem, že se aktualizovaly pluginy. Já měl na mysli změnu šablony, přesun geogetu, přesun datového adresáře,... .


gord napsal/a:
Zkus prejmenovat GgStat.exe (ten, ktery se vola z autostatu!) na GsStat.zip. Pak se do nej podivej, v adresari script bude soubor GgStat.pl a v nem najdi cislo verze. Pokud to neni 1.33beta, pak si stahni tu betu a vyzkousej to znovu.

Byla to 1.33 ne beta. Nemohla to tedy přepsat aktualizace celého GeoGetu (3.6.2011 Vydána verze 2.5.13)? (Upozorňuji, že nevím přesně co a kdy se aktualizovalo.)
Stáhl jsem 1.33betu a soubor GgStat.exe nakopíroval do C:\Program Files\GeoGet\data\script\GgStat . Spustil jsem atutostatem generování statistik. V okně Geogetu se jen vypíše: Spouštění GgStatu 10/12 (neobjevilo se černé okno z kterého byl střižený obrázek v příspěvku nahoře). Norton360 aplikací Sonar sežre GgStat.exe pro podezřelé chování. A žere ho pořád. Před změnama po vašich radách to nedělal. Achjo. A pak že si to nedělá co chce. :@

gord napsal/a:
Druhou moznosti je zkontrolovat, zda neni DATADIR umisten nekde, kde je na ceste nejaky podivny znak (napr. znak s diakritikou). V tom pripade bych doporucoval presunout DATADIR na nejake rozumnejsi misto.

GeoGet je instalovaný jako portable. Vše (i data) je na adrese: C:\Program Files\GeoGet\data .
  • 0

#78 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 15:30

L@Troj napsal/a:
GeoGet je instalovaný jako portable. Vše (i data) je na adrese: C:\Program Files\GeoGet\data .


Bohužel se to tu psalo asi 1000x - každý adresář je dobrý, KROMĚ Program Files !

Prostě celý ten GeoGet vem a přestěhuj někam jinam, třebas udělej C:\Programy nebo C:\Aplikace, těch programů co nesnášejí Program Files je více.



Neškodilo by, kdyby to instalátor dokázal otestovat a odmítnout.
  • 0

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 15:44

Arne1 napsal/a:
Neškodilo by, kdyby to instalátor dokázal otestovat a odmítnout.


Jo, to mas recht. Je to jedna z mnoha veci, na ktere jsem davno zapomnel, jdu si to poznamenat.
  • 0

#80 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2011 - 15:51

Arne1: no a kam jinam bys chtel programy instalovat, nez tam, kam dle Windows patri, tzn. do Program files? Tady jde o to, ze on v tech Program Files ma i datovy adresar (ten tam zase nema co delat) a provozuje to navic v portable rezimu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama