Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.13.627


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 10:11

http://geoget.ararat...y:mapa_kesi#faq nebo podrobneji?
  • 0

#42 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 10:28

OK, uz jsem blíž. Ten návod je pro mně až příliš stručný :) Upravil jsem zástupce na ploše, kterým spouštím CHROME. 1. Spustím CHROME z plochy. 2. Vyfiltruju si požadované keše. 3. Spustim mapu kesi. 4. Dam refresh a ono to funguje, jak má, vše se zobrazí. A teď bych chtěl vynechat první krok. Kterého zástupce musím upravit? Ktereho zastupce mapa kesi používá ke spuštění CHROME?
  • 0

#43 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 10:37

mapa kesi vola vychozi prohlizec.. to neupravis.. leda pouzit ten doplnek cachemap, tam si muzes nastavit v jakym prohlizeci to chces, a asi by tam sel pridat i ten parametr.. nezkousel jsem - prohlizec je prvni vec co na pocitaci oteviram a zaviram ho jen pri aktualizaci na novejsi verzi :)
  • 0

#44 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 10:58

To je škoda, obstarožni Mozzila to zvládá, ale je děsivě pomalá. Mě se nechce hlavně spouštět na začátku ten prohlížeč. Není to totiž první program, který spustím. No, zkusím ten cachemap. Děkuji za rady, pomoc i trpělivost.
  • 0

#45 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 11:13

A když už teda řešíme, napadlo mě jak změnit referenční bod, který se načte po spuštění GG. Nějak jsem tuto možnost nenašel.
  • 0

#46 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1310 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 11:45

V toolbaru "referenční bod" klikni na tu šipečku vedle aktuálního referenčního bodu (patrně to bude DOMOV) vyjede ti meníčko v něm si vybereš jiný referenční bod;). Samozřejmě musíš mít nějaké jiné referenční body nastavené.
  • 0

#47 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 11:58

To samozřejmě mám. Jde mi o něco jiného. Když spustím dvojklikem GG spustí se s nastaveným ref. bodem CHALUPA. No a já bych raději, aby se GG spouštěl s ref. bodem DOMOV.
  • 0

#48 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 13:31

asi se bere ten na prvnim radku v souboru "geohome.ini"
  • 0

#49 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2011 - 15:00

JJ, je to tak thx to mikrom.
  • 0

#50 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 05 June 2011 - 10:52

HaLuMa napsal/a:
Nic naplat, me se ty mnou pouzivane ikonky v cachemape libi, a tak tam zustanou.

Naprosto souhlasim, aspon "nepreplacavaji" zbytecne i spoustu okoli.

sobikovi napsal/a:
A co "vyluštěné" ostatní typy keší? Nebudou mít svoji ikonku?

Tak toto me napadlo, kdyz jsem si vcera planoval multiny, ze ty s finalkou uz by mohly byt take jinak oznaceny.

HaLuMa napsal/a:
Ja radeji vidim, ze ta mysterka, ktera byla tady, je uz vylustena. A ne ze mi jen tak bez vysvetleni na mape zmizi.

S tim souhlasim, na druhou stranu, co kdyby to bylo volitelne zapnutelne v Tools?

mikrom napsal/a:
mapa kesi vola vychozi prohlizec.. to neupravis..

Uz jsem to psal drive a zapadlo to, tak to zkusim znova - slo by v ramci Geogetu definovat prohlizec? Vyhodou by bylo, ze by v pripade Chrome slo definovat i ten parametr spousteni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 05 June 2011 - 13:48

S474N napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Ja radeji vidim, ze ta mysterka, ktera byla tady, je uz vylustena. A ne ze mi jen tak bez vysvetleni na mape zmizi.

S tim souhlasim, na druhou stranu, co kdyby to bylo volitelne zapnutelne v Tools?


Takovych veci, ktere by se daly takto nastavovat, jsou tisice. Dovedes si predstavit, jak by to v praxi vypadalo, kdybych vyhovel nastavovatku na kazdou blbustku? Uz ted dela uzivatelum problem nezrusit si jedno jednoduche zaskrtavatko na hlidani aktualizaci. :@

A tak se poradne rozmyslim, co dovolim nastavovat a co ne. Kazde nastavovatko predstavuje nejakou praci, a casu neni nazbyt. Presun te ikonky povazuji za spatny napad, takovy zlozvyk z konceptu GSAKu, takze se mi tomu fakt nechce venovat cas. ;)

Nicmene cachemape je uplne jedno, jaka data ji podsrcis. Tohle neni vubec zalezitost cachemapy ale toho datoveho souboru, ktery pro ni musis vyrabet. Takze pokud po tom nekdo jooo hodne touzi, staci upravit ten Mikromuv skript, ne?

S474N napsal/a:
Uz jsem to psal drive a zapadlo to, tak to zkusim znova - slo by v ramci Geogetu definovat prohlizec? Vyhodou by bylo, ze by v pripade Chrome slo definovat i ten parametr spousteni.


Vazne si myslis, ze to zapadlo? Cemu je venovana aktualni anketa na Geogetim webu? :D
  • 0

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 05 June 2011 - 13:58

HaLuMa: jo tomu rozumim, nicmene obecne poresit i ty solved multiny by nebylo spatne. BTW co se ankety tyce, tak na web Geogetu lezu pouze v pripade, kdyz nekomu posilam odkaz na konkretni plugin, takze dane ankety jsem si logicky nevsiml.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#53 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 June 2011 - 9:12

HaLuMa napsal/a:
Tak si upravte mikromuv skript, protoze me se to tak nelibi.

Ja radeji vidim, ze ta mysterka, ktera byla tady, je uz vylustena. A ne ze mi jen tak bez vysvetleni na mape zmizi.


Já jsem asi ten poslední, kdo by se k tomu měl vyjadřovat, mystetrky mě moc nebaví a do foroty si je neluštím... Ale nejpřehlednější by se mi zdálo mít ikonu na původním místě, ikonu na místě vyluštěných souřadnic a mezi nimi čáru nebo šipku.
  • 0

#54 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 June 2011 - 14:34

Přimlouval bych se za nějaký způsob implementace něčeho jako je existující z listingu tlačítko "Získat Google mapy" ale i pro mapy ze Seznamu. Pro blízké příhraničí jsou tyto mapy mnohem lepší než Google a věřím, že příhraniční kačeři by to ocenili.
  • 0

#55 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2011 - 18:25

Nedalo by se prosím nějak řešit nastavením, co se stane, když kliknu na souřadnice v zobrazení bodu? Je tam seznam waypointů nebo prostě souřadnice a když na to kliknu, chce to otevřít klm soubor. Nedalo by se nějak nastavit, aby se třeba otvírala google mapa nebo tak něco? díky.
  • 0

#56 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2011 - 22:45

sobikovi napsal/a:
Nedalo by se prosím nějak řešit nastavením, co se stane, když kliknu na souřadnice v zobrazení bodu? Je tam seznam waypointů nebo prostě souřadnice a když na to kliknu, chce to otevřít klm soubor. Nedalo by se nějak nastavit, aby se třeba otvírala google mapa nebo tak něco? díky.


je fakt že ten KLM soubor mne taky štve - aby se mi kvůli každé pitomince startoval Google Earth, to se mi fakt nelíbí.
  • 0

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 7:46

ten KLM soubor je tam proto, aby kdyz si prohlizis ten listing v PDAcku v HTML prohlizeci, aby se ti spustila aplikace GoogleMaps a ukazala ti ten bod na zive mape. V pocitaci nemam sebemensi duvod na ty souradnice v listingu klikat, Geoget to umi sam o sobe ukazat jinak.
  • 0

#58 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 8:01

HaLuMa napsal/a:
V pocitaci nemam sebemensi duvod na ty souradnice v listingu klikat, Geoget to umi sam o sobe ukazat jinak.

Nevím jak jinak, v doku jsem na to nenarazil. Pro mne je ale nejpřirozenější při zobrazení listingu kliknout na souřadnice a očekávám např. zobrazení waypointu v google maps... Nebo to jde ze zobrazeného listingu bodu jinak?
  • 0

#59 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1966 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 9:49

tak me napadlo, jak se chysta prekopani okna s listingem.. neslo by to taky udelat na motivy varsubstu? ze by si to moh pripadne prekopat kazdej podle sebe?
  • 0

#60 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2011 - 9:52

Sestavovani samotneho listingu chci udelat pres skripty. Takze tyhle veci pujdou upravovat.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama