Přejít na obsah


Fotka

Nová serie - SPZ-kové keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 13:22

CZECH.TIR napsal/a:
Místa keší jsou taková, protože od nich uvídíte spoustu SPZ a o ty tujde....

Presto neni duvod davat krabky na smetiste, strechy zastavek a zachody na konecne stanice. Spousta kesi je drive-in a nejsou v humusu. Za mne - pokud by tato serie nebyla, nechybela by mi a lovim ji jen pro body a aby mi zmizela z mapy.

No a kese co ma Berda, tak o ty bych se a to zvlaste v souvislosti s touto serii neotiral. Vzdy maji neco v sobe, at uz to je listing, nebo misto ulozeni. SPZ serie nema pro mne ani jedno
  • 0

#42 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 18:54

Certisko+Andilek napsal/a:
Jdi se lecit jsi zakomlexovanej!!!!!! a me si neber do huby, jsem starsi nez ty hosanku. Sere te ze to udal v Koline atd! Me vynech chlapecku. A chtela bych videt ostatni kaceri co maj zensky, jestli jim nechodej na kesky. A kde je to zakazany chlapecku?


Tohle jako nejaka mysterka. Jeden musi chvili patrat, aby pochopil o cem se tady verejne diskutuje a na co prispevek navazuje.

Ale psina to je. Diky. ;)
  • 0

#43 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:27

dostik7 napsal/a:
Tohle jako nejaka mysterka. Jeden musi chvili patrat, aby pochopil o cem se tady verejne diskutuje a na co prispevek navazuje.
Ale psina to je. Diky. ;)

psina to je, když nejde o TEBE. Na sousedovu hořící chalupu se taky dívá líp jak na vlastní.
A diskutuje se o tom, že se někdo sere do soukromí jiných lidí, které ani nezná, no naštěstí. Když se ti bude někdo trefovat do holky, necháš to tak? nebo ona?
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#44 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:28

u všech SPZ kových keší jsem změnil trošku listingy, ted se snad budou líbit víc...dal jsem tam i lehké nápovědy...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#45 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 21:38

CZECH.TIR napsal/a:

dostik7 napsal/a:
Tohle jako nejaka mysterka. Jeden musi chvili patrat, aby pochopil o cem se tady verejne diskutuje a na co prispevek navazuje.
Ale psina to je. Diky. ;)

psina to je, když nejde o TEBE. Na sousedovu hořící chalupu se taky dívá líp jak na vlastní.
A diskutuje se o tom, že se někdo sere do soukromí jiných lidí, které ani nezná, no naštěstí. Když se ti bude někdo trefovat do holky, necháš to tak? nebo ona?


:-) Vyridim si to s nim. Zmlatim ho. Cokoliv se hodi a nekam to posune problem... Resit to ale verejne timhle stylem pred lidma, ktery neznas a oni Tebe, je jenom psina pro vsechny okolo, promin.
  • 0

#46 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 22:27

dostik7 napsal/a:
:-) Vyridim si to s nim. Zmlatim ho. Cokoliv se hodi a nekam to posune problem... Resit to ale verejne timhle stylem pred lidma, ktery neznas a oni Tebe, je jenom psina pro vsechny okolo, promin.

taky řešení. jenže, ON nedokáže odpovědět ani na mail, tak je to pak těžký. Čertisku jsem řekl, ignorovat, ignorovat,ingnorovat.
A řešení silou? I to by šlo, znám pár lidí co za flašku udělají téměř cokoliv, ale k tomu se uchylovat nebudu. ani osobně, ani zprostředkovaně. to mi přijde dost ubohý. I když by to asi mělo svůj efekt.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama