Přejít na obsah


Fotka

statistika GSAK po zmenach obtiznosti, terenu ci velikosti u minulych nalezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 0:19

Statistku generuji vzdy z nove stazeneho PQ My Finds. Stalo se mi opakovane, ze jsem prisel o nekterou ze zdolanych D/T kombinaci pote, co owner zjednodusil pristup ke mnou drive odlovene krabce a nasledne tyto atributy zmenil i v listingu. Ted jsem ztratil jednu zlatou medaili za 10 large kesi, protoze owner large krabku vymenil za mensi. Existuje v GSAKu nejaky postup, jak si zamknout atributy nalezu pro opakovane generovani statistik z nove stazenych My Finds PQ?
  • 0

#2 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 6:26

Na cache kterou chces zamknout dej Lock ;) Menu Edit - v tabulce co nabehne zaskrtni Lock (Stop load overriding data)- je to v horni casti uprostred.
  • 0

#3 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 9:57

ahoj. ide ten lock spravit hromadne na vsetky kese co uz mam najdene v databaze?
  • 0

#4 vytrvalec

vytrvalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 9:58

O.K. Jednotlivé zamykání ale není příliš elegantní. Měl jsem na mysli spíše takové řešení, kdy by byly zamknuty automaticky všechny staré nálezy a z nového PQ My Finds by se vždy přihrávaly pouze nové nálezy od posledního stažení. Například přiřazení elevation pouze k novým nálezům by pak probíhalo rychleji, než ke všem. Funguje to takto někomu.
  • 0

#5 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2011 - 10:38

Klikni na nalezene kese, pak Database - Global replace... tam vyber Replace - Lock Status a With - Locked A je to:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama