Přejít na obsah


Fotka

Autor c:geo končí s vývojem aplikace, s groundspeakem není řeč.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#21 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 9:29

MedoMys napsal/a:
Jestli umím správně číst, tak :
1. Carnero s geocachingem skončil, takže jakákoli další "kdyby" jsou bezpředmětná.
2. API licence je zdarma, nevím, kde jste přišli na ten poplatek.


Diky, precetl jsem si to jeste poradne, a navic vzal na pomoc translator.
Trosku sem se zamotel ve vete "The new API is being licensed royalty free to developers who are permitted to charge for their apps or not. We believe they should be paid for the work they do, to the extent that they want to be paid." ...

Omlouvam se za dezinformaci.

A carnerovi se nedivim. GS se chova trochu . nelogicky mi prijde.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 10:16

No mezi nama, oni nemaji to vyuzivani stavajiciho API jak zamezit, natoz aby ho chteli zpoplatnit.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 10:58

No tak to je teda šok takhle po "ránu" :( Existuje vůbec nějaká stejně schopná náhrada za c:geo? Jak je to s oficiální aplikací geocaching 2.0? Stojí opravdu těch 170kč? neplatí se pak nic navíc - aktualizace....? Myslím že 170kč není tolik jestli to bude dobrá a rychlá aplikace...
  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:04

S474N napsal/a:
No mezi nama, oni nemaji to vyuzivani stavajiciho API jak zamezit, natoz aby ho chteli zpoplatnit.


Snadno. Reknou, ze stari iPhone aplikace nepodporuji, zablokuji anonymli prihlaseni, a basta. At si lide koupi novou verzi. Koukaji z toho nove prachy, tak mi rekni, proc by to Groundspeak neudelal? :o
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:08

labyorkie napsal/a:
Existuje vůbec nějaká stejně schopná náhrada za c:geo? Jak je to s oficiální aplikací geocaching 2.0? Stojí opravdu těch 170kč? neplatí se pak nic navíc


To mas tak.

- bud aplikace bagruje web. Je to otrava pro autory, protoze web se neustale meni. Je jen otazka casu, kdy to prestane bavit i ostatni autory.

- oficialni apliakce

- apliakce pouziva API pro treti strany. To se porad slibuje, zkousi, tvori, ale nic verejne pouzitelne stale neexistuje!

- posledni cesta jsou offline data. tedy, ze si data stahnes jako PQ do pocitace, a nahrajes do telefonu, kde je pak pouzivas, aniz by byla potreba online spojeni. (maximalne tak na jednorazovou aktualizaci konkretni kese...) Takoveto apliakce existuji a nemalo lidi je pouziva!
  • 0

#26 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:10

jestli ono to nebylo o tom, ze c:geo mohlo pouzivat to neverejny api, ale zatim to tam autor nedobastlil. co se tyce diskuze na tema proc web a ne api, tak odpoved je (podle myho) naprosto jednoducha - reklama a zisk z ni plynouci. proc asi idnes neni v plaintextu s par obrazkama, ale je zabordelenej bannerama?
  • 0

#27 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:12

Nevešte hlavy a zkuste tohle :)
www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=17490&pid=289333#post_289333
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#28 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:19

WAW napsal/a:
Nevešte hlavy a zkuste tohle :)
www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=17490&pid=289333#post_289333


A Locus je online?
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#29 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:33

Ano ale můžeš i importovat. Zkus to(ostatně už ti nic jiného nezbývá) nedal jsem na c:geo dopustit ale Locus s Addonem 4geocaching je mnohem lepší a hlavně rychlejší. Co se mi míč líbi je fíčurka při přiblížení k POI ti to pipne(zvoleným zvukem! :) ) anebo ti to při přibližování pípa rychleji a rychleji až do pískání(takový vetřelčí radar) používám když potřebuji obě ruce(kolo,lezení)mobil strčím do kapsy a orientuju se podle zvuku.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#30 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:53

WAW napsal/a:
(...) ostatně už ti nic jiného nezbývá (...)


geoquack .. ;) Kdyz uz pouzivam GeoGet... anebo ofic. aplikace (tu mam na iphonu).
Dobre, dnes hodlam trochu kolokesovat, vyzkousim.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#31 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 12:37

C:geo je skoda. Jednoduche, rychle. Na to Locus zatim nema. Divim se spis autorovi, ze c:geo nezkusil zpoplatnit. Nejaka 100,- na rok by nikoho nezabilo, ale mozna by to groundspeak nevydejchal. Jejich aplikaci v androidu mam a nepouzivam. Nestoji za nic.
  • 0

#32 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 12:39

brazajar napsal/a:

WAW napsal/a:
(...) ostatně už ti nic jiného nezbývá (...)


geoquack .. ;) Kdyz uz pouzivam GeoGet... anebo ofic. aplikace (tu mam na iphonu).
Dobre, dnes hodlam trochu kolokesovat, vyzkousim.

Spousta lidí nejsou PM a tím pádem je geoquack pro ně naprd.
na ofiko aplikaci slyším samé stížnosti. Už jsem na GS poslal žádost na vydání trial či free verze. Trekovy boty si taky nejdřív zkusíš než je koupiš a po zkušenosti s GS aplikaci GeocachingLive radši zůstanu u Locusu
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#33 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 12:43

Jezci-sokolov napsal/a:
C:geo je skoda. Jednoduche, rychle. Na to Locus zatim nema. Divim se spis autorovi, ze c:geo nezkusil zpoplatnit. Nejaka 100,- na rok by nikoho nezabilo, ale mozna by to groundspeak nevydejchal. Jejich aplikaci v androidu mam a nepouzivam. Nestoji za nic.

Cože? :D c:geo je desetkrát pomalejší než Locus(To byl první důvod proč jsem Ho přestal používat). Navíc jde do kytek. Locus je navíc absolutně rezistentni proti změnám na webu geocaching.com a ty super funkce oceníš hlavně v terénu.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#34 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 12:51

Locus je mozna rychlejsi kdyz mas pet nalezu, ale kdyz mi to zobrazuje VSECHNY okolni kese (tedy moje i vsechny nalezene), tak to zrovna na rychlosti hledani neprida. A tu jsem taky mel na mysli. Kdyz musim listovat hromadou ikonek a uvazovat, jestli tu kes mam...chce to dotahnout.
  • 0

#35 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 12:57

Vyzkoušej to. o dva řádky níž je vlákno Locusu. v Arcaove příspěvku ze včera je odkaz na novou verzi Addonu. myslím že potom c:geo s chutí smažeš :D Co se týká rychlosti. Než c:geo stáhne do offline jednu keš tak v Locusu jich projedu 20.(gprs připojení s překročenym fupem O2)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#36 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:01

Locus je dotažený téměř k dokonalosti, v rychlosti není absolutně žádný problém, co do práce s mapami (online,offline) a body nemá konkurenci ;) Nějakou dobu už funguje i s online podporou pro keše v podobě addonu od Arcaa. Problém může být pouze v uživateli, který požaduje zobrazit naráz tisíce bodů ... ale i v tomto případě, i když jsem měl na mapě kolem 10000 bodů, jsem nezaznamenal žádné zpomalení, takže tvému povzdechu nějak nerozumím. Edit: a ještě poznámka - z jakého důvodu necháváš zobrazovat tisíce okolních keší, které už máš nalezeny ? To by mě mírně řečeno docela dráždilo ;)
  • 0

#37 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:05

Addon jsem stahoval ted a v nastaveni nic neni. Jedine, ze by na Marketu nebyla nejnovejsi verze. Rychlost nacitani je urcite lepsi. Pouzivam Locus kvuli mapam soubezne s c:geo. Jestli pujde v addonu odfiltrovat kese, tak by to byla parada.
  • 0

#38 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:10

BigT.cz napsal/a:
Pokud bude carnero s nimi spolupracovat, bude to dobré, oficiální aplikace je rychlá, ale nezobrazuje se listing s formátováním, což u multin je docela potřebné, dále tam chybí podpora offline mapových aplikací typu Locus, což je naprd. Pokud by toto nějak dořešili, dá se o oficiální aplikaci uvažovat...


Ale omyl - oficilani klient umi s Locusem spolupracovat - byt teda ne uplne dokonale. Pokud das Navigate to Cache objevi se ti moznost MAPA, COMPAS, nejakej Popis ci co a RADAR. Tak klikni na RADAR a ono ti to nabidne nainstalovane aplikace se kterymi to muze fungovat. Mimo RADARu taky prave LOCUS ..takze odkliknes a v mape LOCUSu se ti objevi ikona s vykricnikem (uzivatelky bod) a muzes se navigovat. To vse minimalne od vereze 2.0.

Jen ta prace s Waypointy je na pytel :-(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#39 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:11

Tahle verze není na marketu. viz můj příspěvek výše. filtrovat půjde. sleduj vlákno Locusu
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#40 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 13:15

WAW napsal/a:
Vyzkoušej to. o dva řádky níž je vlákno Locusu. v Arcaove příspěvku ze včera je odkaz na novou verzi Addonu. myslím že potom c:geo s chutí smažeš :D
Co se týká rychlosti. Než c:geo stáhne do offline jednu keš tak v Locusu jich projedu 20.(gprs připojení s překročenym fupem O2)

TADY!!
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama