Přejít na obsah


Fotka

Zobrazení textu u cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 15:54

Ahoj , chtěl bych se vás zkušenějších zeptat za jak dlouho po schválení se zobrazí při najetí na cache text s názvem cache? Když jsem přihlášen tak se text zobrazuje, ale když se odhásím tak vidím pouze ikonku cache a při najetí na ni se text s názvem zezobrází a ani se nedá rozkliknout. Předem vám děkuji za odpověď. :(
  • 0

#2 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 15:57

Tak pokud jsi odhlášen ze serveru geocaching.com, tak se nic jiného ani stát nemůže. Data se zobrazí pouze registrovaným. Rozdíl, mezi schválenou a neschválenou keší je ten, že neschválená není vidět pro ostatní na mapě a ty v listingu vidíš červený nápis, že je v procesu schvalování.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#3 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 15:58

tzn. ostatní ji nevidí, dokud není schválená ani na mapě, ani si nemůžou zobrazit její listing...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#4 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:04

Já ji mám již schálenou, takže je vidět i pro nepřihlášené, ale právě jsem zjistil, že text nad ikonkou cache se zobrazí až při větším přiblížení, což u ostatních není trěba. :(
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:07

Pokud chceš pomoci s řešením problému s nějakou tvoji konkrétní keší, musíš nejlépe poslat na ni odkaz, aby to nemusel každý hledat - GC3019Y Já jsem se na to mrknul a nevidím nikde žádný problém.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:13

Díky za vaše odpovědi, pokud se přepnu beta mapy na originál tak je jak jsi psal vše OK. ;)
  • 0

#7 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 17:03

Ještě závěrečný dotaz, dá se někde v nastavení nastavit aby při vyhledávání se zobrazila originál mapa a ne beta verze a já to nemusel stále přepínat. Díky.
  • 0

#8 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 18:30

V betamapě v zákl. zvětšení se mi po najetí na keš také text nezobrazuje. Až po zvětšení o 3 stupně. Vyzkoušeno ve dvou prohlížečích a je to nezávislé na přihlášení. No, je to holt betaverze... (stará verze taky OK).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama