Přejít na obsah


Fotka

Obnova nanopodložky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 6:24

Ahoj, asi jako dnes už většina lidí mám v autě nanopodložku, bohužel mi při přenášení spadla na zem, rozhodl jsem se jí umýt (údajně je podle návodu omyvatelná) ale po umytí již nanopodložka nedrží na palubní desce, vrchní strana fungje vesele dál a drží předměty v pohodě ale k čemu mi to je když mi v zatáčce udeje celá podložka... Nemáte nějaký tip jak vrátit původní "lepivost" spodní straně nanopodložky? Dík zy tipy. Lepit napevno jí určitě nechci!
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#2 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 8:41

Co ji tam prichytit oboustranou paskou na koberce...
  • 0

#3 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 8:56

Nalepovací čtverečky suchého zipu. Příště neprat horkou vodou a pozor na rozpouštědla!!
  • 0

#4 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 9:18

Oboje je varianta že něco lepím na palubní desku, proč to dělat když původně tam držela? Omyta byla studenou vodou...
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#5 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 9:20

Taky by mě zajímal nějaký recept, já vžycky, když přestane z nějakého důvodů držet, kupuju novou... nikdy se mi ji "oživit" nepodařilo...
  • 0

#6 PerryCZ

PerryCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 14:17

Co takhle ji hodit prodejci do...mam na mysli reklamovat? Moje funguje i po nekolika umytich stejne jako kdyz byla nova. Umyvam jen vodou, obvykle vlaznou az teplejsi...Na palubce drzi vic, nez bych si pral...
  • 0

#7 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 14:19

Co jí zkusit ,,odmastit,, třeba lihem. Třeba u kompresních punčoch se po vyprání má ta přilnavá část ošetřit lihem aby fungovala a držela.
  • 0

#8 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 14:43

MAO napsal/a:
Ahoj, asi jako dnes už většina lidí mám v autě nanopodložku, bohužel mi při přenášení spadla na zem, rozhodl jsem se jí umýt (údajně je podle návodu omyvatelná) ale po umytí již nanopodložka nedrží na palubní desce, vrchní strana fungje vesele dál a drží předměty v pohodě ale k čemu mi to je když mi v zatáčce udeje celá podložka... Nemáte nějaký tip jak vrátit původní "lepivost" spodní straně nanopodložky? Dík zy tipy.

Lepit napevno jí určitě nechci!

Několikrát jsem odzkoušel omytí saponátem. Podložka fungovala po lázni perfektně. Jen je třeba ji při osychání neplácnout na něco zaprášeného.
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 15:55

jak důkladně perete tu lícovou stranu ? mně to nějak přestalo lepit - snad zaprášení. Snažím se to umejt ale výsledek nevidím. Mám to nechat odmočit přes noc nebo něco takovýhio ?
  • 0

#10 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 18:48

Já jsem podložku nejprve omyl koncentrovaným Jarem a pak opláchl vodou. Pak jsem vodu otřepl a podložka fungovala jako nová.
  • 0

#11 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 19:29

Áno, potvrdzujem predošlý príspevok, len zľahka umyť v Purovej/Jarovej/Mydlovej vode a nechať VOĽNE vysušiť. NEUTIERAŤ. Treba iba z jej povrchu dostať dole prachové častice. Tak isto umyť od prachu aj palubnú dosku auta. Ak ti na palubovke prach ostane, tak sa prenesie na Nanopodložku a tá sa samozrejme šmýka a nedrží.
  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#12 Ruuzha

Ruuzha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 22:48

Mně vždycky pomohla mýdlová voda a pak opláchnout vlažnou čistu vodou
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama