Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

EVENT poradani


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#1 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 16:16

hledala jsem ale nenalezla. nevite kde bych se dopátrala nejmenšímu požnému počtu lidí na event? diky
  • 0

#2 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 16:21

Když se tu téma probíralo v minulosti, hovořilo se o minimálním počtu 15 míst na eventu (reálná účast může být nakonec menší, ale aspoň s patnácti lidmi by měl organizátor počítat) .
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 16:50

PaWcz napsal/a: Když se tu téma probíralo v minulosti, hovořilo se o minimálním počtu 15 míst na eventu (reálná účast může být nakonec menší, ale aspoň s patnácti lidmi by měl organizátor počítat) .

Jo, kdysi jsem to tu resil ja a mluvilo se o poctu 15 lidi ale tahle podminka byla uvedena jen na wiki, na serveru GC.com jsem o tom nenasel zatim ani slovo a taky by me to dost zajimalo, jak to teda vlastne je ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 17:22

Minimalni pocet ucastniku neni v pravidlech dan. Uz jsem videl i event, na ktery prisel jen jeho organizator, tudiz 1 ucastnik. Co je ale podstatne, je omezeni poctu ucastniku. To sice taky neni nikde strikne napsano, kolik musi byt minimum, ale reviewer samozrejme hodne omezeny event proste nepublikuje. Takze chces-li vedet, kolik je minimum pro nase reviewery, zeptal bych se primo jich. ;)
  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:03

k-lord napsal/a: Minimalni pocet ucastniku neni v pravidlech dan. Uz jsem videl i event, na ktery prisel jen jeho organizator, tudiz 1 ucastnik. Co je ale podstatne, je omezeni poctu ucastniku. To sice taky neni nikde strikne napsano, kolik musi byt minimum, ale reviewer samozrejme hodne omezeny event proste nepublikuje. Takze chces-li vedet, kolik je minimum pro nase reviewery, zeptal bych se primo jich. ;)

Diky, to je to (omezeni poctu ucastniku), o co mi slo - zda je to nekde primo a jasne uvedene v pravidlech. Samozrejme jsem to taky hledal ale nenasel, tak jsem se chtel jen ujistit a revieweru jsem se ptat nechtel. Nicmene si myslim, ze je to chyba, ze to neni v pravidlech jasne specifikovano ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 Langosh

Langosh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 9:53

...si myslím, že když se sejdou dva tak už je to z názvu Event taky - 1 pořadatel a jeden účastník...=) Přeju pohogeoden..:)
  • 0

#7 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 10:52

Myslím že revívrům nejde o minimální počet účastníků. Jen nesmí být nikdo předem vyloučen, nebo zvýhodněn při přihlašování. To prostě není možné, ale o počet se tu asi nejedná
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 11:36

Bisaci napsal/a: Myslím že revívrům nejde o minimální počet účastníků. Jen nesmí být nikdo předem vyloučen, nebo zvýhodněn při přihlašování. To prostě není možné, ale o počet se tu asi nejedná

To je prave ten problem, ze to neni presne definovane a vypada to, ze nasi revieweri toleruji minimum 15 lidi, pricemz to nema oporu v pravidlech. Druhou veci je to "zvyhodnovani". Na jednu stranu chapu princip rovnych podminek ale na druhou stranu nevim, proc by poradatel nemohl nejaky stanoveny pocet mist (tretinu, polovinu nebo tak neco) rezervovat predem pro sve kamarady.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 červenec 2011 - 12:05

Pro kámoše může rezervovat třeba patnáct míst, ale pro plebs by principiálně mělo být dalších patnáct B)

Opravdu o tom GS nepíše víc než toto:
http://support.groun...=kb.page&id=308

A závěrem vzpomeňme na vlákno o Saka Zulu MiniEvent B)
A pak ještě celkem teplý flame Event, který neexistoval B)

EDIT: upraven odkaz a přidán další
  • 0

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 12:27

ivanbok napsal/a:
Pro kámoše může rezervovat třeba patnáct míst, ale pro plebs by principiálně mělo být dalších patnáct B)

Opravdu o tom GS nepíše víc než toto:
http://support.groun...=kb.page&id=308

A závěrem vzpomeňme na vlákno o Saka Zulu MiniEvent B)

Oba odkazy ukazuji na to same ....
Jinak diky, ja bych to v principu taky takto chapal - ze by to melo byt aspon pul na pul.
Tedy ze kdyz muzu na event vzit celkem maximalne dvacet lidi, tak z toho deset (maximalne) muzu rezervovat predem ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 16:51

Já si tedy nejsem jist, ale patrně se nikde nepíše, že o způsobu zaplnění eventových míst rozhoduje pořadí přihlášek, tedy pokud bude například event "Titanic" a v záchranných člunech jen dvacet fleků, o tom kdo nastoupí rozhodne organizátor ;) Tak že plebs tu vlastně stejně nehraje žádnou roli a může jít ke dnu. .)
  • 0

#12 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 21:29

Bisaci napsal/a:
Myslím že revívrům nejde o minimální počet účastníků. Jen nesmí být nikdo předem vyloučen, nebo zvýhodněn při přihlašování. To prostě není možné, ale o počet se tu asi nejedná


To bych zase až tak netvrdil. Už jsem viděl event, který měl v listingu , že je jen pro bydlící v lokalitě a nebo v lokalitě mající keš.Nebo spíš neviděl , protože jsem nesplňoval podmínku.Event ale byl pořádán a také regulérně schválen a publikován.:(
  • 0

#13 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 10:42

moc diky za vyjadreni. ano take jsem na oficialnich pravidlech nic o mene nez 15 nenasla. co je otazka slusnosti a ma se dodrzovat, ale neni nikde uvedeno, jak me jeden kacer precetl jako info od reviewera, nevidim jako duvod. proto mame pravidla. stejne jako kdyz bych si neco blokla pro sve kamarady. nekdo si bere odmenu penize a jako vstup chce treba jen pro sebe 50Kc/hlavu a me by treba byly odmenou usmevy kamaradu.
  • 0

#14 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 10:46

moucha111 napsal/a:
.... event, který měl v listingu , že je jen pro bydlící v lokalitě a nebo v lokalitě mající keš.Nebo spíš neviděl ...


Posli mi GC kod ktery to byl, by mne zajimalo. Dik.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#15 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 11:30

detectifka napsal/a:
moc diky za vyjadreni. ano take jsem na oficialnich pravidlech nic o mene nez 15 nenasla. co je otazka slusnosti a ma se dodrzovat, ale neni nikde uvedeno, jak me jeden kacer precetl jako info od reviewera, nevidim jako duvod. proto mame pravidla. stejne jako kdyz bych si neco blokla pro sve kamarady. nekdo si bere odmenu penize a jako vstup chce treba jen pro sebe 50Kc/hlavu a me by treba byly odmenou usmevy kamaradu.


Cizí živly na soukromém eventu jde docela elegantě legálně eliminovat řádně nadsazenou výší příspěvku ;-)
  • 0

#16 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 11:39

Autacek napsal/a: Cizí živly na soukromém eventu jde docela elegantě legálně eliminovat řádně nadsazenou výší příspěvku ;-)

Jasan, to by slo .... ;)
Ale ono jde spis o princip - ze revieweri vyzaduji neco, o cem v oficialnich pravidlech neni ani slovo .... :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#17 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:43

akryx napsal/a:

moucha111 napsal/a:
.... event, který měl v listingu , že je jen pro bydlící v lokalitě a nebo v lokalitě mající keš.Nebo spíš neviděl ...


Posli mi GC kod ktery to byl, by mne zajimalo. Dik.


GC2M2TD :(
  • 0

#18 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:56

kapsa napsal/a:
... Ale ono jde spis o princip - ze revieweri vyzaduji neco, o cem v oficialnich pravidlech neni ani slovo .... :|

Což je naprosto v pořádku. Je to jen hra, a pravidla jsou záměrně dostatečně volná aby reviewer měl prostor zohlednit svůj vlastní selský rozum, místní situaci a jiné okolnosti. Musíme se smířit s tím, že nejvyšší instancí je reviewer, který je Groundspeakem pověřen udržovat kvalitu hry v dané lokalitě.
  • 0

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 13:16

kulhal napsal/a:

kapsa napsal/a:
... Ale ono jde spis o princip - ze revieweri vyzaduji neco, o cem v oficialnich pravidlech neni ani slovo .... :|

Což je naprosto v pořádku. Je to jen hra, a pravidla jsou záměrně dostatečně volná aby reviewer měl prostor zohlednit svůj vlastní selský rozum, místní situaci a jiné okolnosti. Musíme se smířit s tím, že nejvyšší instancí je reviewer, který je Groundspeakem pověřen udržovat kvalitu hry v dané lokalitě.

Takze je v poradku, ze si nastudujes pravidla, das si praci s usporadanim eventu a pak ti to reviewer neschvali, na zaklade neceho, co v pravidlech neni a cela tvoje prace je v haji? Opravdu je to takto v poradku???
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 13:18

P.S. - Ja si myslim, ze pravidla by mela byt presna a jasna a reviewer by mel byt od toho, aby zkontroloval, zda to pravidlum odpovida ci nikoli. Jeho osobni nazor, by vubec nemel vstupovat do hry ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama