Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

EVENT poradani


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#41 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 18:59

Ja chtěl letos uspořadat event ve smyslu 3denního přechodu nějakych kopečků. Chtěl jsem to udělat v počtu max 8 lidi, ale reviewer mi napsal, že po konzultaci s kolegy mi to určitě neschváli a že těch 15lidi je minimum, které všichni dodržují. A takový to mohl být krásný event.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#42 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 20:02

Však ono víc lidí ani nepřijde. Jen to pusť.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#43 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 20:12

no to bych si nebyl tak jisty. Dnešni lidi jsou blázni. Koncem května jsem pořadal event na kterem se šlo 80km non-stop. Už na startu lilo jak z konve a přepověď slibovala neustaly lijak dalši dva dny a taky tomu tak bylo. I přes to se zučastnilo 20lidi.
  • 0

"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."
"Před otevřením úst zapni mozek."
"Nehledej duvody, hledej zpusoby."


#44 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 20:20

Brunoos napsal/a:
no to bych si nebyl tak jisty. Dnešni lidi jsou blázni.
Koncem května jsem pořadal event na kterem se šlo 80km non-stop. Už na startu lilo jak z konve a přepověď slibovala neustaly lijak dalši dva dny a taky tomu tak bylo. I přes to se zučastnilo 20lidi.


Taky jsem se chtěl původně této akce zúčastnit, ale bylo to moc daleko a pár dní po tomto eventu jsem šel stovku kolem Brna (108km za 24 hodin), takže jsem se šetřil ;)

Co se týče ale tématu, tak vidím 15 lidí jako rozumné minimum. Přece jen jsme eventová velmoc, když se podíváte na přehled eventů v sousedních zemích. Kdyby nebyla žádná minima, pak by i sraz kamarádů byl pořádán jak event...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#45 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 6:35

Zastávám názor, že především je vlastností eventu otevřenost, počet účastníků je až na druhém místě. Takže (kdyby to bylo na mě) by event pro 8 lidí v odůvodněných případech nevadil, ale musel by být skutečně otevřený pro kohokoli (ne přednostně pro kamarády ownera). Just my 2 cents.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#46 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 7:14

Brunoos napsal/a:
Ja chtěl letos uspořadat event ve smyslu 3denního přechodu nějakych kopečků. Chtěl jsem to udělat v počtu max 8 lidi, ale reviewer mi napsal, že po konzultaci s kolegy mi to určitě neschváli a že těch 15lidi je minimum, které všichni dodržují.

A takový to mohl být krásný event.


Tak se tam prostě vydejte jen tak, bez bodu za event. Myslíš, že ten přechod bude horší?
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#47 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 7:16

Vianney napsal/a: Zastávám názor, že především je vlastností eventu otevřenost, počet účastníků je až na druhém místě. Takže (kdyby to bylo na mě) by event pro 8 lidí v odůvodněných případech nevadil, ale musel by být skutečně otevřený pro kohokoli (ne přednostně pro kamarády ownera).
Just my 2 cents.

S tim se da jen souhlasit, nicmene zase nevidim duvod, proc by si owner nemohl rezervovat cast mist pro sve kamarady predem. Myslim, ze by se to cele dalo snadno a elegantne vyresit tim, ze proste minimalne 50% mist na eventu musi byt volnych pro kohokoliv. Takze klidne event treba pro tech 8 lidi ale 4 mista by musely byt volne ....

Takhle by to bylo proste a jasne, navic by se to dalo jen tezko ocurat. A i kdyby to nekdo ocural a udelal si "event" jen pro sve kamose, tak je to jeho vec, at si ten bod uzije - tohle dnes uz fakt neni podstatne, kdyz se takovych bodu zadarmo vali po skarpach stovky ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#48 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 7:24

LudekV napsal/a: Tak se tam prostě vydejte jen tak, bez bodu za event. Myslíš, že ten přechod bude horší?

Jasne, horsi to nebude ale tady jde o to, ze kdyz nekdo neco takoveho organizuje a sezene treba jen 4 zajemce a jeste by se par lidi veslo, tak proc ta volna mista nenabidnout verejne i ostatnim kacerum, byt by tech volnych mist bylo taky jen par.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#49 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 8:20

tak schvalne napisu na Groundspeak at to vime. nemaji to ani v anglicke verzi (o poctu a blokaci mist). zjistime, co je teda pravidlo a co jen "slusnost" at uz pocet ucastniku ci "blokace" mist kamaradum. Samozrejme Vas budu informovat. Dam sem pak anglickou ai prelozenou odpoved. dekuji vsem za vyjadreni a rady. Vase Dtc.
  • 0

#50 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:14

Z diskuze mi prijde, jako by kaceri uz nebyli schopni se schazet bez bodu. Udelat event pro jednociferny pocet kaceru mi prijde jako blbost. To je fakt lepsi se sejit bez bodu. Kdyz nekdo neni schopen udelat event aspon pro tech 15 lidi, tak at ho radeji nedela vubec. Za chvili to zacne jako s tradickama, tzn. zacnou byt o nicem a budou jen dikyzabodovkami.
  • 0

#51 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:19

k-lord napsal/a:
Z diskuze mi prijde, jako by kaceri uz nebyli schopni se schazet bez bodu. Udelat event pro jednociferny pocet kaceru mi prijde jako blbost. To je fakt lepsi se sejit bez bodu. Kdyz nekdo neni schopen udelat event aspon pro tech 15 lidi, tak at ho radeji nedela vubec. Za chvili to zacne jako s tradickama, tzn. zacnou byt o nicem a budou jen dikyzabodovkami.


Na díkyzabod eventy tu v jiném vlákně bylo upozorněno a se zlou se petičníci potázali :D

Za mě plný souhlas.
  • 0

#52 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:30

k-lord napsal/a: Z diskuze mi prijde, jako by kaceri uz nebyli schopni se schazet bez bodu. Udelat event pro jednociferny pocet kaceru mi prijde jako blbost. To je fakt lepsi se sejit bez bodu. Kdyz nekdo neni schopen udelat event aspon pro tech 15 lidi, tak at ho radeji nedela vubec. Za chvili to zacne jako s tradickama, tzn. zacnou byt o nicem a budou jen dikyzabodovkami.

Bohuzel jsi to nepochopil nebo necetl, me vubec neslo o "diky za bod" ale naopak spis o narocnejsi akci pro otrlejsi, kde je proste z mnoha duvodu 15 lidi moc. No a kdyz sezenu ze znamych treba jen 5 lidi, tak proc nenabidnout dalsich treba 5 volnych mist formou eventu i lidem, ktere jinak neznam ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#53 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:41

Nepruďte reviewery debilníma dotazama na GS. Jeďte na chatu nebo na vejlet normálně jako jindy.

Počet účastníků eventu možná (už?) v pravidlech není, za to je tam spousta věcí, které by taky mohli začít naši schvalovači striktně uplatňovat (když to někdy v opravdu křiklavém případě využijí, např. u nějaké mostovky na ráně, tak se leckdo může z toho pos...).

Naši schvalovači naštestí zohledňují místní podmínky v naší zemi, kde se žije trochu jinak než v USA. Myslím, že k tomu zohlednění místních podmínek patří na druhé straně i to, že v ČR je přeeventováno a že kdekdo má takové nápady vyrábět event pro sebe + 4 další páry lidí nebo pro 3 průměrné rodinky (a ještě jim tam blokovat místa, aby tam nevlezl někdo jiný, což zcela popírá myšlenku eventu).

Nechte na zdravém úsudku schvalovačů aplikaci pravidel, nedělejte z toho "gumárnu" (kdo byl na vojně, ví).

Jestli by vám tak malý počet lidí na vaši akci bez bodu nepřijel, tak je chyba asi někde jinde...
  • 0

#54 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:46

kapsa: protože v tomhle případě by se dalo říct, že jde primárně o soukromou akci s přílepkem geocacherů. A poslední věta pravidel o eventech by se možná dala vyložit tak, že toto by jako event být schváleno nemělo.
  • 0

#55 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:47

zmijovkar napsal/a: Jestli by vám tak malý počet lidí na vaši akci bez bodu nepřijel, tak je chyba asi někde jinde...

Znova, nejde o bod ale nabidnout neco i ostatnim, i kdyz malemu poctu.
Ale mas pravdu, chyba je jinde - kaslu na to, udelam si to pro sebe a svych par kamosu, nebo vyrazim sam a vy ostatni si trhnete nohou .... :|
Howgh.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#56 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 9:49

kapsa: když nejde o bod, nabídni i bez eventu, v čem je problém?
  • 0

#57 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 10:00

pepa.z.pocernic napsal/a:
kapsa: když nejde o bod, nabídni i bez eventu, v čem je problém?


Jo, to jsem chtěl taky napsat - nabídni to, Kapso, třeba tady na gc.cz. Jestli se tu nenajde pouhých 5 lidí, tak bych se je určitě nesnažil sehnat pomocí eventu..
(A na Tebe to mířilo jen částečně, hlavně na tu detectifku, co snad chce kvůli pobytu na chatě psát do Ameriky).
  • 0

#58 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 10:47

kapsa napsal/a:
Bohuzel jsi to nepochopil nebo necetl, me vubec neslo o "diky za bod" ale naopak spis o narocnejsi akci pro otrlejsi, kde je proste z mnoha duvodu 15 lidi moc. No a kdyz sezenu ze znamych treba jen 5 lidi, tak proc nenabidnout dalsich treba 5 volnych mist formou eventu i lidem, ktere jinak neznam ?


Ja to pochopil, jen jsem se ptal, proc to nejde i bez bodu, tzn mimo gc.com. Chapu, ze eventy typu vypravy do podzemi, do nejake firmy apod. nemohou by nekdy poradany pro 50 lidi. Ale delat neco pro 5 lidi, jak uz se tu psalo, mi prijde jako soukroma akce.

Kdyz to trochu prezenu, tak pak si muzu udelat event na cestu z Prahy do Brna. Do auta se vleze 5 lidi, tak proc z toho neudelat event. nebo treba v kupecku ve vlaku, tam se kaceru vleze trochu vic. ;);)
Tim nejak nechci znehodnocovat tvuj event, ten muze byt super, ale bude super i bez bodu, ne? A opravdovi zajemci to podniknou taky bez bodu si myslim. ;)
  • 0

#59 detectifka

detectifka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 14:52

mam rada jasno a zkus si precist celou debatu. pokud mam pravidlo, dodrzuji ho, nemam resim dle sebe. Mimojine jsem se ptala kvuli eventu do podzemi pro neco malo pres 20 lidi kvuli kteremu vznikl i dotaz. a pokud maji cesti schvalovatele ruzne nazory optam se na vyssi instanci jak to vlastne je. jde me jen o presne info ne o to mit bod za cestu na chatu.

[quote]zmijovkar napsal/a:
[quote]pepa.z.pocernic napsal/a:

(A na Tebe to mířilo jen částečně, hlavně na tu detectifku, co snad chce kvůli pobytu na chatě psát do Ameriky).[/quote]
  • 0

#60 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 17:04

No jak tak koukám, tak se tradičně dobře míněné slovo obrací proti mně. Takže aby bylo jasno, už po mně nechtějte žádné výjimky a minumum 15ti lidí pro event platí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka