Přejít na obsah


Fotka

GPX soubor z cachemapy a malé nesrovnalosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2006 - 13:59

Přišel jsem právě na jednu ze situací, kdy se v cachemapě zobrazuje jedna, mnou již odlovená cache, i když mám zatržen checkbox, že nalezené tam mít nechci. Jde o případ, kdy jsem byl nucen na ni v sobotu napsat místo "foundit" jen "writenote". Následně asi po dvou dnech log změněn na "found it", ale v cachemapě už pořád tahle cache zůstává jako mnou nenalezená :-(
Spraví se to nějak časem, nebo už to tak zůstane?

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2006 - 20:55

Přišel jsem právě na jednu ze situací, kdy se v cachemapě zobrazuje jedna, mnou již odlovená cache, i když mám zatržen checkbox, že nalezené tam mít nechci. Jde o případ, kdy jsem byl nucen na ni v sobotu napsat místo "foundit" jen "writenote". Následně asi po dvou dnech log změněn na "found it", ale v cachemapě už pořád tahle cache zůstává jako mnou nenalezená :-(
Spraví se to nějak časem, nebo už to tak zůstane?


Snadna pomoc tradicni cestou "vylejt a vsechno znova", tzn. smazat note a zalogovat "found it" jako novy zaznam do databaze.
S nejvetsi pravdepodobnosti totiz GC.cz kontroluje typ zaznamu pouze poprve a jeho naslednou zmenu pri naslednych dotazech do GC.com ignoruje.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2006 - 22:30

S nejvetsi pravdepodobnosti totiz GC.cz kontroluje typ zaznamu pouze poprve a jeho naslednou zmenu pri naslednych dotazech do GC.com ignoruje.

Asi ne, u mě se to takhle nechová, alespoň ne při zobrazení mapy.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama