Přejít na obsah


Fotka

Leje jako z konve, takže malej dotaz...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2011 - 19:31

Několika kačerům, dá se říci celebritám GC, jsem naivně slíbil, že v létě pustím do oběhu jednu svoji keš - pokračování série. Jedná se o opravdu hardcore záležitost, prostě věc pro fajnšmekry. Prosím o vyjádření se revs k této záležitosti - záměrně nezadávám GC kód, nejde mi o publicitu. Průběžně se snažím se "svým" reviewerem komunikovat pomocí Post Reviewer Note, ale jaksi to nefunguje. Jelikož se celá záležitost vleče více než 6 týdnů a vidím, že reviewer dnes byl na gc.cz, prosím o posouzení situace a vyjádření se, třeba přes SZ.
Všechny revs znám prakticky osobně, třeba dělám neco blbě, dejte, prosím, vědět, polepším se :P
Zpráva pro potižené: omlouvám se, asi to do konce srpna nestihnu - dovolča. Ale připravte se na další šílenost :D
P.S: nejsem začátečník :D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2011 - 19:40

Podíval jsem se na tu tvou keš a je to jednoduché - vzhledem k tomu, že jsi nezaškrtnul, že je listing aktivní, se keš nezobrazuje ve frontě, příslušný reviewer o ní neví, a proto ani nevidí tvé reakce v Reviewer note ;).
Ale to bys už mohl jako nezačátečník znát :D.
  • 0

#3 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2011 - 20:11

Aha, tak teď už tomu rozumím. Fakt jsem si naivně myslel, že rev si bere po první komunikaci keš "za svoji" a dál se dá komunikovat přes PRN. Nu což, budu muset prudit přes osobní mejl. Opravdu nejsem začátečník, ale dříve to šlo řešit elegantněji :D. Díky moc za radu, beru to na sebe a jdu na pivo:D:D:D...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#4 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 6:36

jak ja bych si pral, abych se alespon v nektere cinnosti necitil jako zacatecnik... B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama