Přejít na obsah


Fotka

PŘEDPRODEJ - Velkokříž Řádu Bílého Lva


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 18:13

geo.scorpions - Já vám přeju pevné nervy. Výpadky tohoto typu jsou nepříjemné, ale jak se říká - když nejde o život... ;)
Prudiči se najdou vždy a všude, ale věřím, že víc máte spokojených zákazníků (já se mezi ně rozhodně řadím). A díky, že tu informujete o tom, co se děje, člověk aspoň ví, že není problém mezi PC a židlí. :)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#22 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 18:20

@ geo.scorpions: dovoluji si vám zcela konstruktivně navrhout, abyste při změně hostingu udělali i pořádný webshop. Při počtu 200+ položek je současné řešení opravdu nevhodné. Bohužel, nebude to zadarmo, ale pak nebudou problémy s tím, že se vypustí coin a lidi si ho prostě neobjednají, protože to nepůjde, popř to bude zcela uživatelsky nepřívětivé.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#23 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 18:30

fremen.cz napsal/a:
@ geo.scorpions: dovoluji si vám zcela konstruktivně navrhout, abyste při změně hostingu udělali i pořádný webshop. Při počtu 200+ položek je současné řešení opravdu nevhodné.

Bohužel, nebude to zadarmo, ale pak nebudou problémy s tím, že se vypustí coin a lidi si ho prostě neobjednají, protože to nepůjde, popř to bude zcela uživatelsky nepřívětivé.


Dovolím si souhlasit. Design je velmi kontoverzní a pro mnohé z Vás nepřehledný. Byl to původně záměr, udělat něco, co si lidé budou pamatovat ... ale ... ale chybama se člověk učí. Pro fanoušky dobrá zpráva ... okřídlené potvůrky v designu zůstanou :-) Už jsme kvůli tomu byli na jednání v Příbrami, kde jsme se dohodli na kompletní změně. Nebude to hned, ale bude to brzy.
  • 0

#24 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 20:10

Koukám na eshop a.... "Vzhledem k atraktivitě mince a omezenému počtu kusů vyžadujeme platbu na účet do 5 dnů od objednání. Po tomto termínu bude rezervovaná mince dána zpět k prodeji jiným zájemcům." To jako když si tu original verzi objednám na dobírku, tak abych se strachoval že nakonec nic nedostanu? :o :o :o
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#25 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 20:19

Vyznat se a najit neco v tom eshopu mi pripomina lusteni velmi slozite a nesmyslne mystery kese. Chtel jsem si GC objednat, avsak... Krome registrace (na kterou mi mimochodem prislo na email 5x jeji stejne potvrzeni) neskutecne pomaleho nacitani stranek jsem pokazde pridal minci do kosiku a byla tam, kdyz jsem chtel objednavku dokoncit, kosik byl vzdy prazdny. Potreboval bych nejaky HINT, co vsechno musim splnit, abych si ho mohl koupit :-(
  • 0

#26 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 20:26

elduno napsal/a:
Vyznat se a najit neco v tom eshopu mi pripomina lusteni velmi slozite a nesmyslne mystery kese. Chtel jsem si GC objednat, avsak... Krome registrace (na kterou mi mimochodem prislo na email 5x jeji stejne potvrzeni) neskutecne pomaleho nacitani stranek jsem pokazde pridal minci do kosiku a byla tam, kdyz jsem chtel objednavku dokoncit, kosik byl vzdy prazdny. Potreboval bych nejaky HINT, co vsechno musim splnit, abych si ho mohl koupit :-(


Já ted objednávala,a žádné mystery se tedy nekonalo,dala jsem do košíku,vyplnila adresy,zaplatila přes paypal otázka pár minut,vše v pohodě.;)
  • 0

#27 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 20:45

Opakuji že všechny potíže jsou způsobeny nepochopitelnými pády hostingových serverů, u kterých máme zaplacený hosting.
  • 0

#28 vevky

vevky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 20:47

Já také a vše OK, mail jeden i druhý došel v pořádku, nevidím žádný problém. To, že spadne server se může stát. Majitelé se tu několikrát omluvili a vše vysvětlili, což já osobně považuji za férový slušný přístup. Stránky zas tak nepřehledný rozhodně nejsou.
  • 0

#29 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1207 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 21:25

elduno napsal/a:
Krome registrace (na kterou mi mimochodem prislo na email 5x jeji stejne potvrzeni)

Bud v klidu, me prislo 11X :D
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#30 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 23:18

geo.scorpions napsal/a:
Nick cacher123 už neřeším ... nejenom že nemá ani kousek slušnosti vystupovat pod svým nickem, protože opět tento nick na geocaching.com neexistuje ale jeho výpady na konkurenční eshopy a nekonečnou propagací eshopu tftc jsou k smíchu. Je těžké zjistit, kdo se za tímto nickem schovává.

Pokud někdo chce poslat všechny příspěvky tohoto individua, mám je zálohované. Nesnížím se k tomu, abych je tady publikoval.


Na geocaching.com mám nick se znaky které tady neprošly registrací a po osekání těchto znaků už byl nick zabraný, to jenom k tomu proč tu mám jiný nick než na geocaching.com. Jestli si sesbíral všechny moje příspěvky, tak se neboj a klidně je někde vystav nebo mi je pošli. Pokud tam bude něco za co bych se teď styděl, tak se tu veřejně omluvím. Nakupoval jsem na většině shopů u nás (i u tebe) a skoro vždy jsem byl spokojený. U toho shopu co tu "nekonečně" propaguju jsem nakoupil nejvíc, asi proto, že mají největší výběr a asi proto jsem tu na něj házel nejvíc odkazů. Osobně neznám ani Tebe ani majitele jiných shopů a pokud se jako konkurence nemáte rádi, mě do toho netahejte.

PS: To jak jsi geocoin Adventure Race Hracholusky od gc-plzen.net vydával za svůj UFO geocoin mi taky přišlo trošku za hranicí slušného chování.
  • 0

#31 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 6:32

S některými majiteli ostatních shopů se navzájem známe a máme mezi sebou myslím přátelské vztahy. Nesmím zapomenout na nedávnou nepříjemnou událost při které mě Nemo (owner tftc) ochotně pomohl ... mohl se na mě vykašlat a neudělal to. S Hoblíkem si občas voláme a vzájemně si radíme co nezanedbat a na co si dávat bacha. Přesně takhle to má fungovat a ne na sebe na eventech házet vražednými pohledy. ARH 2011 - Spíše než neslušné chování bych celou událost komentoval jako kyks, a nepozornost mé osoby při tvorbě nové skladové karty. Poprvé jsme totiž do shopu přidávali zboží, které nebylo z naší dílny a zapomněl jsem změnit výrobce. Ihned po upozornění jsem tuto chybu napravil a řádně se omluvil přímo Vencovi68. Chybyčky se stávají a my se budeme snažit se z těchto chyb poučit.
  • 0

#32 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 6:41

Administrace i shop konečně začal fungovat cca na 80 %. Je to podstatně lepší než včera. Hostování shopu přesouváme na cesky-hosting.cz
  • 0

#33 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 9:14

E-shop šlape na 100 %.
  • 0

#34 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1177 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 9:16

Objednáno :-)
  • 0

#35 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 11:57

Jenom škoda, že na gcshop.eu jsou stále jen staré Řády bílého lva za vítězství, tam jsem nakoupil v klidu a nikdo mě neoznačoval za individuum bez kouska slušnosti. Ale geocoin-land.com bude asi jediný prodejce Velkokříže Řádu Bílého Lva, tak tohle chování k zákazníkům budu muset přežít. Snad příště Carramba66 vybere lépe. Slíbenou sbírku mých příspěvků mi stále neposlali, tak je buď nemají, nebo to zase nebylo tak hrozné.
  • 0

#36 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 13:43

Právě mi přišel sálodlouhý email od webhostingu. Mimojiné se v něm píše ...

Dobrý den.

"Chci Vás informovat, že se nám zde začaly množit DoS útoky přímo na Váš web/eshop na doméně geocoin-land.com

Evidentně má někdo zájem na tom, aby Vám odstavil Váš eshop. Když zakážeme jednu adresu ze které to de tak do hodiny to de z jiné a tak stále dokola.
Momentálně pracujeme na dynamickém skriptu pro firewall serveru, pro ochranu Vašeho webu před tímto druhem útoku.
Nejspíš to nebude hned tak Vás prosíme o trpělivost."


Čekal jsem že to bude drsný ... ale až takhle ?

Za poslední týden jsme zažili útoky od anonymů z ČR na německém servru o geocoinech, pak na facebooku, nakonec v den plánovaného spuštění najednou začnou padat servery našemu pronajatému Webhostingu. Do toho všeho tady ještě útok od anonymního nicku cacher123.

Ovšem tahle zpráva od webhostingu mě dorazila ... zajímalo by mě kdo si tohle objednal.
  • 0

#37 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 13:47

geo.scorpions napsal/a:
Ovšem tahle zpráva od nového webhostingu mě dorazila ... zajímalo by mě kdo si tohle objednal.


asi někdo, kdo nesnáší ten nový coin ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#38 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 14:16

Jen dotaz - za jak dlouho po objednávce přichází mail s údaji k platbě? Objednávala jsem včera cca kolem 16:45 a zatím nic nedorazilo...
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#39 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 14:20

Jestli bereš to co jsem tu napsal jako útok, tak se omlouvám. Prostě mě štvalo že si nemůžu koupit ten coin. Ale asi jsi někoho naštval ještě víc než mě :(
  • 0

#40 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2011 - 14:20

irillee napsal/a:
Jen dotaz - za jak dlouho po objednávce přichází mail s údaji k platbě? Objednávala jsem včera cca kolem 16:45 a zatím nic nedorazilo...


SZ
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama