Přejít na obsah


Fotka

Problém s PocketDrake?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 gallilleo

gallilleo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 17:09

Ahoj, v Geogetu jsem si vytvořil seznam kešek (cca 20) a dal jsem si je exportovat do telefonu do programu Pocekt drake. Vytvořil jsem si soubor gpx, který jsem si nahrála do paměťovky telefonu,ale při spuštění PocketDraku se mi vždy z celého seznamu kešek objeví jen jeho část-pouze devět kešek,namísto 20..nevíte někdo prosím,v čem by mohl být problém?:(
  • 0

#2 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 22:35

používám víc GSAK (ten lepší program) ale zkus neexportovat ale rovnou překopírovat tu DB z Geogetu na kartu v telefonu. Víc neporadím, Geoget je pro mě dost "user not friendly".
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 22:49

Myslím, že je již vyřešeno v jiném vlákně... doporučuji lock! to větrník: a proč lepší program. Já od gsaku odešel k GG pro jeho větší otevřenost. Zkus do Pocket Drake nakopírovat databázi z gsaku, co to udělá? Co by jsi chtěl více user friendly? Máme tady dva tábory a budou asi stále větší pře o tom co je lepší a co horší, ale jako uživatel co používal oba programy a občas používá musím preferovat GG. GG už nemá jen pár vychytávek a gsaku toho schází hromada...
  • 0

#4 gallilleo

gallilleo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2011 - 14:23

jj,problé už vyřešen-všem díky za rady!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama