Přejít na obsah


Fotka

Vlečka na Orlík


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 19:01

Koukám, že tohle téma tu není ojedinělé :) Já o této serii keší přemýšlím už delší dobu a víkend 13. nebo 14.8. bych ji uskutečnila. Zatím jsem sama a tímto se ptám zdali nějaký kačer, kačerka čí geotým by se nepřidal. Vyrážela bych ráno vlakem do Tochovic a pak zpět autobusem ze Solenice do Prahy. Případně jsem koukala, že v okolí Solenic je nějaký kemp či penzion, takže případně přespat a ráno vyrazit. Budu se těšit ;)
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 19:13

Zdravím, zrovna jsem přemýšlel, co podniknu příští víkend, že zatím není žádný plán a pak jsem si všiml tvého příspěvku. Takže zatím to vypadá, že bych měl cestu na vlečku taktéž... a jsem taky z Prahy, tak bude i cesta společná ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 11:24

weri: Ahoj, jestli si do víkendu nevymyslíš jiný plán, tak budu ráda za společnost ;) jen jsem koukala, že ze Solenice do Prahy to jede nejpozději v 16:42 a pak až druhý den ráno... takže bud vyrazit v so brzo ráno at se to stihne projít a odpoledne vyrazit do Prahy nebo jak jsem psala využít kempu a vyčistit přilehlé okolí :)
  • 0

#4 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 18:35

možná se k vám taky přidám. a pokud tak by možná mohl být odvoz do Kamýka. Ale celé to je jen možné:). Až budu vedět určitě, tak dám vedět.
  • 0

#5 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 19:18

ondrix01, Kanabis: Ahoj, bohužel se vyskytla taková okolnost, že akce Vlečka se bude konat až v neděli. Odjezd v 6:30 z Anděla a návrat nejpozději busem 16:45 ze Solenice. Díky rodinné akci bohužel v sobotu nemůžu :( Zatím (snad na pevno) jsem domluvená s werim, ale čím víc lidí tím lépe :) budu ráda, když se přidáte, pokud vám teda nebude vadit ta neděle...
  • 0

#6 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 20:40

OK, to je super, aspon stihnu v sobotu vymalovat pokojik :-) Změnily se mi plány na víkend, tak mám volno a ráda ho využiju na vlečku, pokud mě budete chtít s sebou. Mám auto, tak kdybyste vymysleli, jak ho do plánů zapojit, bránit se rozhodně nebudu :-) Už se těším.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#7 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 21:30

Zoffka: Ahoj, určitě budu ráda když taky půjdeš :) auto je super, popřemýšlím o něm, ale myslím si, že nebude jak ho tam zakomponovat :) v pátek nebo v sobotu pošlu podrobnější info na mejl :)
  • 0

#8 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 21:33

ondrix01: škoda, že se ti ta neděle nehodí :( Každopádně budu ráda za jakékoli info :) hlavně jak dlouho asi může tahle výprava trvat :) přeji hodně štěstí a lovu zdar :)
  • 0

#9 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 21:46

nedela snad pujde. v kolik budete u první cache?
  • 0

#10 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 7:00

Kanabis: Ahoj, odjez je z Prahy v 6:30 a příjezd do Tochovic v 8:05 a v zásadě se rovnou vyráží ne serii :)
  • 0

#11 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 7:42

Vranicka napsal/a:
Zatím (snad na pevno) jsem domluvená s werim


Já s tím počítám. Na tento měsíc jsem byl na keších jen jeden den a už mi to hledání krabiček nějak chybí, musim někam vyrazit :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#12 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 8:32

Jestli ještě bude místo v autobuse ;), tak bych se taky přidal. Nechcete po cestě dát multi GC1Z4WH?
  • 0

#13 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 8:34

osvejda napsal/a:
Jestli ještě bude místo v autobuse ;), tak bych se taky přidal.
Nechcete po cestě dát multi GC1Z4WH?


Volal jsem autobusákovi a prej se tam ještě jeden člověk na stojáka vejde ;)
Co se týče keše po trase, tak mrknu po návratu z práce :(
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#14 Ondrix01

Ondrix01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 9:26

Nebudu se zbytečne vymlouvat.Proste se mi dnes na "vlečku" nechtelo :|.Vše sem přeorganizoval a jestli se mužu na nedeli přidat budu rád.
  • 0

#15 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 10:20

Tak koukám, že jsme se tu sešli v docela hojném počtu (dohromady 6), to mám radost :) Odjezd z Anděla v 6:30 stále platí, můžeme se sejít bud dole v metru nebo každý sám dojde na nástupiště... osvejda: co se týče přilehlé multiny a okolních keší, tak uvidíme jak se cestou na "Vlečku" domluvíme a jak to budeme časově stíhat na poslední bus (16:42) v Solenici ;-) Všem přeji pěkný den a těším se na neděli ;-)
  • 0

#16 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 13:37

Hlasím, že se dostavím a v 8 tam někde budu. Pro jistotu dám ještě Werimu číslo.
  • 0

#17 Ondrix01

Ondrix01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 15:53

Potvrzuju svou učast.Budu v 6:30 dole v metru stanice Andel.Pro jistotu sem Vraničce poslal na me číslo jestli se mineme .
  • 0

#18 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 17:11

Ondrix01 napsal/a:
Potvrzuju svou učast.Budu v 6:30 dole v metru stanice Andel.Pro jistotu sem Vraničce poslal na me číslo jestli se mineme .


V 6:30 odjíždí bus z Knížecí, takže raději buď na autobusáku místo dole v metru :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#19 Ondrix01

Ondrix01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2011 - 17:19

Ou :o Koukám na to. Stanovište 7 .Rozhodne jistejší varianta díky :)
  • 0

#20 Martuska

Martuska

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 16:25

Chystáme se na odlov serie Vlečka na Orlík ve dnech 3.7-6.7. 2012. Chci se zeptat je tu někdo kdo by mohl dělat proti auto? Buď bychom to chtěli udělat během jednoho dne ( to když někoho najdeme) nebo ve 2 dnech, kdy se vrátime na začatek pro auto. Nebo poradí mi někdo jak to zmáknout pomocí autobusu???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama