Přejít na obsah


Fotka

Vlečka na Orlík


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 16:30

spis to muzes zkusit vlakem. na zacatku vlecky je zastavka ;)
  • 0

#22 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 16:45

Vranicka napsal/a:
weri:
Ahoj,
jestli si do víkendu nevymyslíš jiný plán, tak budu ráda za společnost ;)
jen jsem koukala, že ze Solenice do Prahy to jede nejpozději v 16:42 a pak až druhý den ráno... takže bud vyrazit v so brzo ráno at se to stihne projít a odpoledne vyrazit do Prahy nebo jak jsem psala využít kempu a vyčistit přilehlé okolí :)


Jo zrovna posledni spoj jsem si neohlidal a posledni mi celkem tesne ujel. Tak jsem pesky vyrazi smer Pribram. Po asi 2 km chuze a stopovani mi zastavilo auto a odvezlo me az do Prahy. Do dnes se divim, ze mi pan zastavil. Byl jsem zpoceny, spinavy a mel jsem na zadku roztrzene kalhoty. Krome toho se zacinalo serit.
  • 0

#23 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 18:03

A co kolo ?
Ja jel 8 hodin i s cestou zpet k autu. Někde to je sice na přenášení, ale ta cesta zpět se tím vyřeší.



Martuska napsal/a:
Chystáme se na odlov serie Vlečka na Orlík ve dnech 3.7-6.7. 2012. Chci se zeptat je tu někdo kdo by mohl dělat proti auto? Buď bychom to chtěli udělat během jednoho dne ( to když někoho najdeme) nebo ve 2 dnech, kdy se vrátime na začatek pro auto. Nebo poradí mi někdo jak to zmáknout pomocí autobusu???


  • 0

#24 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2012 - 18:40

Martuska napsal/a:
Nebo poradí mi někdo jak to zmáknout pomocí autobusu???


V neděli:
Ráno v 8:30 z Anděla - Tochovice (začátek Vlečky) asi v 10:00. Ideální je si projít sérii až nakonec a až pak uznat, jestli lovit další kešky nebo ne. Jedniný bus jede ze Solenic cca 17:30. Když ho nestihneš, máš smůlu a musíš jít cca 15-20 km do Příbrami. Pokud se budeš podepisovat propiskou, tak nic víc už nestihleš, my měli nálepky a stihli jsme jen tak tak další tři kešky.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama