Přejít na obsah


Fotka

Geoget a waymarky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 23:12

Jak do geogetu lze stahovat waymarky, jsem se právě naučil. Ale lze k nim stahovat i logy? Př. je automaticky označovat jako nalezené, když jsem ho na stránkách WM zalogoval? A lze je nějak dostat do statistik? Prozatím jediné, na co jsem přišel, je ten generátor odznaků, ten s nimi počítá.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 6:21

Logy z waymarku se zatim nezpracvavaji. Ciste proto, ze jsem byl liny to tam dodelat, protoze logu je tam pet a pul na vsem dohromady. ;) Ale neco s tim provedu a budou tam platit stejna logovaci pravidla jako na kesich. Ted si tam ty nalezy musis oznacit rucne.
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 7:52

Tak nějak jsem to předpokládal, své logy (zatím tři) jsem si ručně označil. Waymarking mě zajímá spíš jako potenciální databáze zajímavých míst, ne jako honba za body. Ale je to opravdu navštěvované skoro vůbec. Kdyby se tam hrálo na FTF, tak bych jich mohl mít spoustu, třeba i měsíce od založení.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 8:03

mpik: kdyby se tam hralo na FTF, tak mam i dost preFTF :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 8:10

S474N napsal/a:
mpik: kdyby se tam hralo na FTF, tak mam i dost preFTF :D:D

To asi všichni. Jen fotky jsou bez té navigace v záběru. Ale pravda je, že geodetické body, nebo stojany na kola si fotí málokdo.
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 8:42

mpik napsal/a:

S474N napsal/a:
mpik: kdyby se tam hralo na FTF, tak mam i dost preFTF :D:D

To asi všichni. Jen fotky jsou bez té navigace v záběru. Ale pravda je, že geodetické body, nebo stojany na kola si fotí málokdo.

navigace v záběru je vyžadovaná en výjimečně
  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2011 - 9:32

Navigace nebo návštěvník, to je tam často. Své fotky vystavuju nerad, navíc jezdím celkem často sám a stativ na kole nevozím. Jinak se mi zdá správné dávat aktuální fotky z cíleného nálezu, ne staré fotky z dovolené, i když tomu vlastně nic nebrání. Možná by GS mohl ukazovat u fotek některá data z exifu, ale i to se dá přepsat, když o to někdo bude stát.
  • 0

#8 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2011 - 16:51

HaLuMa napsal/a:
Logy z waymarku se zatim nezpracvavaji. Ciste proto, ze jsem byl liny to tam dodelat, protoze logu je tam pet a pul na vsem dohromady. ;)
Ale neco s tim provedu a budou tam platit stejna logovaci pravidla jako na kesich.

Ted si tam ty nalezy musis oznacit rucne.

Tento plugin bych určitě také uvítal. Díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama