Přejít na obsah


Fotka

Třeboňský "Kapr" 27.8.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 19:19

Tam to bylo jak na Vaclavaku. Ja mel jen malo casu, takze jsem dal jen kapry 23-30 za hodinku a pul. Ale teda to mnozstvi kaceru co jsem za tu chvilku potkal bylo docela slusny. Takze vsechny jeste jednou zdravim. Ja sice nezmokl, ale budu to muset dodelat jindy.
  • 0

#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 21:32

Škoda škoda. Já to skoro udělal loni v červenci, chybí mi dva. Tehdy jsem neměl navigaci a ty dva v lese jsem nenašel. Už jsem tam teď jel na kole, ale příšerné vedro a nedostatek času mě obrátil nazpátek. Ale já to ještě letos najdu! EDIT 30.8.11: Tak krátká procházka a už to mám.
  • 0

#23 Vranicka

Vranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 10:36

Konečně jsem se dostala na net :) takže tímto všem děkuji za účast, můžeme si ted v podlí domova a hlavně suchu všicni zatleskat, jak jsme to bravurně zvládli i za nepřízně počasí :D
  • 0

#24 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 8:36

Jinak na tyhle serii me nejvic zaujalo jak si autori dali zalezet na propagaci. Vsimli jste si v Treboni na tom kruhaku jak je v nem veprostred obrovska plastika s napisem "Trebonsky kapr"? S tim jsem se jeste nesetkal aby kes mela poutac ve forme obrovske sochy. Tohle muselo autory stat pekny penize. Viz http://foto.mapy.cz/...ebon-krizovatka Docela se divim ze bonusovka neni tady :D
  • 0

#25 Mafie

Mafie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 11:09

Modrak napsal/a:
Jinak na tyhle serii me nejvic zaujalo jak si autori dali zalezet na propagaci. Vsimli jste si v Treboni na tom kruhaku jak je v nem veprostred obrovska plastika s napisem "Trebonsky kapr"? S tim jsem se jeste nesetkal aby kes mela poutac ve forme obrovske sochy. Tohle muselo autory stat pekny penize. Viz http://foto.mapy.cz/...ebon-krizovatka Docela se divim ze bonusovka neni tady :D



:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  • 0

#26 prechod.pro.chodce

prechod.pro.chodce

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2011 - 12:45

Modrak napsal/a:
Jinak na tyhle serii me nejvic zaujalo jak si autori dali zalezet na propagaci. Vsimli jste si v Treboni na tom kruhaku jak je v nem veprostred obrovska plastika s napisem "Trebonsky kapr"? S tim jsem se jeste nesetkal aby kes mela poutac ve forme obrovske sochy. Tohle muselo autory stat pekny penize. Viz http://foto.mapy.cz/...ebon-krizovatka Docela se divim ze bonusovka neni tady :D



Kruháč je pod kamerama... a "Chránit a pomáhat" jsou tam hned...časy, kdy jsme to v noci z hospody brali přes kruháč rovně...jsou dávno pryč:))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama