Přejít na obsah


Fotka

Event s podmínkou?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 7:16

V minulosti jsem se setkal s obrovskými problémy při schvalování eventu, který měl v sobě podmínku účasti na podakci.... Tehdy fungujícími reviewery mi bylo sděleno, že event nesmí být diskriminační, musí být umožněno logování všem příchozím bez rozdílu a blahblahblah. Prosil bych tedy o vysvětlení, zda se tedy upravila pravidla pro pořádání eventů a nebo proč byl publikován tento event: GC3101V.
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#2 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 12:05

Ahoj Maxi, odpovím ti já. Nelze se ohlížet na jakékoliv jiné eventy, každý je posuzován individuálně. To slýchám resp. čtu dnes a denně, proč tamto bylo schváleno a toto není? Už to tu zaznělo mnohokrát – neexistuje precedens. To, že budete neustále upozorňovat na to, že jistá keš může fungovat a tu vaší nechceme schválit má jediný následek – postupnou archivaci těch keší, které si berete jako precedens. Ale zpět k předmětnému eventu: já to jako diskriminaci nevidím, jen prostě logbook neleží kdesi na stole v hospodě a kdo je seznámen s tímto faktem, nebude mít holt levný bodík. ;)
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#3 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 12:53

Jak psal kolega - tady nejde o žádnou podmínku účasti. Event prostě spočívá v lezení na komín, logbook je umístěn na něm, takže kdo se chce eventu zúčastnit, nechť si vyleze. Takže pokud to napasuji přesně do toho, co jsi psal: Event není diskriminační, protože umožňuje logování všem příchozím, resp. všem, co za logbookem vylezou na komín. To je jako bys chtěl přijet na dnes již tradiční event Ahooooooj Vltavo, bouchnul razítko a odjel, aniž bys téměr 5 dní strávil následně na vodě ;). Mimochodem, koukni se hned na první Write note po publikaci. Patří jakémusi Sutechovi (mé druhé já, kdybys náhodou netušil ;)) a ten píše, že tedy přijede, ale bodík si nezaloguje, bo na komín lézt nehodlá a bude se jen dívat. My zakazujeme eventy typu - abys mohl se zúčastnit, musíš mít nejméně 5000 nálezů, musíš odlovit tu a tu keš, musíš se zúčastnit CITA, co tomuto eventu předchází - to jsou zakázané podmínky. U tebou zmiňovaného eventu však nejde o podmínku, nýbrž o náplň akce.
  • 0

#4 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 6:53

Kluci děkuji za vysvětlení.....
  • 0
M@x

"keep smiling!"




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama