Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 13:48

Baterka se dá taky šetřit použitím externího GPS modulu.
  • 0

#22 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 14:13

Tak co se tyka baterky ve founu, tam myslim ze moje zkusenosti s HD2 lze aplikovat i na ty vykonny founy s Androidem, HW je skoro stejnej a ten soft nakonec taky o moc jinak nefunguje. Vydrz na baterky hodne urcuje zatizeni procesoru. Kupodivu az tolik nevadi treba co sezere ten velkej displej. Takze s krotkejma aplikacema to vydrzi celkem dlouho, kdyz se to drzi na plny zatezi tak to naopak nevydrzi nic. V podstate s ti mam stejny zkusenosti jak pise Dobesch. Nejvic zerou obecne navigacni softy a a datovy prenosy. Kombinace stahovani kesi v terenu s lokaci pres googlemaps zere ty baterky uplne silene. Jeste horsi je autonavigace (iGO). Naopak offline prace s predem stazenejma kesema i mapama je docela v klidu. Povypinat co jde (treba i BT neco zere) je zaklad. Vubec nejlepsi je nosit s sebou nahradni baterku. Nic to nestoji, dal jsem za ni asi 2 stovky, a mam klid. Nemusi me sponovat jak mizej procenta a jestli mi to vystaci, dokud tam nedam tu druhou tak jsem v klidu. A ve finale jsem ji pouzil jen jednou, je to spis pojistka nez ze by se bezne pouzivala. A kupodivu vydrzi strasne dlouho nabita, Samovybijeni je minimalni a i po mesici v kapse ma porad 100%. Neni to na celodenni PT, ale na bezny kesovani v rozsahu nekolika hodin se to celkem da. Kor kdyz se porad dobiji v aute jakmile popojizdim k dalsi kesi.
  • 0

#23 Zbynislav

Zbynislav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 8:45

Ahoj, měl byste někdo tip na nějakou tu aplikaci, která by měla offline listingy? Vlastním telefon s Androidem. Za prvé mě nebaví pořád lézt na wapový geocaching a za druhý to nebude tolik žrát baterii. Díky.
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 9:08

Vsechny aplikace, co jsou tu uvedeny offline zvladaj, staci si procist ty dve stranky co tu sou :)
  • 0

#25 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 9:11

Zbynislav napsal/a:
Ahoj, měl byste někdo tip na nějakou tu aplikaci, která by měla offline listingy?


Aplikace zdarma:
* "c:geo - opensource" (jak off-line, tak online přístup). Pozor, existuje ještě původní c:geo, ale tam již byl ukončen vývoj.
* "geoquack" (pracuje s databází z Geogetu, poměrně mladý, možná ještě nejsou implementovány všechny funkce).
* "Locus" (není přímo pro geocaching, ale obsahuje speciální plugin; neplacená verze obsahuje reklamu a nemá některé pokročilejší funkce, ale geocachingu se to, myslím, netýká).

Aplikace placené:
* "GeOrg" (cca 120 Kč - off-line)
* "Geocaching" (cca 173 Kč - oficiální aplikace od Groundspeaku)

Já sám používám ke spokojenosti "GeOrg". Kromě toho mám nainstalovaný "Locus" s pluginem, ale ten na geocaching prakticky nepoužívám. Názory na ostatní výše uvedené aplikace lze určitě najít zde na fóru zadáním jejich názvu do vyhledávače.

Jinak existuje ještě spousta dalších aplikací, stačí si na Android Marketu nechat vyhledat heslo "Geocaching": https://market.andro...ing&so=1&c=apps.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama