Přejít na obsah


Fotka

Budapest 2011 - MEGA HUNt (9.9. - 11.9.2011)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 11:57

Budapest 2011 - MEGA HUNt (9.9. - 11.9.2011)

http://coord.info/GC2WBKW

Nechcete někdo zajet do Budapeště na tuto akci? Cesta (autem) + ubytování v hostelu by vyšlo cca na 1800,- Kč/osobu.
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 16:19

rum.burak napsal/a:
Budapest 2011 - MEGA HUNt (9.9. - 11.9.2011)

http://coord.info/GC2WBKW

Nechcete někdo zajet do Budapeště na tuto akci? Cesta (autem) + ubytování v hostelu by vyšlo cca na 1800,- Kč/osobu.

To máš pro dva v autě, při více lidech by to muselo být levnější. Ale já už mám na tu dobu jiný program.
  • 0

#3 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 20:23

Arne1 napsal/a:
To máš pro dva v autě, při více lidech by to muselo být levnější. Ale já už mám na tu dobu jiný program.


To hlavně záleží, jaké se podaří sehnat ubytko - pokud máš tip na nějaké levné, dej vědět...
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 21:58

http://www.booking.c...c516fc16cd972X2
  • 0

#5 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:00

Nechystate se tam nekdo nektery vykend ? Spolecnost vice lovcu by se hodila. Pripadne jake to tam bylo ?
  • 0

#6 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:16

krtci_hledaci napsal/a:
Nechystate se tam nekdo nektery vykend ? Spolecnost vice lovcu by se hodila. Pripadne jake to tam bylo ?

Zajisti auto a jel bych též.

Edit: Hm, on je to jen městský PWT, tak to nevím. Čekal jsem něco jiného.
  • 0

#7 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 8:44

Maďarský event Budapest 2011 - MEGA HUNt dostal od Groundspeaku status Mega-eventu ! Je to super, že se to organizátorům podařilo dotáhnout do tohoto stádia. Kéž by se našlo více podobně "akčních" lidí i zde v ČR... ;) Pokud by se někdo chtěl do něčeho takového pustit, nabízím se jako pomocník. Powertrailů není nikdy dost. Dostalo mě, že Budapest teď vypadá jako jedna velká pevnost. RESPECT !!!
  • 0

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 8:45

Byl tam nekdo? Podle logu to zatim na ME nevypada ani nahodou Je to docela zajimave, myslite, ze jim odeberou ME ikonku, kdyz nedodrzi 500 attendantu? Ono uz will attend logu je docela malo nebo je GS solidarne podpori, protoze v Madarsku neni GC az tak rozvinuty (tusim, ze totiz maji nejakou svoji hru).
  • 0

#9 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 8:58

marram napsal/a:
Byl tam nekdo? Podle logu to zatim na ME nevypada ani nahodou

Je to docela zajimave, myslite, ze jim odeberou ME ikonku, kdyz nedodrzi 500 attendantu? Ono uz will attend logu je docela malo nebo je GS solidarne podpori, protoze v Madarsku neni GC az tak rozvinuty (tusim, ze totiz maji nejakou svoji hru).


Ikonka jim byla uznána na základě úsilí, které vynaložili na pořádání takové "MEGA" akce. I kdyby tam bylo jenom 250 logů, tak už jim ikonku nikdo nevezme. Dle mého názoru je to dobře, protože si ikonu ME vážně zasloužili.
  • 0

#10 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 9:37

Nevíte kolik má tento powertrail keší? Celkem mne to uchvátilo, když jsem viděl kompletně celý Budapešť obtáhnutý... Né, že bych to chtěl odlovit, to raději zůstanu věrný T5 :)
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#11 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 10:45

stonefish.cz napsal/a:
Nevíte kolik má tento powertrail keší? Celkem mne to uchvátilo, když jsem viděl kompletně celý Budapešť obtáhnutý... Né, že bych to chtěl odlovit, to raději zůstanu věrný T5 :)

Jen pro info. Podle zpráv od účastníků megaeventu nejde o powertrail v pravém slova smyslu. Keše jsou natáhnuty na hranicích Budapešti, což je ta přerušovaná čára v mapě...
  • 0
Vložený obrázek

#12 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 11:46

Auto mam, kdyby nas bylo vice muzeme vyrazit, ale rozhodne se nejedna o klasicky trail z auta. Asi bych si vzal sebou kola.
  • 0

#13 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 12:07

Jo tak s kolama bych jel hned. Já se teda hlásím, ale ještě by to chtělo někoho, ať je to levnější.
  • 0

#14 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 12:52

Odkud by se jelo ? A na jak dlouho ? Pokud by to bylo jen trochu možné, jel bych taky !!
  • 0

#15 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 12:56

Ja jsem z Brna, spise jde o to jestli brat kola nebo ne, ja vemu do auta max 2 kola. Byl tam uz nekdo ? Jaky je tam teren ?
  • 0

#16 Houby

Houby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 13:31

Terén v Maďarsku - co bys čekal. Většinou rovinka. U Dunaje kolem 100 m n.m. Jenom na SZ Budapešti menší kopečky (max. 500 m n.m.) Ověř si to v open cyclo map.
  • 0

#17 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 14:31

Zatím jsem nelogoval, ale náš team ve složení OTTO.CZ a Klonx skončil třetí.Pozor! nejedná se o PWT , ale o obrazec ohraničující hranice města Budapešť.To znamená, že třeba jedna keška je na jedné straně dálnice,další na kruháči na výjezdu a další na druhé straně dálnice v křoví a záleží jen na vás, jak se s tím poperete.Možná večer přihodím i nějaké foto.
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#18 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 15:11

Ahoj, hele a jak jte to lovili ? na kolech nebo autem ? Jake jsou zazitky z akce ?
  • 0

#19 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 16:18

Zážitky super.Budapešť je nádherné město.Organizátoři vstřícní a ochotní.Keše mají všechny obtížnosti, to znamená, že i T5 D5.Hodí se lano i baterka.Najeli jsme 100km autem,40km na kole a něco pěšky.Pokud jsme zjistili , že v té oblasti padlo FTF ,plánovali jsme další nedostupnou, kde ještě mohlo FTF vydržet.Kolo se hodí na 100%.I to klìště si na mě málem smlslo. První cena byla Garmin Dakota a plno drobností.
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#20 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 19:54

diky moc, zni to zajimave, a pokud by vyslo pocasi tak kolo by bylo bezva. Jinak nejsou informace jak dlouho tam ty cache vydrzi, kdy pujdou do archivu ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama