Přejít na obsah


Fotka

GC/TB Discover [v0.1.1.10] - GeoGet plugin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
84 odpovědí na toto téma

#81 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 21:33

Takže opraveno, novou verzi na server nahraju, jak to půjde (11.9, po 19:00) - dneska už se na server nepřipojím a zítra máme od rána vyplou elektriku :/ Valicek1
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#82 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 15:02

Tak jsem si stáhl poslední aktualizaci do GG a zkoušel jsem zalogovat těch asi 250 kódů co jsem si přivezl z Megáče a bohužel se mně to nepovedlo :( Přitom dělám vše přesně podle návodu. Geojarry maká asi tak půl hodiny , nakonec mně napíše, že se kromě pěti asi mnou blbě opsaných kódů zalogovalo vše, ale na GC.com mám pořád stejný počet TB a GC jako před spuštěním ... Když pak náhodně ze seznamu nějaký kód zaloguju tak přibude.... Tak fakt nevím, co dělám blbě. Poradí prosím někdo? Asi chyba u mě doma mezi klávesnicí a židlí? :D
  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#83 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 17:54

Lindbergh napsal/a:
Tak jsem si stáhl poslední aktualizaci do GG a zkoušel jsem zalogovat těch asi 250 kódů co jsem si přivezl z Megáče a bohužel se mně to nepovedlo :( Přitom dělám vše přesně podle návodu. Geojarry maká asi tak půl hodiny , nakonec mně napíše, že se kromě pěti asi mnou blbě opsaných kódů zalogovalo vše, ale na GC.com mám pořád stejný počet TB a GC jako před spuštěním ... Když pak náhodně ze seznamu nějaký kód zaloguju tak přibude.... Tak fakt nevím, co dělám blbě. Poradí prosím někdo? Asi chyba u mě doma mezi klávesnicí a židlí? :D


mam uplne stejny problém,... mam skoro pocit, ze k zadnym zmenam nedoslo :(
  • 0

#84 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 20:22

Omlouvám se všem uživatelům, ale verzi 0.1.2.12 jsem nahrál až dneska, dřív jsem to prostě nestihl. Valicek1
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#85 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2013 - 14:04

Valicek1 napsal/a:
Omlouvám se všem uživatelům, ale verzi 0.1.2.12 jsem nahrál až dneska, dřív jsem to prostě nestihl. Valicek1


Tak už to fachá jak má, díky moc! ;)
  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama