Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Zadržování geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 8:00

Zdravím, mám takovou zlý, nepěknou věc. Nemohu se nijak spojit s jedním kačerem, který již přes 5týdnů zadržuje náš geocoin. Již jsem dotyčnému kačerovi přes geocaching poslal 4 zprávy na které nijak nereagoval. Přitom vidím, že kačer za posledních 14dní logoval kešky. Neznáte prosím tedy někdo uživatele miliens? Děkuji S pozdravem StrLan
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1046 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 8:38

Klid, jeden můj TB byl dvakrát discovernutej 4.7. a pak ticho po pěšině. A najednou se objevil včera, tzn. 2 měsíce a 2 dny... Nenaděláš nic. EDIT: A to nemluvím o druhém TB, který má u sebe jedna američanka od 26.5.
  • 0

#3 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 9:07

Strlan buď v klidu,někdy to trvá i rok než coin vymelduješ a nechci tě nijak strašit ale stává se to čím dál častěji že se i ztratí. muze zmizet a objevit se třeba i za rok či dva. A kolik že jsi mu poslal zpráv? já tomu poslednímu takykacerovi poslal 78 mailů než se ledy hnuli. přeju hodně štěstí
  • 0

#4 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1353 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 9:48

Hedgehog_Family napsal/a:
Klid, jeden můj TB byl dvakrát discovernutej 4.7. a pak ticho po pěšině. A najednou se objevil včera, tzn. 2 měsíce a 2 dny... Nenaděláš nic.

EDIT: A to nemluvím o druhém TB, který má u sebe jedna američanka od 26.5.


A to nemluvím o americanovi, kteremu jsem posilal asi 10mejlu a stále drzí muj coin uz od 28/3/11
  • 0
Užívej života...

#5 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 11:03

To mate vice stesti nez my - tri nase TB zmizely z cache bez jedineho logu, ctvrte TB pro jistotu zmizelo i s cache......
  • 0
Monte

#6 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 11:15

hoj, já měl obdobný problém. přes 3 měsíce měl jeden kačer náš GC, na meily nereagovat přitom nové kešky logoval. zkusil jsem mu napsat NOTE do logu jeho GC - taky nic. nakonec jsem si dal tu práci, prošel jeho logy a hledal zda někdy nelovil s někým jiným. Bingo, lovil. Napsal jsem tomu druhému kačerovi a ten odpověděl, že vzkaz předá. Za dva dny byl náš GC v nové keši. přeji hodně štěstí ;-)
  • 0

#7 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2011 - 11:52

altair18 napsal/a:
hoj, já měl obdobný problém. přes 3 měsíce měl jeden kačer náš GC, na meily nereagovat přitom nové kešky logoval. zkusil jsem mu napsat NOTE do logu jeho GC - taky nic. nakonec jsem si dal tu práci, prošel jeho logy a hledal zda někdy nelovil s někým jiným. Bingo, lovil. Napsal jsem tomu druhému kačerovi a ten odpověděl, že vzkaz předá. Za dva dny byl náš GC v nové keši. přeji hodně štěstí ;-)


To je dobrej nápad, to asi vyzkouším. Je pravda, že předtím se taky zdržel u jiného kačera přes měsíc. Tak jsem pátral přes facebook a seznamky a našel, tak poté se taky ledy hly.

Děkuji za inspiraci.

StrLan
  • 0

#8 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 22:03

Tak dnes uživatel Miliens připsal na své konto dalších 7 ulovených keší. Samozřejmě náš geocoin nezalogován. Napsal jsem již pátou zprávu tomuto uživateli. Stále bez odezvy. Již se mi podařilo napsat jednomu uživateli, který byl údajně s dotyčným uživatelem na odlovu jedné kešky, tak snad se upozornění sejde s úspěchem.
  • 0

#9 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 22:17

Tak my už máme rok a čtvrt GC u jednoho američana, bohužel všechny zprávy bez odezvy.:(
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#10 LukeUp

LukeUp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 11 September 2011 - 23:40

Mně taky 2 TB ([tb]TB44P5B[/tb] a [tb]TB3M0Y2[/tb]) zmizely z povrchu zemského, nikdo o nich neslyšel a pravděpodobně už nezbude, než se smířit s tím, že už se neobjeví. Bohužel jejich cesta byla dost krátká.... Člověka to celkem demotivuje poslat něco dalšího, ale nenaděláme nic.:(
  • 0

#11 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:07

My jsme schválně našemu geocoinu nahnali nějaké km, že putoval ještě s námi. Od té doby, co jsme ho pustili do světa, tak moc dál nenaputoval. Holt, co si člověk neudělá sám, to nemá. A co se víc ztrácí? TB nebo GC?
  • 0

#12 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:10

Já tahám Tb z jednoho amíka už skoro rok,ani na jeden vzkaz se neobtěžoval odpovědět,nakonec jsem si ho vyhledala přes Tripadvisor a napsala mu i tam,ale stejně žádná odezva:| nezbývá než doufat,že jednou se zadaří a třeba ho posune dál.
  • 0

#13 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:15

hrabenka73 napsal/a:
Já tahám Tb z jednoho amíka už skoro rok,ani na jeden vzkaz se neobtěžoval odpovědět,nakonec jsem si ho vyhledala přes Tripadvisor a napsala mu i tam,ale stejně žádná odezva:| nezbývá než doufat,že jednou se zadaří a třeba ho posune dál.


Nezkoušelas taky se podívat, kde s někým na nějaké kešce byl? Zkusit zasypat mailem i jeho přátele?

Já uvidím jaká bude odezva, když jsem to teď udělal já. Kdyžtak pošlu i dalším jeho přátelům.
  • 0

#14 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1286 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:29

Amerika je peklo! Jakmile doputuje cestovatel do země svobody, samou radostí zmizí. Vím to od bratra a nekolika dalších kamarádů. Bohužel i můj GC dorazil do Minesoty tak jsem zvědavej. Na druhou stranu mít u sebe nějaký GC nebo TB tři týdny není problém. Spousta keší jsou mikrošky a do spousty bych cestovatele nedal. Jednou jsem měl TB skoro tři měsíce, než jsem našel kešku, kam se vešel. Jindy jsem voložil GC v Děčíně do naprosto bezpečné keše a stejně zmizel. (docela jsem měl tehdá výčitku) Asi nejlepší je svého cestovatele rovnou "oplakat" a mít radost z každé keše, kam se náhodou dostane.
  • 0

#15 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:33

StrLan napsal/a:

hrabenka73 napsal/a:
Já tahám Tb z jednoho amíka už skoro rok,ani na jeden vzkaz se neobtěžoval odpovědět,nakonec jsem si ho vyhledala přes Tripadvisor a napsala mu i tam,ale stejně žádná odezva:| nezbývá než doufat,že jednou se zadaří a třeba ho posune dál.


Nezkoušelas taky se podívat, kde s někým na nějaké kešce byl? Zkusit zasypat mailem i jeho přátele?

Já uvidím jaká bude odezva, když jsem to teď udělal já. Kdyžtak pošlu i dalším jeho přátelům.


Bohužel kešuje minimálně má celkem jen 34 keší,a co jsem tak vyčetla tak maximálně se synem.A keš z které vzal moje TB,tu odlovil v rámci nějaké pracovní akce v Praze.:|
  • 0

#16 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 12 September 2011 - 7:35

Nezná někdo kačera " oldao" taky mi zadržuje geocoin od dubna a na zprávy nereaguje. Totéž kačer "SECERES" zadržuje TB několik měsícu bez reakce:(
  • 0

#17 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2011 - 9:23

Tak už se ledy hly. Sice jsem musel kontaktovat ještě druhého uživatele, který byl společně na odlovu s dotyčným zadržovatelem. Zatím tedy jen zpráva, že upozorní dotyčného, aby nezadržoval, tak uvidíme, jak se věci vyvinou. Každopádně děkuji ještě jednou za nápad.
  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2011 - 9:34

Já mám stejný problém s jedním Polákem. Jednou mi na mail odpověděl, ale stejně se nic nestalo. Už jsem coin označil za ztracený.
  • 0

#19 StrLan

StrLan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2011 - 11:07

Smrk napsal/a:
Já mám stejný problém s jedním Polákem. Jednou mi na mail odpověděl, ale stejně se nic nestalo. Už jsem coin označil za ztracený.


Dá se, kdyby náhodou vrátit zpátky, že není ztracený, kdyby se náhodou zase našel, nebo ho konečně dotyčný pustil dál?
  • 0

#20 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2011 - 11:29

StrLan napsal/a:

Smrk napsal/a:
Já mám stejný problém s jedním Polákem. Jednou mi na mail odpověděl, ale stejně se nic nestalo. Už jsem coin označil za ztracený.


Dá se, kdyby náhodou vrátit zpátky, že není ztracený, kdyby se náhodou zase našel, nebo ho konečně dotyčný pustil dál?


Ano, bez problému, může to udělat jak owner coinu, tak i ten kdo ho někde v keši najde, prostě si ho grabne zpět k sobě.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama