Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#141 bart.etc

bart.etc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2012 - 15:53

Ahoj pečlivě jsem pročetl předešlé a dovolím si napsat svou zkušenost. V minulosti mi na C6 fungovalo vše bez problémů, ale po čase a změnách na GC už ne a nová instalace nebyla možná na můj telefon, protože již nebyl podporován. V minulých dnech jsem provedl aktualizasi telefonu na Ovi a už mi šlo nainstalovat i CM. Přihlášení proběhlo jak je výše psáno ve vyskočeném okně do kterého stačilo zadat můj účet a heslo u GC a od té doby vše funguje na 100%. Jen pro úplnost, jsem PM a možná proto to načítá neomezeně.
  • 0

#142 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 7:25

ahoj, jak mohu videt v csche me kesky na mape?
  • 0

#143 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 10:18

Jak mohu do mapy cache me dostat kešku ?
  • 0

#144 Looky

Looky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 19:47

Stáhnul jsem si Cacheme na mojí Nokii 5530, kterou používám společně s GPS modulem a po spuštění aplikace trvá každá reakce aspoň minutu, celé je to šíleně zpomalené. Nevíte někdo jestli existuje nějaká funkční verze?
  • 0

#145 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 21:16

to chose44: musíš si v Option zvolit toho správného providera - Gclive - pak se ti zobrazí v pravém horním rohu refreshšipky, na ně klikneš a máš tam keše to Looky: vše je značně relativní. Mnoho záleží na volné paměti v mobilu, kolik toho máš spuštěnýho, a taky na rychlosti tveho internetového připojení. Pokud máš vyčerpaný FUP tak taky třeba týden. B) Mi to běhá přiměřeně výkonu mobilu. pokud ale spustím třeba OVI mapy s 500 body tak klidně minut i několik. :o
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#146 Looky

Looky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2012 - 21:29

N.o.e. : Asi jsi na to kápl. Stahoval jsem tu aplikaci před mobil a během stahování jsem vyčerpal svůj limit a omezili mi rychlost internetu. Zkusím co to udělá až budu mít zase plnou rychlost :)
  • 0

#147 Looky

Looky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 15:55

Tak bohužel tím internetem to nebylo. Aplikace působí strašně zasekaně - "zmáčknu" nějaké tlačítko a aplikace reaguje tak s 30 vteřinovým zpožděním :/
  • 0

#148 hyvet

hyvet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 6:45

Řeším problém s přihlášením na geocaching.com v aplikaci cacheme. Opakovaně se mi to nedaří a nevím, proč. Mám Nokii C7. Zadám přihlásit, načítá se to a pak přístroj zahlásí, že přihlášení neproběhlo. Když už jsem investovala pade, tak bych to chtěla rozchodit. Zkoušeli jsme stejný program naistalovat do jiné Nokie C7 a tak chodí vše jak já. Nemáte někdo nějaký nápad, ja na to?
  • 0

#149 VZAL team

VZAL team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2012 - 13:35

Ne vlastní vinou jsem se dostal k Nokia E7 (Belle) a nainstaloval na ni CacheMe 0.9.3. Z programu jsem vyloženě nadšený: stahuje keše (PM), zobazuje na mapě to co potřebuji a i ta šipka (kompas) ukazuje kam má. Jen tam nemohu dostat Google mapy - nabízí mi jen "osm", "cloudmade" a "nokia". Poradíte?
  • 0

#150 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2012 - 12:06

Bohužel Google mapy tam nejspíš nedostaneš. V ČR je to však úlně zbytečný. Někde jsem četl, že Google pro ČR stejně používá mapy z Mapy.cz Používám (CacheMe+OVI maps+apl. mapy.cz v mobilu) navíc jsou tam i turistický, který Google neumí. Stejně k tomu používáš internet, tak je snad jedno kam se připojíš. Googla v ČR jsem úplně vynechal* B)
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#151 krtajura

krtajura

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2012 - 12:24

Prosím nekoho o radu. Zakoupil jsem na ovi obchod aplikaci cacheme. Nainstaloval jsem, spustí se ale vůbec nic to nedělá. Jenom naskočí nahoře ve žlutém poli hláška "GcLive: Otevíram prohlížeč pro autorizaci" a nic. Jenom šedá obrazovka s ikonami a pořád to jakovy něco načítá. Nokia N8 symbian Belle díky za info
  • 0

#152 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 19:32

Musíš mít povolený cookies a překryvná okna. Pak by to mělo proběhnout bez problému. Ev. se podívat na GC.com autorizované aplikace.
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#153 krtajura

krtajura

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2012 - 8:56

To je právě ten problém že mám okna i cookies povoleny
  • 0

#154 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2012 - 21:30

Na své N5800 jsem byl nucen aktualizovat FW z v50 na v60, hlavně kvůli správě paměti C: které byl kritický nedostatek. Znovu jsem musel nainstalovat CacheMe a s autorizací nebyl jediný problém. Vyskočila druhá záložka na Nick, ten jsem potvrdil a vše začalo běžet bez problému. Jenže ten můj Symbian v60 není to samé co Belle a v tom může být problém. Zkus stránky autora (viz výše), třeba tam bude něco kloudnýho. Když by se tu vyjádřil někdo s N8 asi by to bylo lepší. B)
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#155 Hozna

Hozna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 14:56

Ach jo, od poslední aktualizace všechno běhalo výborně. Dneska jsem ale zapnul Cacheme a hodilo mě to rovnou ma stránky GC.com abych se přihlásil a tak jsem to proved. Bohužel se jen načte mapa a kešky nikde :o( Při zapnutí tam naskočí:"Unable to retrieve user profil" Má někdo nějakou radu ? Díky moc. Jsem premium member
  • 0

#156 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 21:14

Hozna napsal/a:
Ach jo, od poslední aktualizace všechno běhalo výborně. Dneska jsem ale zapnul Cacheme a hodilo mě to rovnou ma stránky GC.com abych se přihlásil a tak jsem to proved. Bohužel se jen načte mapa a kešky nikde :o( Při zapnutí tam naskočí:"Unable to retrieve user profil" Má někdo nějakou radu ? Díky moc. Jsem premium member

Je to sice "drahá" rada, ale kup si android. Já to udělal a jde mi konečně lehko ;) když nejelo cacheme, byl jsem v háji, teď mám více appinek a jsem na vrcholu blaha.
  • 0

#157 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2012 - 23:41

Je fakt, že to dneska zlobí. Včera bez problémů a dnes to přehazuje na autorizaci na GC.com. Něco podobnýho jako z GSAK nebo GG povolit (autorizovat) live. Hlavně to chce rychlejší přístup na net. Pravděpodobně tomu dělá potíže přeskakování mobilní IP. Nejspíš soudruzi v USA udělali nějaký tichý aktualizace a tím to celý zase rozmr.... :@
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#158 Nevenna

Nevenna

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 20:19

Tenhle problém mám tady, na wifině mně cacheme normálně jede... Pro změnu "Host not found"
  • 0

#159 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 21:31

To se sem tam stane i mě. Vypadá to na překročení nějakýho počtu dotazů přes API. Nebo taky někdy slabým signálem. A vždycky, když to nejvíc potřebuju. Většinou stačí počkat a pak to jede. (15min, hodinu, i víc, jak kdy)
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#160 krtajura

krtajura

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2013 - 9:05

Zdravím, po nějaké době, kdy mi Cache me vůbec nefungoval, jse jej náhodně spustil a ono to šlo všechno tak jak má. Jenomže teď zase nic. když ho spustím, tak se mi načte mapa, ale jen takový malý výřez, o keších ani vidu ani slechu. A někdy na mě vyskočí hláška "GC live Chyba:Socket operation time out" Nevíte náhodou co s tím? Nokia N8, Symbian Belle
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama