Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

geohashing


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 DeDeCzech

DeDeCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 14:27

Je to přesně tak. Dow Jonesův Index je použit, protože je snadno dostupný a nikdy není přesně stejný. V algoritmu slouží pro zajištění nepředvídatelnosti souřadnic. Každý den se používá jeho hodnota při otevření burzy (tj.ve 14:30 resp. 15:30 našeho času). Výjimkou jsou dny, kdy se na burze neobchoduje, pak se bere DJIA z posledního pracovního dne. Lovy v soboty, neděle a svátky jsou tak zvýhodněné, protože souřadnice jejich míst jsou známé už od předchozího pracovního dne. Je tak více času na přípravu nebo možnost se domluvit na mírném posunu, pokud je cílový bod na absolutně nedostupném místě.
  • 0

#22 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2011 - 21:56

Díky za tabulku, to je to pravé.
  • 0

#23 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 6:33

Ahoj všem, tak jsem s geodashingem zápasil včera asi 2 hodiny a stejně mi to nevychází. Na Androidy existuje aplikace, do které se zadá datum a souřadnice jsou na světě. Dvě tyto keše jsou již také v Brně. Lovu zdar. LD
  • 0

#24 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:18

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
tak jsem s geodashingem zápasil včera asi 2 hodiny a stejně mi to nevychází. Na Androidy existuje aplikace, do které se zadá datum a souřadnice jsou na světě. Dvě tyto keše jsou již také v Brně.
Lovu zdar. LD


Neplést geodashing a geohashing :-D Jinak se nemusí ani nic instalovat na Android, dá se to udělat i online na netu.
  • 0

#25 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:35

motty.rt napsal/a:

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
tak jsem s geodashingem zápasil včera asi 2 hodiny a stejně mi to nevychází. Na Androidy existuje aplikace, do které se zadá datum a souřadnice jsou na světě. Dvě tyto keše jsou již také v Brně.
Lovu zdar. LD


Neplést geodashing a geohashing :-D Jinak se nemusí ani nic instalovat na Android, dá se to udělat i online na netu.

To by me zajimalo kde. Nastroj, na ktery jsem narazil, nema DOW data pred 1.1.1970.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#26 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:39

fotrik napsal/a:
To by me zajimalo kde. Nastroj, na ktery jsem narazil, nema DOW data pred 1.1.1970.

Zkus tohle.
  • 0

#27 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2011 - 9:41

Ha, diky!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama