Přejít na obsah


Fotka

Filtry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 23:52

Chtěl jsem si vyfiltrovat jen keše bez waypointů. Když jsem na posledním tabu zakliknul Nezobrazovat waypointy, zmizely mi ze seznamu i některé keše, které vůbec waypointy neměly. Alespoň jedna určitě, zjistil jsem to, když jsem na ní šel. Teď to zkouším a nedaří se mi to vyfiltrovat tak jak chci. Jo, a když jsem to dal Nezobrazovat waypointy, zůstaly mi tam Final waypointy, což je asi v pořádku, protože chci při exportu posunout souřadnice na final waypoint. Důvod - na waypointy se nenavigui a nelze na ně jít přes menu Hledání pokladů, tak jsem chtěl exportovat jen keše a waypointy nahrát jako POI. To se mi sice podařilo, ale nějaké keše se mi nenahrály. Konkrétně GC345HA. Potřebuju to takto řešit, mám plno vlastních trasových bodů a za chvíli bych se tam už s waypointy nevešel.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 6:35

tak jsem to zkusil, a funguje to v naprostrem poradku. Zalozka "waypointy" ovlivnuje jen to, co se nakonec prida do seznamu. Kdyz dam bez waypointu,tak vidim jen kesky bez waypointu, lhostejno jestli je mely nebo ne. Ted jsem to zkusil, a funguje to jak ma. Spise to na mne dela dojem, jako by sis neco nastavil i v zalozce "podle waypointu". Ta se uplatni jako filtrovaci podminka, i kdyz waypointy nezobrazujes.
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 8:43

Díky, bylo to tak.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka