Přejít na obsah


Fotka

Praha a okolí - T5 (lov extrémních keší)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 20:55

akryx napsal/a:
Krizek GC2Y90M se mi nelibil, hezci lezeni je treba na GC303E2 nebo GC2EA93.


on ten krizek je s lanem spis za trest.
  • 0

#22 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 23:00

Pěkně se nám to tu rýsuje. Podle reakcí to vidím, že bych začal s T5 v Šárce :) .... Ještě zjistím jak to mám s volnem a vyrazíme....
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#23 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 6:07

Pokud by ses dneska chtel vydat do Sarky, sel bych rad, dokud je teplo a sucho. Muzu vzit veci pro dva a bude to hotove za chvilku.
  • 0

#24 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 7:08

T5 v Šárce mám sice odlovenou, ale jestli budu mít čas, tak bych se určitě přišel podívat.
  • 0

#25 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 8:43

Ahoj, o něčem takovém jsem už uvažoval. Mohu nabídnout jen přiměřenou fyzičku a žádné zkušenosti s lezením, ale každý nějak začínal a musel se to naučil, že jo ... ;)
Přidám se velmi rád. Nechcete začít na rozcvičení s Vyšehradskými jezdci (http://coord.info/GC136TA)? Už je mám a nejsou nijak extra těžké, ale je to IMHO dobrá keš na úvodní protažení těla, seznámení se a třeba ukázání základů práce s horovybavením, než se pustíme na Pražskou pětku a podobné těžší.
Co myslíte?
... ale jinak klidně tu Šárku vyrazím, abych nebyl za sraba! :D
  • 0

#26 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 9:40

Ahoj, já bych se taky dost ráda přidala - viz předchozí příspěvek, jsem na tom tak zhruba podobně. Můžu? ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#27 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 11:50

Nešel by někdo dnes do Šárky na tu T5? Já ji sice mám odlovenou, ale klidně si ji dám znovu.
  • 0

#28 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 11:55

radek61 napsal/a:
Nešel by někdo dnes do Šárky na tu T5? Já ji sice mám odlovenou, ale klidně si ji dám znovu.


Pokud vše vyjde tak bychom tam dnes mohli vyrazit... Ještě dám vědět...
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#29 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:23

Po rychlé domluvě, vyrazíme dnes na Pražskou pětku - Šárku... Dostal jsem v práci vlno a je třeba využit krásného počasí... Sraz je dnes v 18:00 u McDonalda v Šárce. Kdo má vybavení nechť jej vezme, neboť pokud nás bude více jak 4 bude odlov trvat delší čas a né všichni tam můžou být dlouho ;)
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:45

Doc Bogeyman napsal/a:
Nechcete začít na rozcvičení s Vyšehradskými jezdci (http://coord.info/GC136TA)? Už je mám a nejsou nijak extra těžké, ale je to IMHO dobrá keš na úvodní protažení těla, seznámení se a třeba ukázání základů práce s horovybavením, než se pustíme na Pražskou pětku a podobné těžší.


asi na ukazování a seznamování s lezením bych si vybral klidnější místo než rušné nábřeží ;).

ta šárka - pokud nebudete slaňovat, ale uděláte si horní jištění, je na lezení zdola docela pohodlná. tam bude na ukázání větší klid. a ještě lepší na seznamování bych viděl "skalku u řeky" - několik zajištěných cest pro postupové jištění, není to tak vysoké, dá se bokem vylézt nahoru a udělat horní jištění nebo k ní prostě slanit .... místa je dole na postávání hafo ... dá se tam prostě ukázat ledacos i třebas jumarování pro stromovky ....
  • 0

#31 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:58

Dain a Olik napsal/a:
ta šárka - pokud nebudete slaňovat, ale uděláte si horní jištění, je na lezení zdola docela pohodlná. tam bude na ukázání větší klid. a ještě lepší na seznamování bych viděl "skalku u řeky" - několik zajištěných cest pro postupové jištění, není to tak vysoké, dá se bokem vylézt nahoru a udělat horní jištění nebo k ní prostě slanit .... místa je dole na postávání hafo ... dá se tam prostě ukázat ledacos i třebas jumarování pro stromovky ....


Rád se nechám vzdělat, ale dnes to je na mne moc narychlo. :( Nicméně až někdy někdo zkušenější půjde lézt (nejlépe o víkendu) a dá sem zprávu s jistým předstihem, rád se přidám a můžu si i opatřit základní vybavení.
  • 0

#32 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 13:02

stonefish.cz napsal/a:
Po rychlé domluvě, vyrazíme dnes na Pražskou pětku - Šárku... Dostal jsem v práci vlno a je třeba využit krásného počasí...
Sraz je dnes v 18:00 u McDonalda v Šárce.

Kdo má vybavení nechť jej vezme, neboť pokud nás bude více jak 4 bude odlov trvat delší čas a né všichni tam můžou být dlouho ;)


Od McDonalda je to dost daleko, ideální přístup je z druhé strany z Nebušic. Můžeme se ale sejít u toho Donalda a pak přejet. Pár lidí mužu vzít do auta.
  • 0

#33 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 13:20

Jak pise Dain --- Vysehradsti jezdci jsou na lezeni s lanem uplne nevhodny --resp. tak na rane, ze se tam nikdo nic nenauci. Tam je lepsi rychla operace s 3 metrovym zebrikem nebo jeste lepe za sera (tesne pred setmenim) uplne bez niceho. Da se to tak bez vetsich problemu.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#34 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 14:29

stonefish.cz napsal/a:
Sraz je dnes v 18:00 u McDonalda v Šárce.

Budu tam. Mám už sice odloveno, ale rád se podívám znova.
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 15:01

radek61 napsal/a:

Od McDonalda je to dost daleko, ideální přístup je z druhé strany z Nebušic. Můžeme se ale sejít u toho Donalda a pak přejet. Pár lidí mužu vzít do auta.


to je opravdu velka streka.
jestli jedete autem, tak jak pise radek http://mapy.cz/#x=14...město Praha&u=m
tady zaparkuje nekolik aut. pak kousek po ceste a cca po 50 metrech uhnout vlevo na pesinu. dovede vas az nad kes - celkem kolem 350m.
  • 0

#36 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 15:55

Tak to jsem bez šance. Výzvy jsem si všiml pozdě a jít tam v bílé košili s notebookem přes rameno asi nebude úplně optimálni :). Tak vám budu držet palce a tiše závidět.
  • 0

#37 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:18

mtauf napsal/a:
Tak to jsem bez šance. Výzvy jsem si všiml pozdě a jít tam v bílé košili s notebookem přes rameno asi nebude úplně optimálni :). Tak vám budu držet palce a tiše závidět.


Jsem na to zhruba podobně. Jak dopadl event?
  • 0

#38 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:22

Doc Bogeyman napsal/a:

mtauf napsal/a:
Tak to jsem bez šance. Výzvy jsem si všiml pozdě a jít tam v bílé košili s notebookem přes rameno asi nebude úplně optimálni :). Tak vám budu držet palce a tiše závidět.


Jsem na to zhruba podobně. Jak dopadl event?


Taky tak... pro mě jsou některé dny v týdnu "zabité" předem, a i jinak potřebuju vědět trošku víc dopředu. ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#39 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 11:07

Doc Bogeyman napsal/a:

mtauf napsal/a:
Tak to jsem bez šance. Výzvy jsem si všiml pozdě a jít tam v bílé košili s notebookem přes rameno asi nebude úplně optimálni :). Tak vám budu držet palce a tiše závidět.


Jsem na to zhruba podobně. Jak dopadl event?


Za me fajn - kratka, bleskova akce a navic se nikdo nezranil.
Tesim se na priste.
Diky.
  • 0

#40 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 8:41

Tak co nás čeká tento týden? Do středy asi bude pršet, tak bychom mohli něco na člunu, kde to nevadí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama