Přejít na obsah


Fotka

Hromadné zobrazení kešek do mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2006 - 22:17

Ahoj,
poradíte prosím, jak zobrazit větší množství vybraných kešek do nějaké rozumně vypadají mapy, která by pak šla i tisknout? Máte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Jde mi o českou a slovenskou republiku.
Chci jet na autočundr a mít u sebe mapu s přehledem kešek, podle které bych cestu místy poupravil :-)
Díky, čao, eMPík
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2006 - 0:46

Ahoj,
poradíte prosím, jak zobrazit větší množství vybraných kešek do nějaké rozumně vypadají mapy, která by pak šla i tisknout? Máte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Jde mi o českou a slovenskou republiku.
Chci jet na autočundr a mít u sebe mapu s přehledem kešek, podle které bych cestu místy poupravil :-)
Díky, čao, eMPík

Caves, Slovensko skus pozriet tu. Asi budes sklamany, ta mapa je "zamlzena" kvoli copyrightom, ale na zakladny prehlad co-kde je a kolko toho je celkom staci. Alebo potom jej podcelky, v kombinacii s automapou sa da fajn orientovat.
:)) heh, uz vidim ako hi-tec typci ohrnaju nosom, ale radim ako viem;)Riki
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2006 - 10:13

Ahoj,
poradíte prosím, jak zobrazit větší množství vybraných kešek do nějaké rozumně vypadají mapy, která by pak šla i tisknout? Máte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Jde mi o českou a slovenskou republiku.
Chci jet na autočundr a mít u sebe mapu s přehledem kešek, podle které bych cestu místy poupravil :-)
Díky, čao, eMPík

Zdar, osobně používám mapy z mapy.cz. Pro určitou oblast je to ideální a kešky si tam zanesu fixem. Pro větší oblast je možné skočit na google mapy, zoomuješ do přijatelné podoby a vyjde ti třeba toto http://www.geocachin...58&lng=16.59585
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka