Přejít na obsah


Fotka

14.10 - Démoni noci


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
144 odpovědí na toto téma

#101 petrsms

petrsms

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:10

ok, z DC budeme vyrážet cca v 19:15, už se těšíme... :-)
  • 0

#102 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:15

Taky už mám všechno nachystaný a budu ve 20 hodin na úvodkách. Už se těším. Jemom škoda, že už nemám žádný CWG, vapadá to že tam bude pěkná burza. No aspoň budu machrovat se svým T5 geocoinem.
  • 0

#103 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:26

radek61 napsal/a:
Taky už mám všechno nachystaný a budu ve 20 hodin na úvodkách. Už se těším. Jemom škoda, že už nemám žádný CWG, vapadá to že tam bude pěkná burza. No aspoň budu machrovat se svým T5 geocoinem.


Jasan, ten je moooc pěknej... dá se discovertnout znovu?:D:D
  • 0

#104 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:28

Takže ještě furt nemám ten proviant, ale zato jsme zakoupil nový geocoin který pude do keše :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#105 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:35

Proviant už mám :-) A coiny koupené v Nebílovech už jsou nastrkané do keší :-) Koupit nový a aktivovat ho už nestihnu.
  • 0

#106 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:41

Sedmitecka napsal/a:

radek61 napsal/a:
Taky už mám všechno nachystaný a budu ve 20 hodin na úvodkách. Už se těším. Jemom škoda, že už nemám žádný CWG, vapadá to že tam bude pěkná burza. No aspoň budu machrovat se svým T5 geocoinem.


Jasan, ten je moooc pěknej... dá se discovertnout znovu?:D:D

Určitě ho můžeš discovertnout kolikrát chceš
  • 0

#107 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:41

teda sedmitecko... psal jsem ti sms a emal:ú)) ty semnou nemluvis:) nebo si tak natesena ze radeji neodepises.)))))))))))):P
  • 0

#108 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:43

jinak mám 3 piva stačí to?,,???? ,,,???
  • 0

#109 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:51

TerZdeK napsal/a:
jinak mám 3 piva stačí to?,,???? ,,,???


1,5 litráky? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#110 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:58

TerZdeK napsal/a:
jinak mám 3 piva stačí to?,,???? ,,,???


Pokud ti to udělá radost, tak mám pár lahváčů v autě a tím že řídím tak je nevyužiji :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#111 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:03

:)))) hhihi no já bych víc neunes mám jen krosnu)) a ty pít nebudeš vubec a kdo teda semnou?
  • 0

#112 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:08

No já nemohu, i když ani nevíš jak rád bych ... Ale on se určitě někdo najde... Bude 6 řidičů a jede nás 16 :-). Mimochodem, po návratu z nákupu coinu, vyzvednutí suků a výroby razítka jsem se do teď bavil sáčkováním CWG a teď vyrážím pro proviant. Dnes jsem opravdu efektivní. Ježiš ať už je 6 :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#113 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:14

TerZdeK napsal/a:
teda sedmitecko... psal jsem ti sms a emal:ú)) ty semnou nemluvis:) nebo si tak natesena ze radeji neodepises.)))))))))))):P


hih..jsi vychytal zrovinka mezifázi:D:D:D
sms vyřešeny, ale email nedorazil:o
  • 0

#114 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:16

Jelca napsal/a:
No já nemohu, i když ani nevíš jak rád bych ... Ale on se určitě někdo najde... Bude 6 řidičů a jede nás 16 :-).

Mimochodem, po návratu z nákupu coinu, vyzvednutí suků a výroby razítka jsem se do teď bavil sáčkováním CWG a teď vyrážím pro proviant. Dnes jsem opravdu efektivní. Ježiš ať už je 6 :-)


:D:D:D koukám, že z Tebe by měl zaměstnavatel radost... ještě že si seš sám sobě šéfem;)

A co coin s jelenem? Ještě není?:)
  • 0

#115 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:25

Ne ne, to bude muset počkat. Jednak nestíhám :-) a jednak jsem nepotkal rytectví a v neposlední řadě, se budu muset trošku uklidnit, po dnešní návštěvě pár obchodů s nejnutnějšími věcmi (UV, CWG, GC telpé ponožky, baterie, nové razítko, nové botky na zimu, nová lahev na pití (teda 2 lahve, jedna kovová na pití a jedna plastová jen na vodu) a tak) jsem v tom zas za 6000 :-) což společně s předchozími 14 dny dělá > 20 000 čistě do geocachingu ... sakra kde je to vlákno kde někdo psal, že je to levná zábava? :-) Při tomhle tempu si budu muset brzo najít vedlejšák, což nevím jak udělám když i v jedné práci nestíhám, protože tisknu listingy a sáčkuju CWG. Myslím že jsem závislí :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#116 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:29

Jelca napsal/a:
Ne ne, to bude muset počkat. Jednak nestíhám :-) a jednak jsem nepotkal rytectví a v neposlední řadě, se budu muset trošku uklidnit, po dnešní návštěvě pár obchodů s nejnutnějšími věcmi (UV, CWG, GC telpé ponožky, baterie, nové razítko, nové botky na zimu, nová lahev na pití (teda 2 lahve, jedna kovová na pití a jedna plastová jen na vodu) a tak) jsem v tom zas za 6000 :-) což společně s předchozími 14 dny dělá > 20 000 čistě do geocachingu ... sakra kde je to vlákno kde někdo psal, že je to levná zábava? :-) Při tomhle tempu si budu muset brzo najít vedlejšák, což nevím jak udělám když i v jedné práci nestíhám, protože tisknu listingy a sáčkuju CWG. Myslím že jsem závislí :-)


Neboj, ono se to časem uklidní:D vlastní zkušenost.. a hlavně, už budeš mít komplet výbavu a budeš se vážně už jen bavit;)
  • 0

#117 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:32

A to pořád nemám toho Oregona co jsme si vyhlédl ... Ale ten bude muset počkat na další výplatu ... Stejně jako PM čelnství :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#118 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:51

Jelca napsal/a:
A to pořád nemám toho Oregona co jsme si vyhlédl ... Ale ten bude muset počkat na další výplatu ... Stejně jako PM čelnství :-)


Neboj, on počká:D
a PMko? však se nic neděje, není to nutnost:D
  • 0

#119 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 14:04

Už jen tři hodiny...
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#120 juhele

juhele

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 15:23

Vse uz je pripraveno a zbaleno v 18:07 nam jede MHD a v 18:44 statak takze za dve hodky vyrazime :D CWG bohuzel nemame ale bereme sebou jedno netradicni a ojedinele TB ;) PS: na to pivko sam urcite nezustanes.... :D:D:D:D:D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama