Přejít na obsah


Fotka

Kačerka hledá kačera na lovení :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#141 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:55

Tak koukam, ze by se hodilo, kdyby mel vlastni listing kazdej. Docasne deaktivovan, georubutek k dispozici o vikendech, hint - neodolam steaku a pod. :)
  • 0

#142 JohnyLewis

JohnyLewis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:04

A co nějaká geoSpolečnice na Domažlicku? Sice mám většinu soloodlovů, ale nějak už to solo není ono...
  • 0

#143 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:04

Jéééé, děkuji za príma bezva oddychové vlákno!!:D Dobře jsem se u něj pobavila B) Parádičko pro dnešní den B. Holt většina z nás nemá občas s kým lovit - vy tam v Čechách jste aspoň koncentrovanější než my zde na severu Moravu:(
  • 0

#144 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:22

Slanecek napsal/a:
Tak koukam, ze by se hodilo, kdyby mel vlastni listing kazdej. Docasne deaktivovan, georubutek k dispozici o vikendech, hint - neodolam steaku a pod. :)


Zajimavy by asi byly i ty logy od nalezcu. Mohla bys dostat favorite bodik, pochvalnej log ze si to kacer uzil a doporucuje ostatnim, ale taky treba jen dik za bod. V horsim pripade Needs maintenance, nebo dokonce v nejhorsim i NA B) Pak bys skoncila na Trhacove seznamu mumii jen pro otrle (teda pokud by te rovnou neodstranili z terenu)
  • 0

#145 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:40

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
A na Pardubicku by se nejaka geoSpolecnice nenasla ? Do Prahy se sice obcas dostanu ale vetsinou neni moc casu:( Pritelkyni to uz taky moc nebavi a navic ted odjela na delsi cas do Anglie tak nemam s kym lovit :(

He he a proc spolecnice a ne spolecnik? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#146 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:44

Modrak napsal/a:
[Pak bys skoncila na Trhacove seznamu mumii jen pro otrle (teda pokud by te rovnou neodstranili z terenu)


Mám dva seznamy - mrtvé, a přece živé a pak ty doopravdy mrtvé. Ale to už je chápáno psychology jako úchylka http://cs.wikipedia....wiki/Nekrofilie! No fuj, to jsme se dostali daleko…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#147 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:51

Trhac napsal/a:
No fuj, to jsme se dostali daleko…


Včera v prdlém filmu v TV:
"máma mi umřela v 9 letech"
"ale vždyť jsi říkal, že jsi s ní bydlel do dvanácti"
"jo, to jo..."
  • 0

#148 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:02

Tak se tu bavte :-D Jdu si dát inzerát do seznamky :-)))):P:p
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#149 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:19

S474N napsal/a:

He he a proc spolecnice a ne spolecnik? :D:D


Studuju obor, kde je koncentrace kluku vice nez vysoka a podil zadanych je naopak velmi mizivy a tak neustale posloucha o tom jak je nekdo "kunda" "stabajzna" resi se kerej wallpaper je na plose lepsi jestli z maxima nebo z lea ne dekuju. Chci si zakesovat odpocinout provetrat se a navic par geospolecniku tu uz znam, problem je v tom ze maj vetsinou vykesovano vsechno v okoli 20 km takze s nema muzu tak maximalne na ftf :D Takze idealne studentka kera tu lovi a nema vsechno vyloveny a ma pripadne inliny abysme mohli treba na multinku pod kunku a v neposledni rade tohle teme zakladala slecna tak sem se taky pridal na shaneni slecny :D
  • 0

#150 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:20

Modrak napsal/a:

Slanecek napsal/a:
Tak koukam, ze by se hodilo, kdyby mel vlastni listing kazdej. Docasne deaktivovan, georubutek k dispozici o vikendech, hint - neodolam steaku a pod. :)


Zajimavy by asi byly i ty logy od nalezcu. Mohla bys dostat favorite bodik, pochvalnej log ze si to kacer uzil a doporucuje ostatnim, ale taky treba jen dik za bod. V horsim pripade Needs maintenance, nebo dokonce v nejhorsim i NA B) Pak bys skoncila na Trhacove seznamu mumii jen pro otrle (teda pokud by te rovnou neodstranili z terenu)


Tak zas je to vyzva, ze. At se kacerky udrzujou. :)
Do stoky s perfektnim make upem a v malych vecernich.
  • 0

#151 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:32

DATaTEAM napsal/a:
Tak se tu bavte :-D Jdu si dát inzerát do seznamky :-)))):P:p


Hlavně nezminuj geocaching, jinak se odpovědi nedočkáš :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#152 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:36

To jsem uz zjistila, jsem totiz divna, mam rada auta, pracuju mezi autama, hraju hry na pc, na serialy a filmy koukam jedine v originale a o vikendech osahavam lavicky a nebo lezu nekam, kam se normalni clovek nekoukne. Jeden pan mi dokonce doporucil psychiatra, ze tohle neni normalni:) asi neni )ol
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#153 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:38

No vidíš... tak se neztrapnuj jinde, kdy tu je to správné místo, kde najdeš pochopení. (a samce v říjnu tak nějak přetrpět) Třeba se z toho něco zajímavého vyklube ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#154 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:10

Modrak napsal/a:

Zajimavy by asi byly i ty logy od nalezcu. Mohla bys dostat favorite bodik, pochvalnej log ze si to kacer uzil a doporucuje ostatnim, ale taky treba jen dik za bod. V horsim pripade Needs maintenance, nebo dokonce v nejhorsim i NA B) Pak bys skoncila na Trhacove seznamu mumii jen pro otrle (teda pokud by te rovnou neodstranili z terenu)


Tak totok nemá chybu:D:D:D
  • 0

#155 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:15

DATaTEAM napsal/a:
To jsem uz zjistila, jsem totiz divna, mam rada auta, pracuju mezi autama, hraju hry na pc, na serialy a filmy koukam jedine v originale a o vikendech osahavam lavicky a nebo lezu nekam, kam se normalni clovek nekoukne. Jeden pan mi dokonce doporucil psychiatra, ze tohle neni normalni:) asi neni )ol


Jako, né že bych chtěla dělat dohazovačku, ale už od úplného začátku se tu Jelca snaží seč může, stále upozorňuje, že on by byl ten pravý a ono pořád nic??? No tááák.. dej mu šanci;)
  • 0

#156 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:29

Hezké vlákno :-) A taky bych si chtěla přečíst ten happyend :-) Tak snad nezapadne do zapomnění ;-)
  • 0

#157 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:31

DATaTEAM napsal/a:
Tak se tu bavte :-D Jdu si dát inzerát do seznamky :-)))):P:p


Do ktere? At ti mohu odpovedet :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#158 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:33

Sedmitecka napsal/a:

DATaTEAM napsal/a:
To jsem uz zjistila, jsem totiz divna, mam rada auta, pracuju mezi autama, hraju hry na pc, na serialy a filmy koukam jedine v originale a o vikendech osahavam lavicky a nebo lezu nekam, kam se normalni clovek nekoukne. Jeden pan mi dokonce doporucil psychiatra, ze tohle neni normalni:) asi neni )ol


Jako, né že bych chtěla dělat dohazovačku, ale už od úplného začátku se tu Jelca snaží seč může, stále upozorňuje, že on by byl ten pravý a ono pořád nic??? No tááák.. dej mu šanci;)


Dík Pavlíno, máš to u mě :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#159 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:33

Jelca napsal/a:

DATaTEAM napsal/a:
Tak se tu bavte :-D Jdu si dát inzerát do seznamky :-)))):P:p


Do ktere? At ti mohu odpovedet :-)


Tok-Tok? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#160 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:42

Jelca napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:

DATaTEAM napsal/a:
To jsem uz zjistila, jsem totiz divna, mam rada auta, pracuju mezi autama, hraju hry na pc, na serialy a filmy koukam jedine v originale a o vikendech osahavam lavicky a nebo lezu nekam, kam se normalni clovek nekoukne. Jeden pan mi dokonce doporucil psychiatra, ze tohle neni normalni:) asi neni )ol


Jako, né že bych chtěla dělat dohazovačku, ale už od úplného začátku se tu Jelca snaží seč může, stále upozorňuje, že on by byl ten pravý a ono pořád nic??? No tááák.. dej mu šanci;)


Dík Kláro, máš to u mě :-)


A já taky? když už se tu tak snažím????:D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka