Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 5.10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 0:34

Changes made from version 5.00 to 5.10: [GCD]

Improvements to the geocaching experience. See TrailTech ( http://garmin.blogs....geocaching.html ) for more information.
Fixed a potential hang on startup when importing large numbers of waypoints, tracks, routes, or geocaches
Fixed issue with very long geocache descriptions
Fixed shutdown when reviewing certain geocache descriptions
Fixed issue where the photo orientation would be incorrect in the photo viewer
Fixed potential shutdown while scrolling through Garmin Connect photos
Fixed issue where some auto-archived tracks would be named in English regardless of user language
Fixed bug that could cause some geocaches to not import

Info zde

Doporučuji přečíst si upozornění pro případ, že používáte BaseCamp a přecházíte z verze nižší než 4.80 !
  • 0

#2 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 6:38

k čemu je to dobré?
  • 0

#3 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 6:56

Olii05 napsal/a:
k čemu je to dobré?


Fixed a potential hang on startup when importing large numbers of waypoints, tracks, routes, or geocaches

Tak tohle si mi občas stává, takže jsem rád, že to opravili
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#4 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 7:05

dík za info tak to je milé zjištění to se mitéž stává a já žil v domění je je to pouze mým přístrojem ale zvykl jsem si do dneška :D
  • 0

#5 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 7:36

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 5.10 úspešne patchnutý pomocou FirmwarePatcher2.9.

S patchnutým firmware je možné neobmedzene používať vlastné rastrové (BirdsEye) mapy v JNX formáte. Viac o patchnutí firmware a o výrobe vlastných rastrových máp je V TOMTO VLÁKNE.
  • 0

#6 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 8:19

lacop napsal/a:
Oregon x50 (WebUpdater) firmware 5.10 [/url] úspešne patchnutý


Tak to je super zprava, diky...

Pokud opravili skutecne, vse co tam pisou, tak jsou to opravene hlavni bugy co nas trapi snad uz od zacatku. Hlavne to nacitani kesi, kdyz jich tam rvu 4900, pada skoro vzdy.

No a to co pridali podle Trail Techu, vypada taky super. Nejen, ze je to mnohem prehlednejsi, ale vypada to i na rolovaci sipky v listingu :-) Asi se stal zazrak :-) Jdu to prozkoumat...

Edit:
Takze obrazky v Trail Techu jsou zrejme z Monatny, sipky se nekonaji :-( Co je horsi, tak alespon u mne po flashi (nepatchnuty firmware 5.10), oregon nechce cist kartu,
(vyzkouseny 2 karty, jedna uplne cista) a zustava na hlasce Loading Photos. Bez karty vse OK. Po downgradu taktez OK. Flashnuto tam a zpet nekolikrat, porad stejne. Zrejme soudruzi z Garminu zase udelali nekde chybu...
  • 0

#7 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:16

Teď jsem na vážkách, jestli upgradovat, nebo ne... Co to bylo za karty?
  • 0

#8 mbenik

mbenik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:30

patchnuto na 5.10 Zatím vše funguje. Konečně zjistím základní informace o keši přímo na mapě. :) Škoda, že nejdou ty rolovací šipky.:( Jinak nepozoruji žádné problémy.
  • 0

#9 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:36

cufik_team napsal/a:
Teď jsem na vážkách, jestli upgradovat, nebo ne...
Co to bylo za karty?


Po upgradu mě to načítalo kartu (16GB) asi snad 4 minuty (je tam asi 80MB soubor s POI+mapy+fotky)

O550t - start s cca 3900 kešemi (ca 41 MB) v navigaci - minut 2:25 - to je sakra dlouho... čekám v brzké době patch 5.20 :o)
  • 0

#10 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:50

Tak také proveden upg z 5.00 na 5.10 pomocí gárminího webového updateru ... vše proběhlo OK. I když při hlášce Loading Photos ... jsem už začal propadat panice, ale po několika minutách to vše naběhlo a zatím funguje.
  • 0

#11 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:03

Fixed issue with very long geocache descriptions

Mám o chápat tak, že se zobrazujou i dlouhý listingy?

Upgrade jsem nedělal od verze 4.50, takže bych do toho možná zase skákl. Předtím jsem dával i Bety, ale po tom co tam začali cpát opencaching, jsem upgrade nedělal. Navíc předpokládám, že budu muset zase dopřeložit všechny přidaný věci. A do toho se mi moc nechce, bo nemám čas...
  • 0

#12 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:13

REVIZ napsal/a:
budu muset zase dopřeložit všechny přidaný věci. A do toho se mi moc nechce, bo nemám čas...


Pokud nejsi autorem... ;)
http://opengtt.nomi.cz/releases/

EDIT: uhm... tak ty release jsou poněkod obstarožní... :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#13 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:21

2 fremen.cz: Ne to nejsem, překládám si to podle toho, jak mě to vyhovuje, takže třeba neStartuji po pokladech, ale jdu na geocaching a podobně...
  • 0

#14 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:24

Jako ona určitě někde bude rozumná lokalizace na Oregona. Na Dakotu ji dělá Puczmeloun a je fajnová.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:37

Me teda zase vic vyhovuje START nez to puvodni JET (se kterym se poji usmevne hlasky typu, co je to vlastne to džet?) :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:38

Po upgradu už asi pět minut "Loading photos", tak jsem zvědavej jestli se něčeho dočkám a to jsem kartu s fotkama vyndal EDIT: tak už to naběhlo a další start i s kartou už byl "běžnou rychlostí". Načítání kešek je asi pomalejší než předtím, ale aspoň se to nekouslo EDIT2: tak ono to ty kešky louduje znova při každém startu, to není moc OK :(
  • 0

#17 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:21

S474N napsal/a:
Me teda zase vic vyhovuje START nez to puvodni JET (se kterym se poji usmevne hlasky typu, co je to vlastne to džet?) :D:D

No a proto tam mám Jdi, i když v nějaké verzi jsem měl i jdeme.
  • 0

#18 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:29

tak jsem se dostal i k hlášce "maximum number of photos exceeded", doteď jsem měl za to že fotky jsou omezen= jen velikostí karty
  • 0

#19 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 14:04

Parkis napsal/a:
EDIT2: tak ono to ty kešky louduje znova při každém startu, to není moc OK :(


Tak mě se to z karty napodruhé zase kouslo ... teď jsem hodil GPX do vnitřní paměti. První načtení v pohodě a teď jsem zvědavej až to vypnu a znovu zapnu co to udělá, ale načítání při každém spuštění je pěkná otrava. To to minulé řešení i když se kousalo bylo lepší ... to se dělo jen po aktualizaci a né pokaždé :(:(
... tak z vnitřní paměti se to alespoň nekouslo i když to chvíli vypadalo dost bledě každopádně každý start GPS včetně načtení 5000 keší znamená cca 4 minuty :(:(:( a strach jestli se to načte nebo ne :(
  • 0

#20 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 18:49

Upgradoval jsem a mam nasledujici postrehy: 1) Zacal mi fungovat poradne garmin spaner (drive v 50% pripadu nenabehl a musel sem prepinat do jineho profilu abych se pripojil ke kompu) 2) Info o keskach v jejich seznamu (nemusim rozklikavat) 3) Pri kazdem spusteni to loguje gpx soubory a fotky!!!!!! To je neskutecny opruz, protoze GPS v mem pripade nabiha cca 2min (desitky fotek a cca 4k kesi) Takze ocekavam v brzke dobe 5.20, ktery bod 3 opravi
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka