Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 5.10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#21 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 22:11

bod 3) je fakt otravnej grrrrr B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#22 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 23:00

Zrovna jsem chtěl update poprvé zkusit. Asi počkám. Nahrávám cca 1500 keší (hamoun, na většinu se nikdy nedostanu) a po nahrátí z geogetu to trvá věčnost. Pak už to jde rychle. Nechce se mi pokaždé čekat tak dlouho. Snad je to chyba a ne nová vlastnost.
  • 0

#23 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 7:44

já jsem zatím spokojenej...původní gpx s kešema mi to nechtělo vzít. Musel jsem to hodit přes Basecamp. ;)
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#24 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 10:17

IMPORTANT: if upgrading from a software version less than 4.80 you must follow these steps for future BaseCamp Compatibility:
If you are a user of BaseCamp now, or plan to be in the future, you must follow these steps to ensure your data is protected during this software update:
Connect your handheld unit to a computer and launch BaseCamp. Transfer all tracks, routes and waypoints to BaseCamp.
Delete the /Garmin/GPX folder from the handheld's mass storage.
Update the handheld's software via WebUpdater and reboot the handheld.
Reconnect the handheld to a computer and transfer your data from BaseCamp back to the handheld.
  • 0

#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 11:36

To je důležitá informace. Před aktualizací zálohovat GPX přes basecamp. Ale bohužel to vypadá na jiný formát GPX, nenapadá mě jiný důvod. Z jistých důvodů potřebuju pořád, aby fungovala Mapsource. Ten důvod je, že umí export do dxf, což je možnost, jak bez dalších licencovaných programů přenést body do GISu. basecamp už to neumí, alespoň to neuměla verze, kterou jsem zkoušel. Pokud to nepůjde, budeme muset hledat jiné cesty.
  • 0

#26 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 11:43

No jak to tak vidim, tak si tento update odpustim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#27 quattrocz

quattrocz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 17:04

;o))))) chce to jen používat vlastní mozek No a tedko vazne, z karty jsem v commanderu odstranil potencielne problematicke soubory a pro jistotu i trasy (trasove body) a cesty z pameti garminu. Pak klasika upgrade, restart, nakopirovat vse zpet a nebyl zadny problem. Vse trvalo vcetne startu jen par vterin.
  • 0

#28 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 22:14

Cos myslel temi cestami z pameti?
  • 0

#29 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 22:19

U mě proběhlo vše hladce, žádný problém.

Když jsem přetahoval nové stringy do vlastního překladu do češtiny, všiml jsem si tam docela kuriózních pojmů. Nevíte, co je to děsivost (maximální a minimální)? K čemu se to vztahuje? Nepatří to také k opencachingu? Podle mě jde o špatný překlad slova awesomeness, které zde možná označuje spíše něco úžasného, skvělou schránku. Nemůže jít o nějaké hodnocení kešek?
  • 0

#30 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 22:21

Až bude 5.20 tak to možná zkusim ...ale ted se o to nebudu pokoušet;)
  • 0

#31 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 22:41

Tak jsem upgradoval a poté jsem si přečetl příspěvky. Špatné pořadí :| Nechápu, jak je možné, že vypustí upgrade s takovou chybou, tedy pevně doufám, že to chyba je. Mám na mysli samozřejmě ty nekonečné starty s načítáním fotek a gpx, Achjo.
  • 0

#32 alicek

alicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 22:45

Fixed issue with very long geocache descriptions Opravdu už není třeba dlouhé listingy dělit. I ten nejdelší se zobrazí celý, ale než e člověk dostane nakonec, tak to trvá.
  • 0

#33 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 23:18

A největší fór je, když si takhle někde u oběda v hospodě pročítáš takový dlouhý listing a do toho se ti objeví hláška Ztráta družicového signálu. To se pak nemůžeš udržet smíchy, když v tom musíš listovat zase pěkně od začátku. B) Nechápu, proč tam nedají tlačítka pro rychlejší posun v textu. Tehle způsob posouvání je fakt otravný.

Zatím jediné, co se mi na nové verzi nelíbí, je to otravné načítání kešek a fotek při každém zapnutí. Pokud je jich hodně, opravdu to zdržuje. Pozitivně naopak hodnotím charakter keše uvedený přímo u názvu v seznamu. Dalších změn jsem si zatím nevšiml. Uvidíme, co ukáže praxe.
  • 0

#34 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 7:45

alicek napsal/a:
Fixed issue with very long geocache descriptions
Opravdu už není třeba dlouhé listingy dělit. I ten nejdelší se zobrazí celý, ale než e člověk dostane nakonec, tak to trvá.

No konečně mě někdo odpověděl, jak to je. Mohl by to být důvod zbavit se 4.50, kterou tam mám doteď, ale počkám až odstraní ty problémy s opakovaným načítáním keší a fotek. Doufám teda, že to je chyba a ne vlastnost...
  • 0

#35 quattrocz

quattrocz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 13:15

cufik_team napsal/a:
Cos myslel temi cestami z pameti?


soubory ktere se jmenuji Route.gpx
  • 0

#36 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 18:01

Áha, díky, měl jsem nějaký totální výpadek a hledal jsem v tom nějakou složitou počítačovou definici ;)
  • 0

#37 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 18:31

hmmm..jsem netusil ze mam v navigaci tiskarnu...obnovuji napln tiskarny ci co to psalo pri WIGO
  • 0
DittmannCZ

#38 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 19:10

Nad náplní do tiskárny se podivuje mnoho z nás. Není to zdaleka jediný nesmysl v českém překladu. Ale asi jeden z nejkřiklavějších. Buď si to můžeš sám přepsat, nebo si stáhnout překlad jiného kačera. Můžeš zkusit i můj (odkaz je v dole v podpisu - najdeš tam i návod, jak se dají hlášky měnit). Zájemce o stažení však upozorňuji, že překlad je udělaný tak, aby vyhovoval především mně. Například takzvanému hintu já říkám nápověda. Rozlišuju důsledně význam slov prošlý a projitý. S některými hláškami jsem se v praxi nesetkal, nevím ani k čemu se vztahují, takže jsem je nijak neupravoval.
  • 0

#39 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 20:41

Ta Náplň do tiskárny je opravdu krásná. Ale nevadí mi. Horší bylo, když jsem vůbec netušil, co to jsou Doplňky, v menu Hledat. A vůbec jsem netušil, kam se nahrály POI body přes POI loader. Až jsem zjistil, že právě tam. Už jsem si to v menu přepsal.
  • 0

#40 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 21:51

Tak mám další poznatek z víkendového kešování. Oproti verzi 4.80 to častěji zamrzá (při různých akcích, mazání waypointu, přepnutí na kompas, nebo i jen scrollování v mapě) Při posílání keše do jiného oregona se po odeslání tak na dvě minuty sekne (ale pak zas funguje dál). O nekonečném loadování po každím startu už se tu psalo. Pokud brzo nevyjde update který to opraví, tak se vracím k 4.80
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama